Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rrra

escapella tabletka 72 h po pomocy

Polecane posty

Gość gość
Ja też się spodziewam okresu w sobotę. Ale jestem pełna obaw. A wcześniej jak brałaś escapelle też wpadka w dni płodne? Przeraża mnie to.. Życzę Ci powodzenia i oby się skończyło, jak pragniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrra
kochana bedzie dobrze!! nie nakrecaj sie tez na ta sobote tak bo podobno przez ta tabletke moze sie spoznic miesiaczka wiec byc tego swiadoma ! zrob dla pewnosci test w sobote i on juz bedzie na bank wiarygodny!!ale moim zdaniem nie bedziesz w ciazy nie zawsze sie zachodzi w dni plodne wiem jak staralam sie o dziecko to tak bylo a dopiero zaszlam w ostatni dzien dni plodnych takze kochana glowa do gory! ja juz sie mniej schizuje okres dalej mam juz 7 dni hmm nigdy takiego dlugiego nie mialam ciekawe czy wg planowanej miesiaczki dostane pod koniec sierpnia:* pozdrawiam was goraco babeczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana dziękuję za słowa wsparcia! U Ciebie na pewno będzie ok :) zaburzyło Ci cykl i krwawisz, ale plamienie to dobry znak:) Ja raczej jestem w ciąży... Robiłam wczoraj test i po dłuższym czasie pojawiła się bledziutka kreska... później powtórzyłam i do 5 minut nic nie było, po 10 min. pojawiła się blada kreseczka a za kolejne 5 min. znów zniknęła. Oszalałam... Dziś byłam na teście z krwi i czeekam... Dziś po południu może będą wyniki a jak nie to do poniedziałku zeświruję. Ale czuję, że to ciąża. Te testy z moczu i moje samopoczucie mówią same za siebie :( Escapelle to zło w moim przypadku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak wynik z krwi beta hcg u mnie wynosi 0,1 mIU/ml :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc w ciąży nie jesteś, to dobrze bo jakbyś była miałabyś obawe czy escapelle jakoś negatywnie na płód nie zadziałała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. A myślisz że test z krwi po 13 dniach od stosunku i 12 od owulacji (mam cykle jak w zegarku) test jest wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrra
ufffffffffffff!!!!!!!!!!!! ale ulga hahaha juz widze jaka jestes szczesliwa przedewszystkimz powodu braku juz tego cholernego stresu!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojjj kochana zebys wiedziała!:*** mega ulga i wszystkie objawy nagle przeszły haha:D psychika ma jednak ogromna moc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam kochana rrra? Wszystko ok?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrra
witam ;) robilam kilka dni temu test wyszedl negatywny ale powtorze go jeszcze gdyz mam dziewne objawy.. czesto mnie pobolewa podbrzusze, a co zjem rano sniadanie to poprostu mam ochote wymiotowac;/ nie wiem co jest grane niby mialam ten "okres" po ok7 dniach od zazycia tabletki no ale nie wiem jak go traktowac bo bylam przeciz swiezo po okresie ... kurde poczekam do 29 w tedy srobie test w dniu spodziewanej miesiaczki albo wybiore sie na badanie krwi MASAKRA ten stres sie chyba nigdy nie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rra
hej kochane dzisiaj dostalam dopiero okres czyli 8 dni pozniej niz powinien byc! te 8 dni byly totalna masakra na wyczekiwanie utesknionego okresu!! W MIEDZY CZASIE WYKONALAM AZ 6-7 TESTOW haha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię się, że tyle testów zrobiłaś:D ja to już bym w psychiatryku wylądowała! ale super, że wszystko dobrze się skończyło !!!:))) Cieszę się razem z Tobą i NIGDY więcej takich akcji!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrra
a u ciebie kochany"gosc" jak sytuacja jaki mialas okres bo mnie zaczyna znowu cos "podswiadomie" niepokoic gdyz mam calkiem inny okres tzn teraz juz mi sie skonczyl ale dalej odczuwam bol , klocie w podbrzuszu i strasznie mnie mdli;/ a od owego'szczesliwego" stosunku nie mialam innego wiec wykluczam zajscie w ciaze w inne dni po tabletce...nie wiem co myslec moze najlepiej bedzie kiedy udam sie do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanie, dla spokoju możesz się wybrać do ginekologa i upewnić. Mój okres był bardziej obfity i trwał trochę dłużej. Ja od razu nakleiłam plaster w dzień dostania miesiączki, ale potem byłam na wakacjach i drugi plaster mi się odkleił nie wiem kiedy i zaczęłam nowe opakowanie, właśnie wczoraj przykleiłam 3 plaster, czyli 5 pod rząd... Masakra jakaś, no ale musiałam. I też mnie coś niepokoi, bo dziwnie się czuję, ale to może przez bombę hormonów, którą znów sobie funduję bez przerwy. W następną środę odklejam plaster i bede oczekiwać na okres. A u Ciebie kochana na bank nie ma możliwości ciąży :)) Skoro dostałaś okres i nie miałaś innych stosunków!:) Leć się zbadaj, to na pewno Cię uspokoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anncac
Wczoraj miałam owulacje i doszło do stosunku dziś mam iść do lekarza po tabletkę czy ktoś tak miał czy szansa na ciążę jest duża ? Jakie są obawy po zażyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.czy jeszcze ktoras zaglada do tego topiku? w sobote o 23 pekla nam gumka.w pon o 14zazylam escapelle.obawiam sie,ze to byly moje dni plodne,i modle sie,zeby ta pigulka zadzialala.inaczej bede musiala zamowic zestaw z wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej zazylam tabletke w 61h jak myslicie zadziala juz jestem dobe po i niemam zadnych obiawow bardzo sie bije bo byly to dni plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Hej i jak zadzialala Ci po uplywie tych 60h ponad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny. Powiedzcie mi błagam czy lekarz rodzinny może zapisać tę tabletkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
Każdy lekarz może przepisać. Niestety nie wszyscy chcą to robić, ja byłam u rodzinnego i mi odmówiła! Twierdząc, że ona nie przepisuje takich rzeczy, bo to niezgodne z jej sumieniem. Przez tę babę wzięłam tabletkę dopiero 12 h później ( była to już 50 h po stosunku, bo szukałam lekarza, który mi ją przepisze. Ostatecznie znajoma znajomego mi wypisała receptę. Możesz próbować, ale nie wiadomo na kogo trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane ja mam problem....miesiąc temu miałam wpadkę i teraz znowu. Już wtedy wzięłam tą tabletkę i boję się wziąć ją drugi raz....czy nie będę miała problemów w przyszłości z płodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinamalina
W dzień po owulacji uprawiałam seks z chłopakiem. Używaliśmy prezerwatywy jednak chcieliśmy spróbować bez niej. To trwało chwile (max. 3 minuty) bo oprzytomniałam i kazałam przestać. Chłopak nie doszedł, ale bardzo sie bałam i wzięłam ellaone po 12 godzinach. Następnego dnia wystapiło obfite krwawienie ktore trwało około 5 dni. Teraz czekam na okres który powinien sie zacząć 06.11 a jest juz 12.06. Niby mam objawy jak przed okresem, ale strasznie sie boje błagam pomocy bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja tez bralam ta tabletke niedawno ale mnie nie wystapilo zadne krwawienie tylko takie ciagniecie w podbrzuszu. Potem dostalam spozniony okolo 3-4 dni okres inny niz zawsze nie taki obfity. A i przed okresem mialam dlugo objawy jak na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam w styczniu tabletke po upływie 60h około. Zadziałała odwrotnie niż był zamierzony cel. Ale postanowiłam się cieszyć z tego co będzie w przyszłości, że będzie dziecko. Gdy tylko oswoiłam sie w 100% z tą myślą zaczęłam krwawić na początku 3 miesiąca, okazało się, że to poronienie :( Cieżej mi po tym wszystkim w marcu było się oswoić z rzeczywistościa niż gdy się dowiedziałam że będe miała dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzięłam tabletkę Escapelle około dobę po stosunku i nie jestem w ciąży chociaż miałam dni płodne :) z wymienionych na tym forum objawów ubocznych tylko delikatne nudności utrzymujące się pare godzin od zażycia leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwe
Wpadka zdarzyła się nam dzień po zakończeniu mojego okresu. Escapelle wzięłam ok 15h po. Przez dobry tydzień bolał mnie brzuch, miałam krwawienia, martwiłam się strasznie, później wszystko minęło, ale 24 . 09 powinnam stać okres do dziś go nie mam, 3dni spóźnienia i najgorsze ze wcale się na niego nie zanosi. Martwię się, ale dziś zrobię test i powiem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateeeeee
Dziewczyny nie zażywajcie tych tabletek, w ten sposób możecie zabić swoje dziecko. Te tabletki mogą mieć działanie wczesnoporonne (aborcyjne) o czym media nie mówią. Jeśli komórka zostanie zapłodniona to jest to początek nowego życia... niezależnie od wiary, kultury, poglądów.. Jeśli komórka będzie zapłodniona, tabletka uniemożliwi zagnieżdżenie się zarodka w macicy, tym samym nie dacie szansy swojemu dziecku na życie. Nieważne w jakiej jesteście sytuacji to jeśli jesteście w ciąży to na pewno Pan Bóg tak Was poprowadzi, że na pewno sobie poradzicie. Ostatecznie zawsze są okna życia i ktoś na pewno będzie to dziecko kochał.. Decydujcie o swoim życiu ale nie o życiu dziecka. Ono ma prawo żyć, niezależnie od Waszej sytuacji życiowej, rodzinnej, zdrowotnej itd.. Rzadna sytuacja życiowa nie usprawiedliwia wzięcia tabletki dzień po. Nie wiecie czy jesteście w ciąży, więc bawicie się z życiem: jest lub nie. Jest to grzech ciężki niezależnie od tego czy będziecie w ciąży czy nie. I kiedyś staniecie przed Bogiem, choć On jest Miłością nieskończoną i przebacza nawet zabicie dziecka.. Kocha zarówno Was jak i Wasze dziecko, to za nasze grzechy cierpiał i umarł. Wzięcie tabletki niczego nie rozwiąże. Problemy dopiero wtedy się zaczną. Następstwa wzięcia tabletki mają konsekwencje i fizyczne i psychiczne: depresje, myśli samobójcze. Tylko Pan Bóg może Wam wtedy pomóc i Wam przebaczyć, bo tak bardzo Was kocha i pragnie abyście do niego wróciły, bo Jemu mimo wszystko wciąż na Was zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateeeeee
Inne osoby które dopomagają w zażyciu tej tabletki: lekarze, pielęgniarki, farmaceuci, chłopak który nie chce dziecka, rodzina negatywnie nastawiona do ewentualnej ciąży np. u córki, czy rodzice chłopaka negatywnie podchodzący do ewentualnej ciąży dziewczyny również są za to odpowiedzialni bo wpływaja na decyzję dziewczyny która z powodu braku wsparcia i z przerażenia nie przyjdzie do nich a od razu sięgnie po tabletkę dzien po zazwyczaj w tajemnicy przed nimi (niestety dopiero później pomyśli co zrobiła..), i ci którzy o tym wiedzieli a nie zrobili nic żeby temu zapobiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×