Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

make a wish pewnie ze mozesz dolaczyc :-) napisz cos o sobie wiek wzrost waga cel itp jaka dietka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Make A Wish
A więc tak: mam 25 lat. Wzrost: 160 cm, waga... 57kg.... niestety zawsze ważyłam 47-50 teraz przez siedzącą pracę studia i zamiłowanie do chipsów i słodkości właśnie tak skończyłam... Mam brzuch jak w ciąży i ogromne uda. Brzucha nigdy nie mogłam doprowadzić do mojego wymarzonego, jednak myslę, że to geny. Chociaż czytałam ostatnio ciekawy artykuł, na temat tego że efekt "wzdęcia" powodują produkty mączne. Diety nie mam jakiejś specjalnej. Przede wszystkim muszę wyeliminować słodkie i inne tłuste przekąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Make A Wish
No i jeszcze zapomniałam wspomnieć o moich celach urodowych. Chcę powrócić do swojej wagi, czyli 50 kg. Zwłaszcza, że nie mam co nosić, wszystkie ubrania na mnie są za małe. Chcę wyrzeźbić swoje ciało i pozbyć się cellulitu. Daję sobie na to czas do lipca przyszłego roku. Plan: WODA, WODA I JESZCZE RAZ WODA. niestety dla mnie, pepsi nie odchudza ;) zdrowe odżywianie i eliminowanie po kolei moich złych nawyków. Jeśli chodzi o pozostałe plany to: od maja nie farbuję włosów i chcę wrócić do naturalnego koloru. Za to, chcę przeznaczyć te pieniądze, które wydawałam na farbowanie na bardziej im przydatne zabiegi jako olejowanie i nakładanie różnego rodzaju maseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh tez mam ciazowy brzuchol :-/ z tym ze ja mam 26lat 153cm i waze 71,9(aktualna waga) jestem na zdrowym odzywianiu 1500kcal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Make A Wish
o, Izulek, widzę że mamy ten sam cel: 50 kg:). Ja w grudniu też będę miała 26 lat;) Tak naprawdę to chodzi o centymetry a nie o wagę. Jak ważyłam 50 kg to i tak byłam grubsza od mojej koleżanki , która jest chuda jak patyk a waży 55 kg... No właśnie Izulek, bo Ty masz dietę od dietetyka prawda? Czy kazał Ci wyeliminować produkty mączne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za 3tyg skoncze 26latek hehe tak mam diete od dietetyka mam duzo produktow nieprzetworzonych, malo chleba i tylko ciemny badz wasa nie mam wogole mleka jogurty naturalne duzo warzyw troszki owocow do poludnia ryz np.basmati dziki brazowy ale w malej ilosci np 30-50g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musli bezcukrowe, ryby np losos tunczyk czAsem makrela no i do obiadu np.sola ogolnie mam tluszcE zwierzece zamienione na roslinne np.orzechy migdaly do smazenia mam olej w sprayu no i biore dodatkowo spalacz tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Make A Wish
No właśnie. Ja chyba spróbuję wyeliminować chleb całkowicie, a jak już nie będę mogła wytrzymać bez kanapki z serem to zamienię chleb na ciemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Witamy nowa kolezanke :) Izulek jak sie ciesze, ze nie mowisz o podjadaniu, slodyczach tylko o dietce. Jak ja Cie taka lubia :) Amaretka nie musisz mnie wyroznaic szczegolnymi pozdowieniami, jak sie przylaczalysmy do tego watku to liczylysmy na wsparcie innych ale tez chcialysmy tego samego od innych. My z IZulkiem dotrzymujemy slowa :) Jak tam postepy naszej kolezanki z "dieta ostatniej sznasy" ? Dziewczyny przebimbalam wczorajszy dzien, nic nie cwiczylam choc powinnam, bo to juz 2 dzien off. Chyba z miesiac jak nie wiecej nie ogladalam TV I wczoraj wlaczylam Merlina ( jak moje dziecko spalo oczywiscie, bo przy nim to staramy sie nie ogladac TV no I poplynelam ;) ) Ale za to zrobilam sobie guam a tu mi sie zeszelo 1,5, bo potem balsamy itp. Mezus wymyslil grila I wolowine, niestety nie jest to bardzo dietetyczne ale za to bez ziemniakow, chleba a tylko z warzywami. Wczoraj moi panowie zajadali sie ciasteczkami, tak pachnialy, ze myslalam, ze juz sie poddam , ale wygralam, wzielam sie za brzoskwienie, byla prawie tak samo dobra jak ich piankowe ciasteczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam wrazenie, ze smaczniejsze, uwazaj tylko na plomby, bo jak mialam jedna do wymiany :( przez podjadanie tyhc pysznosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh juz raz zulam gume i po plombie uwazam co jem kurde ten dzien jakis markotny spac mi sie chce jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, że nie jestem samotna w swoim lenistwie tez nie mam ochoty od dwóch dni nic robić nie mówiąc o ćwiczeniach. Mam zmasakrowany brzuch i ogromnego doła. Choć to pewnie dla większości będzie dziwne nienawidzę sobót i niedziel. Całkiem mnie rozwalają. Choć dziś się wzięłam w garść i chociaż włosy pofarbowałam i kolor wyszedł super, nawet się umalowałam i chciałam wyjść z domu a tu d..a. Moje dziecko postanowiło odespać cały tydzień z nawiązką. Już czekam od 15, żeby łaskawie wstała, a ona śpi jak niedźwiedź i nie pomaga nawalanie garami stukanie,pukanie. I z mojego wyjścia nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia skad ja znam takie zachowanie brzdaca. Jak chce zeby spal to wszystko mu przeszkadza, wystarczy, ze rusze deske od prasowania, wlacze glos w TV, zeby pocwiczyc a on juz gotowy I jest haslo "bawic sie " ;) ale jak planujemy gdzies wyjsc to spi jak kloda. A umalowac czasami fajnie sie tylko dla siebie, zeby poczuc sie bardziej kobieca ;) Wiec mamusiu ciesz sie, ze dzis jestes bardzo ladna :) ladny kolor wlosow, makijaz :) Cwiczonka bedziemy nadrabiac na tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten nie lubie weekendow :-/ mam ochote strzelic make up odpicowac sie i wyjsc a nie moge :-( siedze od 9-23 w pracy masssakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Make A Wish
Z moich dzisiejszych planów również nici... Od ponad tygodnia siedzę i piszę pracę mgr, postanowiłam, że dzisiaj posiedzę od rana a wieczorem pójdę na 2h na rower.... No i cóż... Od 16 deszcz za oknem i to coraz bardziej pada, zamiast coraz mniej:( Dziewczyny co stosujecie na celulit? Ja się w tej kwestii bardzo zaniedbałam. Od jutra postanawiam z nim walczyć, i zakupiłam eliksir z tołpy i olej arganowy, nie wiem czy coś pomoże. Apropo biustu, ja jak przytyłam to mam miseczkę D, i to jest jedyna rzecz, która mnie cieszy w tej niezbyt radosnej sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj make a whish Na cellulite najlepszy jest ruch, potem masaz z kremem lub olejkiem. Ja stosuje nivea, bo ten u mnie jest najtanszy ;), czytalam, kiedys, ze nie ma sensu przeplacac z kremy anty-celulite, wazne jest zeby zawieraly kofeine, l-karnityne itp. Sporym wydatkiem jest guam, sporo z nim zachodu ale ja go lubie, choc opienie na teamt jego stosowania sa rozne. Sproboj robic piling kawowy z kawy+cynamon oraz oliwa z oliwek, dobrze sei tym owinac, odczekac jakies 30 min a potem zmyc uzywajac szorstkiej rekawicy. Potem poloz balsam, zobaczysz jaka jest potem super gladziutka skora :) Jesienia zacznij robic masaz banka chinska (latem nie polecam, bo mozesz miec siniaki ) Niestety cellulite jak kg to ciezki zawodnik, lubi do nas powracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Make A Wish
Czarnula, dzięki za rady! na pewno spróbuje. Jednak boję się trochę tych baniek chińskich, ze względu na to,że mam żylaki. Nie dużo, ale są;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Jak mija dzionek? Make a wish mozesz sprobowac banki tylko w malym odcinku uda I zobaczysz jak bedzie zachowywac sie skora, na poczatku na 100 % bedziesz miec male wybroczyny ale poczekaj czy sie wchlona. Jak jednak mimo wszystko boisz sie to zostaje Ci *******asaze, owijanie w folie I prysznic raz ciepla a raz zimna woda :) Ja wczoraj bylam na silowni ale tylko 30 min, za bardzo przebimbalam dzien ale coz raz sie zyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czarnula ja dzis przeglodzona chodze od sniadania nic nie mialam w ustach zaraz mam przerwe lece do sklepu po wode :-/ massakra mam takie urwanie glowy ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek to dobrze, ze masz takie urwanie glowy, nie masz czasu an podjadanie I myslenie o jedzeniu, diecie itp Tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Make A Wish
Cześć dziewczyny. Ja nie mam dużego lustra w domu, które obejmowałoby mnie całą, a w tym mniejszym przeglądam się jak chcę się zobaczyć jak wyglądam w ciuchach już... Postanowiłam dzisiaj że zrobie sobie zdjęcia jak wyglądam przed dietą i.... się załamałam. Nie wiedziałam, że jest aż tragicznie. Wyglądam jak mielony kotlet. z małą głową:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej a ja pol godziny temu zjadlam 3parowki z bulka bo bylam taka wyglodniala ze szok jak zjadlam rano o 9 tak pozniej dopiero o 18 rano czeka mnie przeprowadzka ;-) skusilam sie dzis na lampke wina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Make A Wish
Izulek, a gdzie się wyprowadzasz? (jesli można spytać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Make A Wish
O, Ale masz fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś machnęłam 1200 podskoków na skakance. Pływam we własnym pocie idę zaraz prysznic wziąć. Chciałam się tylko pochwalić że wreszcie dziś się za siebie wzięłam bo i rowerek 40 minut i skakanka i dieta wszystko super tylko zobaczymy co będzie jutro na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia gratuluje zapalu I postepow w cwiczeniach. U mnie bedzie kiepski spadek o ile bedzie ale bumelujemy 4 dzien wszyscy w domu ;) ale zwiedzamy okolice ;) Amaetka poczula sie aktrakcyjna I uciekla od nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×