Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natalie1991

Slub z Albanczykiem w Anglii

Polecane posty

Gość gość
Hej są tu jakieś dziewczyny Pu ślubie z albanczykiem? Razem z Narzeczonym zastanawiamy się czy wziąść ślub w angli czy w albani. Nie orientujecie się może gdzie szybciej mój narzeczony dostanie wize?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jesteśmy w trakcie załatwiania ślubu i nie wiemy jak to będzie z wizą tym bardziej że on nie ma teraz wizy ale mamy dziecko! Może mnie ktoś poratować co mam robić! jestesmy w uk czy da rade wziąć ślub bez paszportu i wizy ale na dowód i certyfikat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da rady,teraz bardzo trzepia albanczykow,wszyscy wiedza ze Albanczycy biora slub by dostac staly pobyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jezeli my mamy dziecko?? to co ja mam robic ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na c****j Ci to :) Prędzej wp*****dol od niego dostaniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było się nie pppp a teraz nie zastanawiać się co teraz bo masz dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko ma obywatelstwo albanskie i polskie? jezeli tak to twoj facet moze sie starac o obywatelstwo polskie z dziecka ale musicie mieszkac w polsce 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wp*****l dostać to można ale od polaczka który nie widzi nic poza butelka wódki. P*****l**ona polska zawiść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jaki certyfikat? A co za problem zrobić paszport w ambasadzie albanskiej? nie musi nawet być legalnie żeby go dostać. I wtedy szukacie adwokata (około 2tys funtów) i on wszystko załatwia.Tyle nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 17
Jakis czas temu poznalam chlopaka pochodzacego z Albani ale wyprowadzil sie z tamtad do Bulgari jak byl dzieckiem , czasami sie widujemy ,umawiamy ale to ''early days'' nie wiem co mam o tym myslec i jestem bardzo ostrozna poniewaz nie slyszlam dobrego zdania o nich a nikogo wczesniej nie poznalam z tego kraju .Bardzo jest za mna ( az za bardzo) rozmawiamy godzinami i wydaje sie szczery ale ja staram sie obserwowac jego i sytuacje ,,,ale coraz bardziej go lubie ,i nie wiem do konca czy powinnam dac mu szanse czy to ''z gory przekreslony zwiazek''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moim jestem dwa lata i mamy dziecko. Tez jak był mały wyjechał do Grecji. Jest bardzo kochany czasem aż za bardzo :p tez się bałam dużo ludzi gadalo jacy to albanczycy nie są. Nie przekreslaj go z góry może jest dobrym i normalnym chłopakiem. Ja z moim związek zaczęliśmy po dwóch miesiącach znajomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patkaa93
Ja z moim znamy się już 1,5 roku z czego rok jesteśmy razem i jak na razie nie mam na co narzekać, a to co ludzie mówią to nie warte jest uwagii. wiadomo lepiej być ostrożnym, ale nie można oceniać innych przez pryzmat większości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest ocenianie przez pryzmat większości. Są tu topiki o takich związkach i raptem jeden na kilkanaście się udał. Oni są wychowani w takiej religii i już. Zero szacunku po ślubie itd. Nie zmienisz tego. On będzie zabiegał o Ciebie i wgl. Ale później będzie piekło. Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorąc z nim ślub bierzesz poprostu kota w worku. A potem wszystko wychodzi na światło dzienne. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci obije yapę i powie że u nich taka kultura to zobaczysz ! Oni w 80% traktuja kobiety instrumentalnie - i cos jeszcze -jak przed nim nie byłaś dziewica to jesteś dla niego szmata -takie wychowanie oni odbierają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscnat
Co za bzdury większości. "Takie wychowanie"... Ja z moim w związku jestem od 3 lat, wychował sie w Anglii, jest chrześcijaninem, jego ojciec jego matkę na rękach nosi i daje wolna rękę (jeżeli ktoś mówi juz o braku szacunku po ślubie) nie podniósł ręki na swoich synów. U jego kuzyna w domu żona rządzi (Albanka), nawet dzieci maja jej nazwisko. Wychowanie jest takie jak było w domu. Widziałam Polki maltretowane przez Polaków i słyszałam o maltretowaniach przez albanczykow. Nie słyszycie krzyków za ściana u sąsiadów? Nie słyszycie jak matki wydzierają sie na dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćy
Ale brednie.... Kobieta w Albani czy Kosovie jest szanowana.... Mysle ze to my Polacy powinnismy sie uczyc od Albanczykow szacunku do rodziny rodzicow dzieci i zon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patkaa93
Jesli chodzi o slub to powiem tyle, ze bez pomocy dobrego adwokata sie nie obedzie. Jest mnostwo rzeczy, ktore nalezy zrobic, zeby partner/partnerka dostal/dostala wize . Niestety jest to strasznie zawile, ale nikt nie powiedzial, ze nie mozliwe. Po pierwsze trzeba dzielic wszystkie rachunki i wszeldkie oplaty razem, jesli ktos wynajmuje mieszkanie, to w kontrakcie musza byc uwzglednione dwa nazwiska ( jak i jego tak i Twoje),musicie miec zdjecia z rodzina, znajomymi, najlepiej, zebys miala umowe o prace. Rachunki trzeba zbierac min z trzech miesiecy i wtedy mozna wrocic do adwokata. Nastepnie on wysyla list to tzw. home office z prosba o wydanie zgody na zawarcie malzenstwa. Niestety i tu pojawiaja sie schody, poniewaz bedziecie miec rozmowe w dwoch osobnych pokojach i dopiero na jej podstawie mozecie dostac zgode na malzenstwo. Kiedy juz zawrzecie zwiazek malzenski, adwokat wtedy wysyla wszystkie niezbedne papiery, nastepnie trzeba czekac na decyzje. Strasznie to zawile i niestety wymaga duzo czasu i jeszcze wiekszej ilosc****eniedzy. W kazdym razie zycze powodzenia i oczywiscie mnostwo szczescia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatrważająca jest niewiedza Polaków i szastanie stereotypami. Ja mojego męża poznałam już 19 lat temu i uwierzcie mi, wiele widziałam. Zawsze wybierając sobie partnera trzeba być bardzo rozsądnym, zwłaszcza jeśli jest to inna religia czy kraj pochodzenia, ale straszenie Albańczykami i wrzucanie wszystkich do jednego wora to tak jak straszenie Polakami, że każdy jeden to pijak i złodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjess
Hahaha. Nie znajac albanczykow wypowiadac sie to jest zenada. Najpierw nie traktuja zle wcale i nie zgodze sie z tym . A skoro rodzina jest na pierwszym miejscu to chyba dobrze bo ma jakies wartosci. I skoro jest rodzina to zona tym bardziej bo to rodzina tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tańczy z albanii kowboj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina20015
Zastanawia mnie jak ktoś kto nie ma pojęcia co to za ludzie moze sie tak łatwo na ich temat wypowiadać ?! Po pierwsze Albańczyk to nie ciapaty tylko Europejczyk a w dodatku wschodnioeuropejczyk tak jak Polak. Po drugie tak jak i Polacy i inni męższczyzny znajda sie tacy co katują swoje zony. Jestem w związku małżeńskim 7 lat z Albańczykiem mamy kupiony dom dwójkę dzieci i żyje nam sie dobrze. Jak każda para mamy rożne chwile złości, szczęścia, żalu tak jak w każdym normalnym zdrowym związku wiec zanim zaczniecie oceniać zajmijcie sie własnym życiem a nie pchajcie sie w czujesz życie z buciorami rzucając obelgami bo w takich momentach to wy nie macie kutury ani szacunku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva1991
Witam, rowniez jestem w zwiazku z Albanczykiem juz od siedmiu lat, od 3lat mieszkamy razem i mamy polroczne dziecko. Jak juz wszystkie doswiadczone w takich zwiazkach panie wypowiedzialy sie bywaja wzloty i upadki jak w kazdym zwiazku niezaleznie od narodowosci. Jednak przewaza szacunek, wielkie serce i oddanie rodzinie. Irytujace jest, ze negatywnie wypowiadaja sie( tylko) osoby, ktore osobiscie zadnego Albanczyka nigdy nie poznaly - zenada! .... a moze to osoby zakompleksione, ktore chca sie podbudowac kosztem krytyki kogos innego? Osmieszacie sie ciemnota i niewiedza ... a ponoc Polska to kraj taki oswiecony hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva1991
... a gdyby tak przeprowadzic statystyki, w ktorym kraju jest wiecej patologicznych rodzin, awantur w domach, pobitych zon, zaniedbanych dzieci, bezrobotnych z lenistwa itp jestem pewna, ze Polska bylaby na prowadzeniu a nie Albania (wstyd). Mysle tak poniewaz znam oba kraje a nie poniewaz powiedziala mi kolezanka kolezanki o innej kolezance...badz tez stereotypy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie w Polsce jest najmniej rozwodów ( Unia Europejska) nie wiem jak w Albanii i pod względem przemocy w rodzinie nie wypadamy tak źle jak myślisz mieszane małżeństwa ( statystyki) rzadko się udają może tak 4 na 10 pierwsze 10lat związku jest ok potem się komplikuje ale to twoja sprawa i mam nadzieję że ci się uda( nie życzę ludziom źle) po wejściu do unii europejskiej nasze rodaczki stały się towarem exportowym do krajów w których panowie szczycą się sniada cerą ciemnymi oczami i włosami no cóż trudno należy chyba się z tym pogodzić ( w pracy pracuję z kurdami i wszyscy mają Polki a jest ich czterech mówię im że polkami już nie są tylko kurdyjkami )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się Kafeterianki popisały w tym temacie... Co druga nie jest w stanie pokazać na mapie europejskiego kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie wiem jaka odległość jest między Albania a kurdystanem ( chociaż teoretycznie państwa takiego niema) chodziło mi o nagminne mieszanie się Polek z tym typem urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile tak naprawdę znasz taki par? Ja żadnej, ba, nawet niewiele koleżanek uważa typ arabski, hinduski za atrakcyjny. Tak jak np. mało znam pań lubujących się w skośnookich, za to skandynawski blondyn, biały brunet o ciemnych oczach czy typ ala opalony surfer to największe ciacha. Przeglądając portale społecznościowe odsetek par polska blondynka + śniady arab jest taki sam a nawet mniejszy jak Polka + Anglik, Polka + Norweg, Polka + Włoch itp. Więc nie wierz w internetowe memy o Polkach lubujących się w Arabach bo to w większości przypadków zwykłe żarty lub wymówka dla jakiegoś mężczyzny czemu kobiety go nie chcą. Nie ma to wiele wspólnego z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×