Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problem z wypadaniem włosów

Polecane posty

Gość gość

hej kochane, mam wielki problem. farbuję włosy juz od 7 lat. ostatnio przez cztery farbowania użyłam farby z joanny )najpierw szmponu 24 zmycia i raz tej serii w zielonym opakowaniu)i to byl chyba moj najwiekszy błąd.. wlosy wypadaja jak szalone, zawsze mialam grube gęste włosy a teraz to jest jakas masakra, nie mam ich przez wieksze pol;/ dlatego bardzo prosiłabym was o pomoc, abyscie doradzily mi co robic? jak je ratowac? moze jakies dobre tabletki? szampony? prosze was bardzo o pomoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam picie drożdzy. 1/4 kostki zalana najbardziej wrzącym wrzątkiem :) aby zabiły bakterie. I pij raz dziennie. Smak, zapach ohydny ale zauważysz poprawe juz po 3dniach np. w paznokciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie bakterie? wrzątek ma zabić DROŻDŻE a nie jakieś bakterie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;41 OWSZEM drożdże rozumiem ale po 3 dniach no pomyśl tylko to musi potrwać sorry nie psuj pomysłu który ma sens!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sama miałam wielki problem z wypadaniem włosów, koniec końców pomogł mi specyfik z tej strony:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Moje włosy wreszcie odżyły 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie pomogła mezoterapia igłowa+ zabiegi z kwasem DR.Cyj polecam www.lenartowiczclinic.pl .Po 3 miesiącach kuracji  jest o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×