Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzecia jedenaście

NO popatrz

Polecane posty

Gość gość ja
3:11-naście ha..ha..ha... Ktoś musiałby mieć nie lada "paszczę" żeby je przełknąć :-) Plastik nie groźny (nie wydzielalą się żadne "złe" składniki). Gorzej z....baterią :-) Ale... bez "jaj":-) Od czegoś i tak trzeba wykitować, więc jak już, to niech to będzie z przyjemności :-) Jednak dla "bojaźliwych", naturalne są ... naturalne? :-) Następnym razem takie mogę Ci "podać" :-) Co z muzyką? Wrzuć coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja, następnym razem będe wybierał pomiędzy '' serduszka, xtra duże kostki, okrągłe, małe kwadratowe z kwiatkami fiołków (jadalne!), krążki w kolorach; czerwony, ciemnozielony, żółty, granatowy '' gdzieś w okolicach z piątku na sobotę zgoda? :) na razie szukam i wiem czego szukam ale nie mogę znaleźć, jak znajdę to wyslę... będzie to taka mała niespodzianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja, NO popatrz, tutaj też spowalnia wpisy.. i ostatni jaki widzę jest z 03:26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja, już w porządku... było tylko 25 minut opóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
3:11-naście niech będzie :-) "Umawiamy się " z Piątku na Sobotę? Super, ale zaznaczam że nie jestem pewna czy będę mieć połączenie (będę w terenie), więc jakby coś...to wiesz :-) Mmmmm....lubię niespodzianki :-) Jeżeli kafe znowu ma "czkawkę" to się zgadamy następnym razem :-) Jakoś w rozsądnych godzinach (dziennych), zauważyłam że odbywa się bez "czkawki" :-) Więc na wszelki wypadek, życzę przyjemnego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja, postawiłbym na rozsądne godziny wieczorne ;), a gdyby z piątku na sobotę nie wyszło to co z tego, przecież możne to być na przykład z soboty na niedzielę ;), na tym polega tolerancja :) na razie wszystko gra ponownie i kawiarnia spisuje się jak na kawiarnię przystało, 100% kawy ;) ( ciekawe jak długo?: ) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
3:11-naście Oczywiście że może :-) Obenie, z mojej strony siada internet (satelitarny i chyba zmienię) przez pogodę (ponowna burza). Błyska się jak diabli i wieje równie mocno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja, to wszystko wskazuje na to, że będziesz mieć jak ostatnio świeże i lekkie powietrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
3:11-naście :-) Wiesz..."wskazywać" to może ale realia są takie że po burzy przyszła duchota i gorąc z samego ranka, zanim słońce wzeszło :-) Nie narzekam bo lubię gorąc****arność. Szczególnie kiedy zima trwa 6 miesięcy lub dłużej :-) Zajrzę tutaj za jakąś godzinkę. Może "reszta Klanu"(lub ktoś nowy) się pojawi. Muszę przetrawić Chińskie jedzenie żeby zrobić miejsce na późniejszego drinka :-) Pozdrawiam i do.... zgadania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
he, he. Kafe zlikwidowała mi wyraz p*a*r*n*o*ś*ć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja, :), parność i gorąc - jeżeli takie są realia to nie będę sprzeczał się z realiami :), a jeżeli zostało wykasowane słowo '' parność '' to tylko dlatego, że ostatnia litera słowa ‘’gorąc’’ w połączeniu ze spójnikiem ,, i ’’ oraz dwoma pierwszymi literami słowa ,, parność ‘’ utworzyły wyraz ogólnie przyjęty za niecenzuralny. Więc gdybyś napisała w odwrotnej kolejności, ukazałoby się wszystko :) &. NO popatrz:. 3:11-naście : ) Wiesz..."wskazywać" to może ale realia są takie że po burzy przyszła duchota i gorąc z samego ranka, zanim słońce wzeszło :) Nie narzekam bo lubię parność i gorąc. Szczególnie kiedy zima trwa 6 miesięcy lub dłużej :) Zajrzę tutaj za jakąś godzinkę. Może "reszta Klanu"(lub ktoś nowy) się pojawi. Muszę przetrawić Chińskie jedzenie żeby zrobić miejsce na późniejszego drinka :) Pozdrawiam i do.... zgadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
3:11-naście, zdrówko :-) Kurcze...zażyłeś mnie ze spójnikiem oraz sposób łączenia słów :-) Musiałam trochę pomyśleć o czym mówisz, po czym mnie oświeciło bo wiem że wyszło wulgarne słowo "c-pa"!? Nosz kurka! Nigdy bym sama na takie "cuś" nie wpadła buahahaha Ale, ale... co to ma wspólnego z "nie zadzieraj nosa"? Hę? :-) Nie wydaje mi się abym JA zadzierała kinola?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
Hmmm...no i znowu towarzystwo poszło kimać. Spóźniłam się :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja, niczego przecież nie mówiłem o nosie ;), dobry wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja, i do tego wszystkiego jeszcze zadartym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
3:11-naście, ha..ha.ha.... "Odwdzięczam się" :-) http://youtu.be/Ygz1VRzc8Ls X Chyba reszta "naszego Klanu paszli" nie wiadomo do kąd :-( Eddek chyba kredkami maluje rybcie :-) XEN? Gdzie się podziałaś "niebieski Ludziku"? :-) O gościach nie wspominając bo ich też chyba "wywiało" :-) X Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
nieźle jesteśmy zsynchronizowani czasowo :P, próbuję... dobry wieczór... ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
miał być uśmiech a nie język, jeszcze raz, gość ja, nieźle jesteśmy zsynchronizowani czasowo ;), próbuję... dobry wieczór... ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
3:11-naście ha..ha..ha... Dobry wieczór :-) Ja ciut wcześniej ale na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam towarzystwo :),co będziemy porabiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
gość ja, uważam, że astronom niebieski błądzi gdzieś w błękicie ale gdzie, to mogą wiedzieć tylko najmądrzejsze sowy bo w końcu to ich pora latania ;), z eddkiem z fabryki kredek możesz mieć rację, maluje kredkami rybcie ;), jest to bardzo prawdopodobne, ostatnio był jakiś nadąsany i trochę nerwowy, tequili ani innego trunku nie ruszył, łowił tylko bazgiery i uparł się by złowić suma. powiedział tylko, że wyrusza rano na ryby i już nie odezwał się, nie napił się melisy i może połamał wędki http://www.youtube.com/watch?v=9sJpGx-_vD8 :( a teraz wyraża się w sztuce ;). piosenka bardzo sympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
O! WOW! Nie wierzę?! Ludzie...jesteśta :-) :-) :-) Hej xen i 3:11-nście :-) P.S. Zobaczę zaraz co to za piosenka. Pisza co :-) (yyyy...coś mnie "na gwarowo wzięło") ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
No nie mogę :-) To może Eddek? Faktycznie, kij połamany. Dobrze że się chłop nie utopił :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
witaj niebieski astronomie :), znalazłaś się a przed chwilą wspominałem o tym gdzie się podziałaś, telepatia, już wybierałem pomiędzy planetami. a teraz gdzie jest gość ja? :) eddek chyba zajęty sztuką (rysowanie/malowanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dobrze,że widzę Was bo kiedy zaczynam"filozofować"ogarnia mnie przerażenie:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
jesteś i gość ja :), witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia jedenaście
aż tak strasznie filozofujesz astronomie ? gość ja, czy kostki lodu aktualne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiadam się na smutnie i trudne tematy.To dołuje,tym bardziej cieszy mnie lżejszy i znany temat:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×