Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

Poniedziałek: Bieg, ABS, seria pompek Wtorek: Cardio, seria tricepsu ( pompki ze złączonymi ręcami) Środa: Bieg, Abs, seria pompek Czwartek: Cardio, seria tricepsu Piątek: Abs, seria pompek Sobota: Cardio oraz jazda rowerem, seria tricepsu Niedziela : bieg, ABS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta i siłownia to podstawa, ale nikt nie obiecuje, że dzięki nim pozbędziesz się cellulitu. Warto więc dorzucić do tego zabiegi pielęgnacyjne, np. Venus Freeze. Ja byłam na ośmiu takich zabiegach (cała seria) w salonie Vici w Krakowie i jest ogromna różnica. Już po pierwszym widziałam różnicę w napięciu i elastyczności skóry ale nie spodziewałam się, że po całej serii będzie tak dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto płaci za te ukryte reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temat. Moze go zreaktywujemy? :) czy ktos sie dolacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanowak
A słyszałyście o zabiegach transdermalporacji wykonywanych za pomocą urządzenia Dermation? Świetnie wpływają na cellulit i rozstępy. Polegają na bezigłowym wprowadzaniu w głąb skóry składników aktywnych, które nawilżają, odżywiają i ujędrniają skórę. Zabiegi takie są zupełnie bezbolesne, nie zostawiają podrażnień na skórze a efekt jest natychmiastowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaneczka028
Wcześniej dla mnie odchudzanie było męczarnio odchudzałam się,chudłam ale później efekt jojo;/ ale odkąd przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl i jem regularnie moje odchudzanie to czysta przyjemność ;) nie katuję się dietą i nie ćwiczę jakoś regularnie tylko wychodzę na wieczorne spacery;) i schudłam już 8kg w miesiąc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×