Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzecia jedenaście

NO popatrz

Polecane posty

Gość edekzfabrykikredek
No jasne zebym dal rade. Podciagnol bym powoli do brzegu i bejzbolem przez łeb bym go potraktowal na zwolnienie pazernych nawykow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
Gość ja, hej :), należy się teraz matrwić tym czy Eddek nie miał konfrontacji z rekinem. Lepiej byłoby gdyby już ryby malował kredkami niż wędkował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
Eddek...rekina na wędkę? Po którym "pifku"? :-) Myślę że nawet kij bejspolowy bynie pomógł, hi...hi..hi... Prędzej by rekin połamał Twoje "patyki" i Ty, jako deser :-) Witaj :-) X XEN- przyjemnej zabawy na urodzinakach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piwko w lodowce sie chlodzi. Ide za godzine popracowac. Po pracy grzmotne:-) Co do rekina ,no cza by mu bylo dac po łbie inaczej haka bym niewyciagnol. Szkoda paluchy stracic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
Gość ja, o jest i Eddek, znalazł się ufff. Myślę, że Eddek dałby radę rekinowi pod warunkiem, że miałby sztucer ale to już nie byłoby wędkarstwo sportowe a nie zapominaj proszę, że Eddek jest wędkarzem i to nic, że przeważnie łowi bazgiery ;), jazgarz też ryba. Nie martw się Gość ja, Black Sabbath wychowani na hard rocku to jeszcze pograją ;), a tak przy okazji, mogłaś śmiało iść na koncert z ukochanym psiakiem w charakterze ochrony osobistej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edekzfabrykikredek
Bazgry tylko na wisne łapie tera leszcze najczesciej. Pozatym jestem tak zwanym miesierzem, wcinam wszystkie ryby. Ponoc sa zdrowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
Eddek, ponoć tak. Pochwalisz się kiedyś zdjęciem złowionego suma ? :), ... za rekiny lepiej się nie łap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
Gość ja, śpisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
3:11-naście, no sztucer to już raczej dla płetwonurków :-) myślę że Eddek prędzej by siebie "zaszturcował" i był łatwym łowem dla rekina hi..hi..hi... X (Eddek, wiesz że żartuję? :- ) Ja tam wszytkich ryb nie wcinam. za dużo skażeń środowiskowych. zależy w jakim jeziorze i gdzie...to wtedy wcinam bo lubię ryby, pod warunkiem że nie są pod ochroną i w jaki sposób są łowione. X Hmmm....Psiak odpada w roli obrony osobistej :-) Cierpi na napady w rodzaju padaczki (to NIE JEST PADACZKA). Dla niego jestem gotowa zrezygnować ze wszystkiego ale to zrozumie tylko ktoś taki jak ja. Psy żyją bardzo krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edekzfabrykikredek
Musze instrukcje poczytac,niema pojecia jak sie zdjecia przesyla . Jeszcze tego nierobilem. Jak zalapie jak to sie robi to obiecuje ze przesle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edekzfabrykikredek
Wiem kotku ze zartujesz:-) Zal mi tego piesa twego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
Eddek, dziękuję w swoim i psiaka imieniu (buziaki Ci za to) :-) Ja też nie wiem jak się tutaj fotki wrzuca. Zdrówko ludzie :-) Chlup, chlup :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
Gość ja ;), sztucer jest bronią myśliwską używaną na lądzie, do połowu podwodnego ryb słuzy harpun ( nie żebym przemądrzał się, tylko kiedyś przeczytałem serię książek Alfeda Szklarskiego ,,Tomek na Czarnym Lądzie'' ,,Tomek w krainie krainie kangurów'' ... było tego chyba dziesiąć tomów i pomimo że było dużo karabinów to treść traktowała o czy innym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
Gość ja, zapomniałem zapytać się czy lód aktualny ? ;) ... gdyby tak to poproszę trzy, może cztery extra duże kostki tym razem :) i dokończę myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ferdek mowi chlusniem bo uśniem :-) hehehe. Ten to ma bajer :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
Hmm... zapytam ;)... jest ten lód ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrze tu,patrze tam,bo ja jestem polski cham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edekzfabrykikredek
Opuszczam was ide popracowac. Milego dnia i smacznego. Nara:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
Na razie Eddek, trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
3:11-naście. Hmmm... gdy napisałeś sztucer to pomyślałam sobie jak TO się ma do rekinów czy ryb? Przeta ryby na lądzie ni pływają, ni chodzą :-) :- ) :- ) (noooo, dowcipna się zrobiłam :-) ) A faktycznie, może pomyliło mi się z harpunem podwodnym (może na PL to to samo? Albo inaczej?). Tak czy siak, grunt że Eddek żyje i łowi co lubi. Przynajmniej jest jadalne. X Lód jest. Jak zwykle. Przygotuj sobie wieeeelgachną czklanę jeżeli lubisz wielgachne kostki lodu :-) Taką na jakiś......litr! Wypijesz tyle? Ha..ha..ha.... Swoją drogą, wiedząc że Kafe o tej porze ma czkawkę lub kaca...ugotowałam sobie młode ziemniaczki i wcinam z koperkiem i masłem, a do tego mizeria. Pyyyychaaaaaaa :-) X Gość-Witaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
Eddek, dziękuję i na wzajem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
Goość ja, to dobrego apetytu ;). Dzięki za lód, poczeka do wieczora a teraz kawa, żeby kawiarnia nie spowalniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
3:11-naście, Dziękuję. Smaczne było. Czuć trochą "malizną" ale jutro/dziś, jest następny dzień :-) Wiesz, z tych kostek to do wieczora zrobi się woda :-) Niech Ci będzie bo ja popijam herbatkę :-) kafe coś znowu zamula. Jakby co, to życzę Ci miłego dnia/weekendu i super pogody. Obecnie jest piękna i ciepła noc. Może pójdę z moim "kochankiem" na spacer. On lubi się nocami włuczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
Gość ja, Eddek pisal coś o rybach , o tym że ponoć są zdrowe, ja pomyślałem o tym, że zawierają omegę , Ty pisałas wczoraj coś o omegach ale chyba miałaś na myśli węgierską omegę, no nie wiem ;), czy tak ;), słychać jeszcze trzaski na płycie http://www.youtube.com/watch?v=6Z0JVH6e8O0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
Pijemy kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
piwo ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
Przeskakują linki, odtworzyłem i jest tylko fragment.\ Całość po wpisaniu, U2 Vertigo 2005 Chicago full concert / DVD, na zdrowie ;), cheers ;), ege szege dar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×