Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana anka

Mój mąż zostawił mnie samą z dwutygodniowym synkiem

Polecane posty

Gość gość
tak to jest jak jedno sie stara a drugiemu wszystko wisi koło pały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tatus moze się starac o zasilek ojcowski skoro pracował w ciaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana anka
Już dzwoniłam do mamy jutro po mnie przyjadą z tatą mam powiedziała, żebym nikomu nie mówiła, ani rodzicom Tomka, ani Tomkowi, gdyby dzwonił. Tylko się boję bo powiedziałam Jolce, mojej koleżance i to ona mi poradziła napisać na necie. Ale chyba się nie wygada. Ale strasznie się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nosz k*rwa... kolezanka sie przejmuje... brac ja jebaj kolezanki mysl o swoim dziecku do jasnej cholery... ze sie nie wygada a niech gada moze ten debil wkoncu pojmie ze dziecko zostawil bez jedzenia gnojek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zeby na forum obcy ludzie ci mowili co masz robic? bo ty kurwa nie wiesz? a cipy to umialas uzywac a teraz nie wiesz co masz robic nie wiesz co jest teraz najlepszym wyjsciem bo maz to swiety jest i nie trzeba mu takiego wstydu robic? sam sobie siare zrobil ze wlasne dziecko i zone w takim stanie zostawil a kase na woodstoku przepierdala zenada koles myslisz ze on sie teraz zastanawia czy wy macie cos do jedzenia albo cokolwiek kolo pały mu to wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1/10 to prowo jest naprawde słabe. Takich idio//tek juz nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie to prowo,macie wszyscy rację. komuś gul skoczył ze nie moze sobie pojechac na W. i dlatego wymyslił taki temat,zeby sobie trochę ulżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×