Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Podstawówka prywatna czy państwowa?

Polecane posty

Gość Susso
Ja polecam bardzo Szkołę im Wiktorii Wiedeńskiej. Moje dziewczyny tam chodzą, są zadowolone. Ja jestem spokojna, że mają dobrą opiekę no i dobrze się uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczecinie jest dobra szkoła niepubliczna, zajrzyjcie na www.szkolapromyk.szczecin.pl . Moje dzieciaki ja uwielbiają, Panie prowadza bardzo ciekawe lekcje i dzieci uczą się z pełnym zaangażowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jesteśmy ze stolicy i wybralismy Niepubliczna Szkołe Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Nasze dzieciaki swietnie sie ucza, nie marudza, ze musza cos odrobic. Ciesze sie, ze maja dobre oceny. W poprzedniej szkole tak kolorowo nie było, a teraz tutaj naprawdę nie mam na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła prywatna to kombinat dla zarabiania mamony; dyrektor-boss zatrudnia z reguły emerytów bo są wygodniejsi z płatnościami ZUS; uczeń choćby najgorszy jest cennym trofeum bo przynosi dochód gwarantowany subwencją oświatową; właściciel płaci śmieszne pieniądze nauczycielom o najwyższych kwalifikacjach; 25zł/godz brutto. Patologia, narkotyki, wulgaryzmy, ciąże gimnazjalistek, rozboje zamiata się pod dywan bo zagrażają w sposób oczywisty kłamiącej reklamie o niezmiernym szczęściu jakie na ucznia czeka w placówce. Dyrektorka ba bilbordach wyretuszowana na maxa uśmiecha się szyderczo a w oczach czuć piniądz. Dolnośląski Kuratorze ruszaj do akcji.Nie jes daleko do miasta B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam w prywatnych szkołach. Nauczyciel nie ma nic do powiedzenia. Skoro placa ro maja dostac co chca. Kazdy przechodzi dalej. W jednej szkole nie bylo kasy na nic. Zimno jak na dworze. Jeden komputer na cala szkole. Brak sali gimnastycznej. Poza tym małe.klasy tylko demotywowaly uczniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaa00
My w tym roku decydowaliśmy, do jakiej szkoły pójdzie nasze dziecko i wspólnie z mężem postawiliśmy właśnie na naukę w placówce prywatnej. Jestem zdania, że tego typu miejsca są w stanie zaoferować swoim uczniom dużo więcej niż szkoły państwowe. Nasz wybór padł na szkołę Towarzystwa Edukacyjnego Vizja na Ochocie w Warszawie. Wyższy poziom nauczania, sporo zajęć dodatkowych ( sportowych, naukowych czy artystycznych). Dodatkowo kameralne klasy i grono młodych ale doświadczonych pedagogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perci99

Mój syn uczęszcza do szkoły prywatnej a dokładnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 49 przy ulicy Bacha w Warszawie. Ja z mężem jak i zarówno syn jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiego poziomu nauczania, dobrych warunków do nauki oraz z miłej atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnmm

Moim zdaniem na Wilanowie jest bardzo dobra Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej. Prowadzi ją Fundacja Varsovia. Dzieci mają tam fajne możliwości rozwoju. Klasy są małoliczne, żeby dzieci mogły się szybciej uczyć 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Szkol wlasnie jest bardzo duzo. I tez popularniejsze sa takie prywatne. Ta Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie nam sie spodobala, bo dzieci maja tutaj wiele zajec. I tez nauczyciele maja dobre podejscie do dzieci, a to bardzo duzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra81

Uważam, że warto czasami zainwestować w dobrą szkołę prywatną, szczególnie, że to się potem zwraca - zamiast wielu godzin zajęć pozalekcyjnych, wyrównujących i korepetycji dzieciaki są w stanie przyswoić materiał w czasie lekcji. My postawiliśmy na Gaudeamusa w Józefosławiu i widzę efekty - nauczyciele poświęcają dzieciom wystarczająco dużo czasu i nie mamy problemów z nauką. Są też inne plusy, np. moja córka uwielbia rysować, a w szkole nauczyciele o tym wiedzą i zwracają na to uwagę, więc może rozwijać się w tym kierunku. To bardzo ważne żeby szkoła nie zabijała kreatywności i tego, że każde dziecko jest inne, tylko pozwalała ćwiczyć i rozwijać swoje talenty, a w szkołach publicznych niestety wszystkich wrzuca się do jednego "worka". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia90

Szkołę podstawową na pewno trzeba dobrze wybrać, bo jest to początek edukacji naszego dziecka. Nam spodobała się  Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Jest blisko nas, ale też warunki są jedne z lepszych. Tu dzieci mają sporo zajęć dodatkowych i cieszą się, że chodzą do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaMama
Dnia 31.03.2019 o 16:44, Gość Kasia90 napisał:

Szkołę podstawową na pewno trzeba dobrze wybrać, bo jest to początek edukacji naszego dziecka. Nam spodobała się  Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Jest blisko nas, ale też warunki są jedne z lepszych. Tu dzieci mają sporo zajęć dodatkowych i cieszą się, że chodzą do szkoły.

też mam córkę w tej szkole i bardzo jestem zadowolona, mała dobrze się uczy, lubi szkole, wiec wszystko jest w jak najlepszym porządku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria91

Nawet prywatną szkołę też trzeba odpowiednio wybrać dla swojego dziecka. Są to na pewno placówki, w których się dba o dobre warunki, ale trzeba wcześniej sprawdzić, gdzie są najlepsze. Też Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie to placówka do której chodzą nasze dzieci. I jesteśmy zadowoleni. 


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja00

Wystarczy się rozejrzeć za szkołami w okolicy i na pewno każdy stwierdzi, że prywatne są lepsze. Właśnie Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie nie tylko ma lepsze warunki, ale i opnie dobre. Dzieci tutaj nie są tak obciążone jak w normalnej szkole. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka0

Wystarczy się rozejrzeć za szkołami w okolicy i na pewno każdy stwierdzi, że prywatne są lepsze. Właśnie Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie nie tylko ma lepsze warunki, ale i opnie dobre. Dzieci tutaj nie są tak obciążone jak w normalnej szkole. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Może nie są jakoś duże lepsze szkoły prywatne, ale niekiedy dzieci w nich mniej się stresują, bo zajęcia nie są tak męczące. Nauczyciele mają inne podejście do uczniów. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest jedną z lepszych, bo tutaj nasze dzieciaki niekiedy nie chcą wyjść ze szkoły, tak im się podoba na zajęciach dodatkowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Mamy  Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 49 przy ul. Bacha niedaleko i właśnie tu zapisaliśmy dziecko. Prywatne szkoły jednak bardziej nas przekonują. Jak zadbać o edukację dziecka to od samego początku. Warto sprawdzić najlepsze w okolicy i chyba lepiej prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris

W dzisiejszych czasach (brak środków na edukację, strajki, itd.) stawiam na edukację prywatną.  W szkole mojego dziecka kadra się nie zmienia od lat, ma pełno kół zainteresowań, zajęcia zorganizowane do 16 potem świetlica do 17.30. I bardzo wysoki poziom nauczania. Mieszkamy w Łodzi, na maila mogę odpisać, która to szkoła.   doriswiliams59@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binula

ja posłałam swoje dzieciaki do prywatnej i nie żałuję. Dzieci są zadowolone, widze ze doskonale się tam czują i chętnie uczą. no i kadra jest superowa! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiczka

W szkole im Wiktorii Wiedeńskiej moje dzieciaki na prawdę czują się bardzo komfortowo. Szkoła jest bardzo porządna, ma dobrych nauczycieli i przede wszystkim dzieciaki czują się komfortowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak szkoła im Wiktorii Wiedeńskiej jest na prawdę dobrze prowadzona! moje dzieciaki tam chodzą od roku i są zadowolone, dobrze się uczą i są szcześliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak zdecydowanie - szkoła jest bardzo dobra i mają profesjonalne podejście - a dzieciaki bardzo fajnie sie tam czują i uczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no zależy czego kto oczekuje. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z tego ze moje dzieci chodza do szkoły w Wilanowie - widać ze im to służy! bardzo polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bo to jest na prawdę fajna i dobra szkoła! faktycznie dzieci chetnie sie uczą i widać ze dobrze im ta nauka idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę zarekomendować Thames British School w Warszawie:
https://thamesbritishschool.pl/

Jest to szkoła prywatna w jezyku angielskim. 

Na plus szkoły prywatnej jest na pewno

małe grupy uczniów, tak wiec zaangażowanie jest o wiele większe oraz uwaga nauczyciela jest lepiej skupiona na uczniach
wiele dobrych zajęć dodatkowych
wysoki poziom nauczania
brak niepotrzebnych prac domowych

Poza tym nauka jest nakierowana na wiele sensownych umiejętności, które przydają się dziecku na co dzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×