Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rrra

escapella tabletka 72 h po pomocy

Polecane posty

Gość rrra
oj nie napewno bys nie miala objawow ciazy jeszcze tak szybko;)wiem jak to jest co teraz czujesz mam to sama ja jestem straszna panikara i jestem bardzo nie cierpliwa!!a jak tam twoj facet wspiera cie teraz?? Ja niestety musze liczyc sama na siebie moj maz jak to zawsze mowi bedzie to bedzie! masakra ! dobrze ze na obcych ludzi mozna liczyc. nie ma jak to kobieta kobiete zrozumie! a spróbuj zrobic test niby sa ze wczesne po 6 dniach od stosunku pokaza czy jest negatywny czy pozytywny ale trzeba pamietac o porannym moczu z niego tylko wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ja też jestem straszną panikarą, w dodatku niecierpliwą i piszącą najgorsze scenariusze z możliwych. Mój facet... hmm niby mnie wspierał, ale już pomału ma dość moich schiz i uważa, że wszystko będzie dobrze i jak zapytałam co jeśli tabletka nie zadziałała to mi powiedział "to bedziemy zyc dalej"... czyli podobnie. Naprawde pocieszające:) Są takie testy, że tydzień po stosunku mogą coś wykryć? Boję się z tego względu, że jak pokaże negatywny, bo bedzie za wcześnie a potem się mega zawiodę? :( Dlaczego ten czaaaaaaas tak wolno leci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dodatek dziś zauważyłam jak masakrycznie wypadają mi włosy, normalnie garściami... Nie wiem czy to po tej bombie hormonalnej czy ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrra
hmm pewnie tak hormony robia swoje a tym bardziej taka duza dawka! wydaje mi sie ze "robia" swoje i sa skutki w takim efekcie jakie masz objawy , watpie zebys byla w ciąży... zobaczysz za ok miesiac bedziemy sie smiac z naszej paniki i schiz ! ale ten czas to u nas bedzie nie ubłagalnie dlugi;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje!! dziekuje Ci bardzo za pocieszenie i mile slowo! jestes kochana, to mnie podnosi na duchu! Oby bylo jak mowisz, ze juz za (nie)dluuuuuugo bedziemy sie z tego smialy! ja od razu pedze po plastry! i nigdy wiecej takiego stresu:) jesli sie uda uniknac ciazy oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrra
jestem w szoku!! dzisiaj rano jak sie obudziłam poczułam ze dostalam okres??hmmm moze nie okres ale dostałam takiego brazowego-krwiste plamienie ale malo intensywne czy tabletka jakos dziala ciekawe jak bedzie z moim okresem bo dopiero mam dostac pod koniec sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skutek uboczny tabletki :) nie musisz sie tym martwic. A okres to druga sprawa, trzeba czekac czy sie pojawi :) Ja jeszcze 6 dni do przewidywanej @ :( nie wiem jak to przezyje:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiem wam na pocieszenie,ze objawy ciazy w pierwszych w tyg i objawy zblizajacego sie okresu sa identyczne:) dopiero potem albo przychodzi okres albo objawy robia sie specyficzne. Wiec sie nie nakrecajcie:P a.na drugie pocieszenie wam powiem,ze po takiej ilosci hormonow progesteron wzrosl wam mocno i dlatego te objawy moga sie wydawac nasilone. Glowa do gory i zajmijcie sie czyms,czas szybciej zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrra
do innego "gość" wiem jakie sa objawy przed okresem i przed ciąża maial identyczne... ale jezeli teraz wystapilo krwawienie a wg starego cyklu mam dni plodne to o co chodzi... teraz ju chyba watpie zebym byla w ciazy ... gdyz stosuek 5 dzien okresu tab 35h poznie i teraz krwawienie w dni plodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszcze ze raczej mozesz wykluczyc ciaze:) ja w ogole nie krwawie.. mam tylko biało zolte uplawy:(( strasznie sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz teraz dni plodnych .dowalajac sobie taka dawke hormonow nie masz szansy ich miec. Okres na pewno dostaniesz wczesniej. Dlatego mimo tego,ze jestes w srodku cyklu ale twoj organizm tak nie uwaza sie sugeruje hormonami. Masz sluz typowy dla fazy lutealnej jak i inne objawy przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bialo zolty sluz jest typowy dla fazy lutealnej? Kochane, a jesli nie mam zadnego krwawienia po escapelle to to nic nie oznacza, prawda? Strasznie sie martwie... jeszcze 5 dni do @:( Mocno wierze ze tabletka pomogla, w koncu wzieta w 1 dobie ale to byly dni płodne.. jesli wystapila owulacja to juz pozamiatane?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrra
czyli mam rozumiec ze jak wzielam ta tabletke prdzed dniami plodnym to one wogole u mnie nie wystapily? ciekawe bo kurcze czytalam chyba z tysiac razy ulotke i tam jest napisane inaczej bo np gdy sie wzielo ta tabletke i pozniej doszlo jeszcze w ciagu przed okresem do stosunku to znowu jest szansa na zajscie ciaze wiec jedno drugiego sie nie trzyma....a mam te plemienia teraz krwiste zmienily kolor czesniej rano brazowe brudne a teraz jak okres ale wiem ze do okresu nie mam co tego porównywać trzeba na niego czekac pewnie calkowicie mi sie zmieni cykl masakra jakas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrra
a moja kochana babeczko nie martw sie bedzie dobrze!! zostalo 5 dni a zrob sobie w tym tyg test z porannego moczu uspokoisz sie hmm moze troszeczke psychika sie uspokoi wiem co czujesz pewnie ciagle o tym myslisz a stres daje sie niezle weznaki ! bedzie ok ! odrazu musimy isc po antykoncepcje jak cala sytuacja sie wyjasni takiego stresu sie nie zapomina i nauczy nas aby bardziej sie zabezpieczac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie kochanie! strasznie sie boje robic ten test... Ale wiem ze wyjscia moze nie byc... Jak sie wszystko wyjasni to wiadomo ze pedzimy po anty! ja wracam do plastrow Evra i dopoki nie bede gotowa na dzidzie ani mi sie sni ich odstawiac! Stresuje sie okropnie, czasem zapomne i jest taki luz, ale tylko naajdzie ta mysl i od razu ciary i cala sie w srodku trzese:( Zawsze bylam taka ostrozna i musialo mi sie przytrafic ehh... Ale cos mi w srodku mowi ze bedzie wszystko ok... A u Ciebie to na 100%, choc rozumiem ze sie stresujesz. okropne uczucie, niiiigdy wiecej<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrra
kobietki ze mna sie chyba dzieje cos nie tak mam takie krwawienie ze szok!! nigdy takiego nawet nie mialam nawet przy pologu po porodzie masakra jakas jak mi nie ustapi to jutro pedze do ginekologa masakra! czy to jest normalne po tej tabletce tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rrra i jak sytuacja po nocy? Mam nadzieje ze wszystko u Ciebie ok! Daj znac czy idziesz do gina. Ja zaczynam ostatni tydzien niepewnosci. Martwi mnie ze nie mam zadnego chocciazby plamienia.. coraz bardziej zjada mnie stres;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrra
h3j w nocy sie uspokoilo troche ale i tak musialam sie przebierac w nocy , wiec to nie plamienie tylko jak okres. mysle ze poczekam jezeli bd to trwac dluzej niz 4-5 dni to pojde, hmm to ciekawe czy mam czekac na miesiaczke.... a ty jka tam? robisz ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jutro zrobie :( z porannego moczu. Ostatnio poprosilam chlopaka jaj jechal do sklepu, zeby wstapil do apteki i kupil Bobo test bo podobno wykrywa ciaze po 6 dniach od stosunku to mi kupil Quixx, a czytalam o nim slabe opinie. Musze sama sie za to zabrac ale strasznie sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrra
i jak tam test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabijać swoje formujące się dziecko.. Trzeba myśleć wcześniej i brać odpowiedzialność za swoje czyny. Kilka godz po połączeniu gamet to nie dziecko? To zwykła kulka? Tak, formująca się kuleczka, w której wszystko jest już zaprogramowane i to już jest życie. Człowiek nie zdaje sobie sprawy jak ten skomplikowany proces szybko zachodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rrra negatywny, ale minęło 11 dni od stosunku. Nie wiem czy wiarygodny, ale nie mogłam się powstrzymać:( Czekam na okres. A u Ciebie jak tam ? Jak samopoczucie? gościu, daruj sobie katolickie poglądy. Każdy robi co uważa za słuszne i zgodnie ze swoim sumieniem. Tobie nic do tego. A poza tym chyba lepiej, żeby dziecko przyszło na świat, kiedy rodzice tego pragną, a nie kiedy ciąża jest dla kogoś końcem świata. To nic dobrego dla dzidzi. Ale nie neguję Twojej opinii, w końcu to tylko i wyłącznie Twoja sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrra
oj to nie bedziesz w ciazy po tym by ci juz wyszlo mi przy ciazy po 2 tyg od zaplodnienia wyszlo ze jestem w ciazy! takze nie boj sie nie bedziesz a co do "gosc" ktory krytukuje to pewnie wie ze aborcja jest zabroniona w polsce a ta tabletka jest normalnie dostepna wiec to nie jest zabijanie dziecka poniewaz to nawet jeszcze nie jest embrion a jego sie rowniez nie uznaje za dziecko płód! zastanow sie co piszesz jezeli bylo by to zabijanie dziecka taka tabletka nie byla by w obiekcie zasiegu reki w aptece!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rra
jeszcze jedna sprawa ta tabletka nie zabija dziecka!!! jezeli sie juz jest w ciazy doszlo do zaplodniena to tabletka nie usunie ciazy itp wrecz przeciwnie jezeli jest sie juz w ciazy to ta tabletka podtrzymuje ciaze!! wiec to nie jest tab zabijajaca dziecko kobiety!!!!!!! dobrze o tym wiecie!ta tabletka ma za zadanie nie do poscic gdy doszlo do stosunku do zaplodnienia a jezeli juz jestes zaplodniona to podtrzymuje ciaze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie kochana, wyszło Ci po 2 tyg. , a u mnie minęło 11 dni :) Sama nie wiem co myśleć:) Jestem pogubiona w swoich objawach, stresie i myślach. Robiłam ten pink test, czytałam o nim pozytywne opinie generalnie, więc się skusiłam. Pewnie jeszcze w tym tygodniu zrobię z jeden test. Czas się dłuży niesamooooowicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i całkowicie się zgadzam z Twoimi wypowiedziami na temat tej tabletki! Podpisuję się rękami i nogami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rra
ja dla całkowitej pewności tez zrobie test gdy skonczy mi "okres?" bedzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś już środa, więc jeszcze aby czwartek, piątek i już wtedy test będzie na 100% wiarygodny. A podejrzewam, że go zrobię z samego rana jutro i już się albo uspokoję albo załamię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże... ja się cała trzęsę... już sobie nakręciłam, że na pewno jestem w ciąży... nic się mnie nie trzyma, robię ciągle jakieś błędy w pracy, o niczym innym nie myślę.. Łapię się na tym, że ktoś coś do mnie mówi a ja lewituję myśląc tylko o jednym.. :( chyba ześwirowałam i prędzej to ja u psychiatry wyląduję niż u ginekologa:( Kiedy to się wreszcie skończy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowanastrachem
Ja brałam 2 razy escapelle i 2 razy skutecznie. Ostatnio podobnie jak Ty uprawiałam ( w nocy z 1na 2lipca) seks w dni płodne. Tym razem jednak zrezygnowałam z tabletki, bo to ogromna porcja chemii, i ma sporo skutkow ubocznych. Też robiłam test i jest negatywny jednak wiadomo należy czekać na @, będzie czy nie.. Przewidziany termin okresu to u mnie sobota/niedziela..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×