Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zrobiłyście w życiu coś szalonego?

Polecane posty

Gość gość
Czytam to i widzę, że jak jest się babą to całe szaleństwo polega tylko na bzykaniu się na pierwszej randce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmatka
Zabrałam swoją 6 letnią córkę do kochanki męża. Rzuciłam tej kobiecie pod nogi jego brudną bieliznę i powiedziałam, że skoro chce przejąć moje przyjemności to obowiązki niech też zabiera. Mała była przerażona. Było to 20 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo filmów się naoglądałaś. Jesteś psychiczna, tak skrzywdzić dziecko. Chory pojeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat jest o szalonych rzeczach, a nie o p********iu na temat tego, czy komuś podoba sie pomoc w uk czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććć
Naprawdę seksy są takie szalone? Nie popieram, nie zabraniam, samej też mi się nie raz zdarzyło, ale w życiu bym nie powiedziała, że to faktycznie wielce szalona rzecz. Osobiście miło wspominam spontaniczny skok na bungee, wielokrotne podróże stopem, raz nawet z koleżanką zmieniłyśmy plany w trakcie jazdy, bo koleś był tak fajny, że całą grupą zdecydowaliśmy się z nim jechać nad morze, jakaś trawka z kierowcą tira, który wiózł mnie kiedyś do Gdańska, włażenie na dach budynku uniwersytetu, żeby napić się tam piwka lub poobściskiwać się pod gwiazdami, przybijanie piątek przez cały wieczór z każdą napotkaną osobą albo przytulanie wszystkich napotkanych osób w moje urodziny. Kiedyś działo się na prawdę wiele, a już niedługo będę ustatkowaną, porządną mężatką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhaha sex na plaży w Abu Dhabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widocznie dla niektorych seks to coś szalonego. Smutne musi byc zycie kogos takiego. Seks jest za darmo i prawie kazdy go uprawia wiec nie wiem czym sie podniecac..no coz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plywalam( w nocy ) i opalalam się nago, byłam pod wpływem narkotyków stojąc nad przepaścią nad morzem śródziemnym i wyobrazajac sobie że skacze i lecę, nie wiem co mnie powstrzymało dzięki bogu nie skoczyłam i tym samym przeżyłam,wiem jak to skomentujecie że głupota ... Uprawialam seks na cyprze w jakimś małym kościółku przy morzu, ach długo bym jeszcze mogła wymieniać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszcze wam tych akcji ,nawet dzikiego seksu,mi to nawet takie akcje sie nie umialy trafic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie umyłam zębów na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I piszesz ze sex jest za darmo? Czyli uważasz ze tylko za pieniadze mozna przeżyć cos szalonego.... Smutne to. Najfajniejsze momenty w życiu sa właśnie te za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabrałam swoją 6 letnią córkę do kochanki męża. Rzuciłam tej kobiecie pod nogi jego brudną bieliznę i powiedziałam, że skoro chce przejąć moje przyjemności to obowiązki niech też zabiera. xx hahahaha zrobilam to samo, milosc nie przetrwala nawet miesiaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos gejow...Przypomnialo mi sie :) chodziłam przez kilka miesiecy z gejem i nawet sie całowaliśmy (obydwoje mielismy wtedy po 25 lat). Ja sie wtedy upewniłam że nie lubię facetów a on, że woli facetów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pięć minut sie spakowałam (oczywiście zapomniałam połowy rzeczy, bardzo sie spieszałam) i wyjechałam na na zawody do Chorwacji. W drodze na autokar zadzwoniłam do szefowej mówiąc jej, że właśnie wyjeżdżam i proszę o urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa, zazdroszczę wam. Mnie zawsze ogranicza brak kasy. Może znajdę sobie sponsora - myślicie, że to będzie szalone? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknąłem gościa smażącego naleśniki w jego własnej budce, po prostu przełożyłem skobel z patyka w miejscu na kłódkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz po studiach postanowiłam rzucić wszystko i wyjechać z Londynu do Polinezji Francuskiej do pracy w terenie. Najpiekniejsze miejsce na ziemi, po prostu raj. A pojechałam tam dla pewnego faceta i dla mojej pasji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przygodny seks albo seks na pierwszej randce to zwykłe k******o a nie coś szalonego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź znaczenie słowa k******o a potem sie udzielaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W porównaniu do niektórych wypadam naprawdę blado :) ale szczególnie jestem zadowolona z tego, że zaraz po maturze wyjechałam na wolontariat EURO 2012 do nieznanego mi Wrocławia. I to była jedna z najlepszych przygód mojego dotychczasowego życia :D no iii pojechałam do pracy, też sama, do Szwecji. Może nic specjalnego, ale tyle jeszcze rzeczy przede mną... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawanie d... na pierwszej randce tez mi szalenstwo, teraz to tak powszechne, ze raczej monotonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia220483
Jestem godna podziwu dla tej samotnej matki która zdecydowała się w obcym kraju nie znając języka wyrzucic chłopa który zdradzał. Ja wiem jaka to jest trudna decyzja i powiem wam dziewczyny, że własnie moją największa szaloną decyzją to był pozew rozwodowy, to było coś:) czułam wielką adrenalin. Czułam się bardzo pobudzona i zdeterminowana to mi dało takiego kopa że wystrzeliłam jak strzała i poszłam do przodu :) Więc rozumiem tę kobietą i rozumie satysfakcję jaką poczuła podejmując jedną z najbardziej ekstremalnych decyzji jakie można w życiu podjąć. Gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest niesamowitego w rozstaniu sie czy rozwodzie? Musiałyście prowadzić nudne życie kury domowej żeby składając pozew rozwodowy czuć adrenalinę itp. Smutne to. Tak samo jak laski podniecające się seksem na pierwszej randce. Miliony ludzi to robi każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia220483
Pytanie indywidualne, nie wiem jak to jest z seksem na pierwszej randce może ty wiesz gościu 20:04 i dla Ciebie to jest rutyna, więc może pozostaje Ci seks grupowy. Ja przeżyłam rozwód, dojrzewanie do decyzji i poczułam adrenalinę i siłę. To moje doświadczenie i to było według mnie najbardziej ekstremalną decyzją. Ponieważ w grę nie wchodziło tylko moje życie ale również życie moich dzieci. Nie rozumiem co ma na celu nazywanie mnie kura domową, chciałaś się dowartościować? Proszę bardzo, skoro czujesz się teraz lepiej, to ja nie mam nic przeciwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak - wyjechałam sama w wieku 20 la tdo Jemenu. NIESAMOWITE przeżycie, najbardziej cieszy mnie ze zwiedzilam stolicę Jemenu -Sanę - jedno z najstarszych miast na świecie. Dla mnie najpiękniejsze miasto jakie widziałam, a trochę ich zwiedziłam. Wszelkie europejskie starówki się nie umywają.Tak jakby przenieść się w czasy biblijne. To chyba jeden z ostatnich krajów na świecie, który nie poddał się zachodniej modzie. Nikt tam nie nosi dżinsów i t-shirtów, tylko swoje tradycyjne szaty ze starodawnymi nożami (tzw. dżambijami) za pasem. Ach, długo by opowiadać.... nigdy tej podróży nie zapomnę... No i prawie nie ma tam turystów, co też jest dużym plusem. Mało kto tam dotarł (Cejrowskiego ani Wojciechowskiej tam jeszcze nie było big_smile) i nigdy nie stanie się kurortem typowo turystycznym. Na szczęście.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambiiii
W ostatnią sobotę poszłam na disco w sukience , bez majtek i staniczka. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety to zrobilam
Zagralam w rosyjska ruletke. Tak, prawdziwy rewolwer, 1 kula... byla to najglupsza rzecz jaka w zyciu zrobilam. Na usprawiedliwienie dodam ze mialam wtedy 20 lat i ze 3 podwojne whisky we krwi. Wygralam wtedy spory zaklad, a kase wydalam na wakacje na poludniu Francji. Jednak studentom nie polecam isc w moje slady! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemen jest piekny, ale czy bezpieczny? Ja bym chciala wyjechac na Sokorte ze wzgledu na krajobraz i zwierzeta ktorych nie ma nigdzie na swiecie poza ta wyspa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest ta wyspa Sokorta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×