Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

Gość dzulia 76
Hej dziewczyny Dziś poskakałam na skakance około 15 minut a serce waliło mi jak młotem i spociłam się jak mysz. Jeszcze wieczorem może mi się uda trochę poskakać. Dieta wzorowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia- Fantastycznie!!! Gratulacje :) super Ci idzie. Tak trzymaj! Zacna kobietka- A co konkretnie chcialabyc kupic? Chcesz zmienic styl np? Dziewczyny....uzywanie masazera pod prysznicem? Podobno dziala na cellulit? Prawda? Mam taki prosty z wypustkami ale na razie nie uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Amaretka tez sprzatam generalnie dzis choc idzie mi to slabo Cisnienie chyba niskie i glowa boli Narazie mecze sie z prasowaniem mlodego rzeczy :-) Mialam ochote na nalesniki i ich nie zjadlam Wogole jakos mi sie nie chce jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia gratulacje skakanki :-) Tez mam ale zbytnio nie mam miejsca a raczej zyrandole niepotrzenie wisza heheh Czasem skacze 3-4min Muzze zrobic jakies przemeblowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Wlasnie wrocilismy z kolsciola, po drodze zakupy I teraz piecze sie spozniowny obiad ;) Nogi indycze, salatka szpinkowa I ziemniaczki pieczone. Dziewczyny od sklepu ja prowadzilam samochod, jazda samochodem mnie wykancza, nie znosze tego :(, nie potrafie czuc sie za kierownica swobodnie. Dopoki nie naucze sie dobrze jezdzic samochodem nie mam szans oddac dziecka do przedszkola, zpisac go na jakies zajecia dodatkowe itp To mnie przerasta poprostu :( Amaretka dopoki nie polubisz siebie, nie uwierzysz w siebie, wszystko bedzie emanowalo negatywna energia ;) Wiecie jak to jest z zakupami, najlepiej sie kupuje jak naprawde tego nie potrzebujemy, nie mamy kasy, wtedy trafiamy na same okazje ;) Za to jak chcemy sobie kupic cos co naprawde potrzebujemy wtedy tego nie ma :( Jak wybieralismy sie na wakacje to 3 razy pod rzad bylam na porzadnych zakupach ( okazja do wymiany zawartosci szafy ) I 3 razy nic sobie nie kupilam, za to za kazdym razem byla torba z ciuchami dla meza I synia. Przy nastepnych zakupach maz mialam zakaz wchodzenia do stoisk dzieciecych I meskich ;) Duzlia brawo, 15 min na skakance to nie lada wyczyn :) BRAWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka czemu boisz sie kierownicy?? (Smiech) Ja uwielbiam siedziec za kolkiem z tym ze 2razy oblalam prawko Za bardzo sie stresuje egzaminem i zdac go nie moge heheh Jej dziewczyny tak mnie brzuch boli ze oszaleje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzielam nospe i nic Wzielam ciepla kapiel i nic Mam nadzieje ze to nie objaw implantacji zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze bol jest znosny :-/ Rano zadzwonie do swojego lekarza i zapytam Moze to po tym leku co bralam bo pierwszy raz go stosowalam :-) Narazie brzuch mnie boli rano i wieczorem w ciagu dnia tak tylko kluje lekko Massakra w koncu w paranojr jakas popadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek- kurcze musisz koniecznie to sprawdzic, to moze byc cos malego ( miejemy nadzieje ze nie zarodek ;) ) na co mozna szybko zaradzic. Po co sie meczyc. Moze to cos od diety??? Bo to dla Ciebie nowe? Koniecznie do lekarza jak najszybciej. Czarnuja- wiem jak to jest... panicznie sie boje jezdzic, wiec nie jezdze :) na razie nie musze. Ale kiedys napewno bede musiala... na razie mam spore opory przeraza mnie to!! Jesli chodzi o Ciebie, to jesli tak jak mowisz bedziesz musiala malego wozic do przesdzkola... to chyba praktyka czyni mistrza, czyli oswajanie sie z jadzda...jak najdzesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka ja to wszsytko wiem ;) Niestety jak przyjdzie jechac to jestem cala mokra, rece po jedzie bola mnie jak po silowni ;) jeszcze moj mezus zartuje jak to mozliwe, ze ja robiaca kilka rzeczy na raz obstukuje go jak mowi mi na zas lub za pozno ( wg mnie oczywiscie ) gdzie mam skrecic itp. chyba powinnam sie urodzic 100 lat temu jak nie bylo samochod albo za 100 lat jak samochody beda same jezdzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bede w ciazy bede sie cieszyc Jak nie bede to plakac z tego powodu nie bede :-) Do @zostalo mi 3-4dni mysle ze jakos wytrzymam i nie oszaleje Uciekam lulac do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze....biedna :( ja sobie nie wyobrazam jakbym teraz miala wsiasc do samochodu i sama gdzies pojechac..... nie kazdy ma to w genach...takze jest druga strona medalu... Twoja psychika daje Ci cos do zrozumienia....czy jest takis sposob na to zebys nie musiala jezdzic? Moze komunikacja miejska, tzn zalezy gdzie mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka w stanach kazdy jezdzi samochodem, tu kominikacja miejska nie jest tak dobrze rozwinetea jak w Europie. Owszem mozesz z niej kozystac ale uwiesz mi ile to czasu zajmuje, okrezne trasy itp Musze sie nauczyc sama jedzic samochodem ale na razie jest to za trudne dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
czarną z całego serca życzę ci aby ci się udalo dojść do wymarzonej sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evka tego sobie zyczymy wszystkie wzajemie :) Uda nam sie :), nie ma wyjscia, jednym wczesniej, drugim troche pozniej ale na pewno sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia 76
Dziewczyny jazda samochodem jest świetna. Auto daje mnóstwo niezależności, ale o tym na pewno wiecie. By polubić jazdę trzeba wyjeździć kilka tysięcy kilometrów. Wiem coś o tym, bo sama z całego serca nienawidziłam jeździć autem, polubiłam jak trzy razy rozbiłam samochód. Ale to już było lata temu. Pamiętam, że jak zdawałam egzamin pierwszy raz to facet, który mnie egzaminował powiedział mi żebym wzięła kilka lekcji dodatkowych a przestała się uczyć na egzaminie. I tak zrobiłam. Przy drugim podejściu zdałam i egzaminator powiedział, że będę woziła dziecko w aucie więc mam być ostrożna. Wtedy pomyślałam sobie kurcze jakiś jasnowidz przecież ja nie mogę mieć dzieci. A po kilku latach bach jest dzidzia. I to prawko jest niezmiernym ułatwieniem jeszcze teraz w obliczu, że zostałam sama. Miłość do jazdy samochodem jest wprost proporcjonalna do ilości przejechanych kilometrów. Dodam tylko, że mieszkam w dużym mieście i robiłam prawko w latach największych afer łapówkarskich więc głowy do góry polubicie jazdę, bo nie ma lepszych kierowców niż kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec czarnula nie mam sie czym martwic :-) Dzwonilam wlasnie do lekarza i powiedzialam co mi dolega Powiedzial ze nastepnym razem zebym wziela dwie nospy bo jedna to nic nie daje :-) Juz mam lepszy humorek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania157
Hej dziewczyny, trochę mnie nie było bo niestety ale awaria laptopa była, a z telefonu to ja pisać nie lubię. Za to podczytywałam Was troszkę :) W końcu mogę wrócić do ćwiczeń, znowu kręcę hula hop i skaczę na skakance, a oprócz tego 4 razy w tygodniu biegam po 10h w pracy. Po przerwie od kręcenia znowu powyłaziły mi okropne siniaki :( No ale trzeba poczekać aby skóra po raz kolejny się przyzwyczaiła. Na szczęście dzisiaj dzień wolny, ale za to spraw do załatwienia dużo. Czekam aż synek łaskawie się obudzi i trzeba lecieć do przedszkola zgłosić, że od jutro znowu zacznie chodzić, kupić jakieś trampki nowe ahhh a myślałam,,że uda mi się go wysłać dopiero we wrześniu. Bieganina cały dzień, a jutro znowu do pracy. Jak starczy mi sił to wieczorem pewnie jakiś szybszy spacer z psem, a później może piling ? :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×