Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natalie1991

Slub z Albanczykiem w Anglii

Polecane posty

Gość szczera az do bolu tralalala
Natalie1991 2014.08.05 chyba nie wiesz co to znaczy ciapaty...Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, a co Polacy nie bija swoich kobiet? A do tego wszystkiego alkocholicy i bez zadnych zyciowych ambicji najwazniejsze zeby po pracy na budowie przyjsc i sie nachlac, tacy so Polscy faceci w Anglii. I prosilabym o konkretne odpowiedzi o o o Wybacz ale w dziwnym towarzystwie sie obracasz skoro znasz tylko takich polakow. Moj maz jest Polakiem, rowniez sie poznalismy w UK 5 lat jestesmy juz ze soba i nigdy po pracy nie rzucal sie na alkochol. Co wiecej nie pracowal na budowie hehe - nie kazdy Polak jest zly i nie kazdy to pijak - to wrzucanie naszych chlopakow do jednego worka jest juz nudne troche - wiadomo ciemny chuj wyglada bardziej atrakcyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva1991
To samo przeszlo mi przez mysl, ze takie obrazanie Polek to zasluga niedowartosciowanych Polakow, ktorych poprostu zwyczajnie my juz nie chcemy odkad mamy szanse zaczerpniecia lepszej KULTURY, anizeli uslugiwanie zachlanym Polakom ( w 80% powiedzmy a te 20% porzadnych to ze swieca szukac). Polacy ze swym wywyzszonym (bez powodu) ego poprostu nie moga zaakceptowac, ze wolimy innych. Co do Albanii to tylko widze, ze niektore osoby nie maja zielonego pojecia co to za kraj i spolecznosc-wielu z mojego narzeczonego rodziny ma niebieskie oczy i ciemny blond wlosy wiec gdzie tu przyrownywanie do ciapatych czy kurdyjow....?! Prosze zasiegnijcie wiedzy przed wypowiedzia. Powtorze sie ZENADA i obciach dla 'oswieconych ponad wszystkich' Polakow (zazdrosnych 'mezczyzn')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva1991
Zdaza sie oczywiscie, ze kobiety nie sa szanowane JAK W KAZDYM INNYM NARODZIE wiec to sprawa indywidualna a nie kulturalna danego narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teffi
hej Natalia, nie przeczytalam wszystkich wiadomosci. Jestes juz po slubie? Bylam w zwiazku z Albanczykiem przez 8 lat. Byl to najgorszy facet jako w zyciu poznalam. Zerowal na mnie, traktowal mnie jak bankomat, a sam wysylal wszystkie pieniadze mamusi. Jak ktos napisal wczesniej, rodzina jest dla nich najwazniejsza. Nie wierzylam ostrzezeniom, myslalam, ze moj facet jest wyjatkowy. W koncu zaczal podnosic na mnie reke. Kiedy wywalalam go z domu, grozil mi, ze zle skoncze. Wyszlam z tego, ale coz traume mam do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam w zwiazku z albanczykiem 6 lat...mieszkalismy we Wloszech....po tym okresie wyrzucil mnie z mieszkania a jego matka naplula mi w twarz....nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksieżniczki myślały ze są wyjątkowe :D każdy Włoch wam powie że Albańczycy maą tam najgorszą reputację ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlosi juz tam malo co mowia...przezywaja naplyw Rumunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzielam slub az Albanczykiem kilka lat temu, tez tak myslalam - sa dobrzy i zli ludzie w kazdym kraju, bylam glupia , naiwna i nie zastanowilam sie dobrze. Owszem, czasem moze sie trafic ten dobry czlowiek, ale na Albanczyka daje 1% prawdopodobienstwa na to dobro. Ten moj, ciagle tylko potrzebowal pieniedzy, ciagle ta jego rodzina byla w potrzebie, trzeba bylo ich ciagle wspomagac, luksusami tez. Klamca, wyzyskiacz, dostal tyle wsparcia ode mnie, a uciekl jak mnie w domu nie bylo, z czescia mojego dobytku, niedlugo pon orzymaniu paszportu, byl wsparty przez cala rodzinke, nagadal oszczerstw na mnie, a potrafil sie zgodzic poprzednio na slub koscielny, oby tylko otrzymac obywatelstwo, sa zdoli na wszystko, cala jego rodzinka, nikt nie przeprosil. Zwial na jakis czas, potem wrocil bo chcial rozwod w jego kraju,ale zamieszkal z rodzinka jego, ja nie zgodzilam sie na rozwod w Albanii ale w UK, i sama wszystko zaplatwilam by sie tego klamcy wyzbyc i zapomniec, a teraz juz przyprowadzil sobie Albanke , klamal ze ona nie jest jego na poczatku takie klamstwa ze szkoda mowic, az sie w glowie nie wyobraza ta jego bujna wyobraznia, a wiem bo mialam potem potwierdzenia tych klamstw.A tyle tych klamstw bylo ze bym godzinami spisywala. Jeszcze zeby jeden tak zrobil to jeszcze czlowiek by mogl jakos probowac rozumiec, ze moze to jaki chory psychopata,ale ze cala rodzinka i znajomi go wspirali, to jest ohyda zupelna. Klamal nawet z jakiej religii jest. Prosto w oczy potrafia klamac.Jak Pani ten slub juz ma z tym Albanczykiem, to niech Pani teraz obserwuje jak on sie zachowuje, jak sa podejrzenia to doradzam z kims zaufanym porozmawiac, poradzic sie co to robic by jakos sie Pani z tego malzenstwa wyratowala, bo oni tez mscic sie lubia,uwazaja ze im to jest pozwolone., ja bym radzila sie dobrze zastanowic. Wiekszosc z nich jak tylko dostana wize itp to juz sie zaczna zmieniac, a potem po otrzymaniu obywatelstwa uciekna, albo nawet spowoduja jakas klotnie i obwinia o to druga osobe. Nigdy bym juz Albanczykowi nie zaufala, a wiem ze swojego doswiadczenia. Bylam w Ambasadzie Albanskiej w Londynie, jak ten uciekl, powiedzieli mi ze maja takich sytuacji wiele, z mojego kraju, powiedzieli, z Polkami!!. Wiec to nie tylko ja, i pisze to z mojego doswiadczenia to wiem. Teraz wiem -choc ja juz nie szukam, ale dla innych doradzam, slub tylko z dobrym Polakim lub jak juz ktos inny to musi byc dobry Katolik,Chrzescijanin, bo prawdziwy wierzacy nie robilby takich wyrafinowanych oszustw, jak brac slub by dostac obywatelstwo i jeszcze okrasc i kto wie co wiecej. Prosze sobie poczytac, na internecie sa historie rozne na marriagefraud, owszem z innych krajow tez. Zycze Pani wszystkiego dobrego, ostrogi tez,i opieki Bozej, jesli ten pani jest w tym 1% to wszystkiego dobrego i oby sie powiodlo malzenstwo, ale prosze usluchac tez innych co doradzaja , nie z jakichs zlych powodow , ale z dobrych, bo czasami sie nie wie, chce sie dobrze, a czesto te malzenstwa mieszane sa specjalnie nagrane / zaplanowane by otrzymac obywatelstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w ogóle ...PKB per capita Albania (wg wikipedii) 2015 -3900$ -Polska 12800 $ już coś rozumiecie :D:D Teraz dane nt umieralności noworodków oraz ilości morderstw :O tu i tam ..sobie proszę pogoglować i może coś wam zacznie świtać . Ekonomia to jedno, przy Polsce Albania to jak Polska przy Japonii :D a nawet gorzej bo Polska podobnie jak Japonia jest dosć bezpieczna - a Albania na odwrót a Kosowo to już III świat Ekonomia to jedno -czyli magiczna wiza do pierwszego świata której jesteście dawczyniami .Drugie podane przez poprzedniczke to diametralnie odmienna kultura .Jak uważacie że wszyscy ludzie są tacy sami to powrót do gimnazjum a nie brać sie za śluby .Mentalność człowieka determinuje niapierw w dzieciństwie genetyka potem dochodzi wychowanie i wzorce kulturowe .Jeżeli ktoś wyrasta w kulturze macho i w przyzwoleniu na kłamstwa to w 80% powieli to w swoim życiu . ..Oczywiście można sie łudzić ze adonis będzie z pozostałych 20% :D . Wrażenia z opinii zasłyszanych w UK to 100% co napisała pani powyżej .Aha jest powieść takze w tłumaczeniu na polski -na faktach -historia/autobiografia młodej Europejki (Angielka chyba ..) którą partner Albańczyk wywiózł do burdelu i tam więził zmuszając do "pracy" To podobno nie jest jednostkowy/wyjątkowy przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albanka z wyboru
Przykro mi ze kogos spotkalo cos takiego :-( ale ja mam zupelnie inne doswiadczenia 80% albanczykow jakich znam to dobrzy ludzie, wspaniali ojcowie i mezowie. Moj maz wzial ze mna slub z milosci na 100% wiem bo on mial lepszy paszport od mojego :-) wychowal moje dziecko i zapewnil mu wszystko jak wlasnemu jego rodzina przyjela mnie cieplo choc wiem ze z poczatku nie byli zachwyceni polka z dzieckiem. Utrzymywal mnie i utrzymuje dalej a wszytko co kupuje to na nas oboje dom, samochody i nigdy nie podniosl na mnie reki choc ma temperament poludniowca :-) nigdy mnie nie zdradzil i nie dal nawet powodow do podejrzen a jest mega przystojny :-) jest moim najlepszym przyjacielem przy nikim w zyciu nie czolam sie tak bespiecznie. Jestesmy ze soba ponad 10 lat a ogien jest taki sam jak na poczatku tylko milosc jeszcze silniejsza :-) znam mnustwo albanczykow i z kosova i z albani i wiekszosc jest super... mam nadzieje ze moja corka tez wyjdzie za albanczyka bo sa bardzo rodzinni i oddani co cenie w nich najbardziej :-) a co do religi to znam i takich co sie modla 5 razy dziennie np nasz najlepszy przyjaciel i takich co nigdy nie byli w meczecie jak moj maz u nas w domu obchodzimy tradycje chrzecijanskie i muzelmanskie z wielka radoscia bardziej jako tradycje niz cos zwiazanego z religia... kocham albanczykow tak samo jak polakow sa czescia mnie nigdy nie zawiedli mojego zaufania i zawsze byli wobec mnie zyczliwi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc
A co do opini to my polscy nie mamy za cudownej za granica bardzo mi przykro to pisac ale tak jest polka to odrazu ze latwa albo dziwka a polak to pijak albo zlodziej i co z tego ze polacy czesto za ordynatorami w szpitalach, wybitnymi prawnikami itp jak i tak wiekszosc to poprostu wstyt czlowiek idzie ulica to nie slyszy jak polacy normalnie do siebie mowia tylko co drugie slowo kurwa wiec to jakimi ludzmi sie bedziemy otaczac zalezy tylko od nas i od naszych wyborow moze nas oszukac kazdy jesli na to pozwolimy moze to byc polak albanczyk czy inny. Kobieta powinna byc czujna niezaleznie od pochodzenia faceta i wiazac sie z glowa a nie rozkladac nogi kazdemu i byc pozniej zdziwiona ze jej facet nie szanuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettlejuice
Przeczytałam te wszystkie "glupio-mądre" do tego rasistowskie komentarze i mimo ze jestem w szoku to może pominę ten temat. chciałabym się zapytać jak to jest jeśli mój chłopak Albanczyk (tak no aż szok ze następna głupia daje się nabrać) chciałby tu wziąć powiedzmy na urlop na 2 3 tygodnie swoich rodziców do UK z Abanii. Czy potrzebna jest wiza i paszport ? Czy potrzeba napisać jakieś pismo powiedzmy zaproszenie ich tutaj do konsulatow czy coś w tym stylu. A pytam ze względu na to ze on tego nie może zrobić a chciałabym mu pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie91
Musisz Ty zaaplikowac o wizę dla nich. Jak chcesz to napisz na maila i powiem jak to zrobić od a do z. xxxx22@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhhhh
Prosze o informacje jak zalatwic slub Z Albanczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1996
Tez chciałabym wiedzieć . Przedewszystkim gdzie najszybciej można wziac ślub ? UK ? Mamy adwokata ale z tego co się dowiedzieliśmy bardzo ciężko będzie . Tysiące głupich pytań aby było pewne ze mieszkamy razem . Chcieliśmy w Polsce bo oczywiście tam Pani powiedziała ze wszystko da się załatwić za pomocą pieniędzy ale to nie możliwe z tego powodu jak jazdy inny Albańczyk jest nielegalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jemu chodzi tylko o zalegalizowanie pobytu. Oczywiście mówi coś innego. A później poznasz jego prawdziwą żonę, czy narzeczoną. Jeśli będziesz grzeczna i będziesz tolerować sytuację, to nie będzie cię bił, ani cię nie zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1996
myślisz ze utrzymuje mnie , mieszka ze mną , znosi kobiece fochy, przelewa na moje prywatne konto wszystkie swoje pieniądze i dba o mnie jak nikt inny przed tem tylko po ty by mieć papiery ? Mógłby sobie wziac chociażby Angielkę po to by mieć obywatelstwo . Ludzie znajdcie może inny pretekst aby ich tylko oczerniać . Wiele razy słyszałam tez ze mnie wywiezie , sprzeda , żabie , zgwałci a poczytajcie co się dzieje w Polsce , jak kobiety są bite i gwałcone . To się dzieje wszędzie , zależy na kogo trafisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnormalny
Nie dziwie się ze żaden kraj nie lubi Polaków jak to najbardziej nietolerancyjni i rasistowski kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20.06. Przecież mieszkasz GB, to wiesz, jak takie historie się kończą. Jego mogą deportować w momencie, w którym się pojawi. Masz ludzi, którzy potwierdzą, że wasz związek trwa długo i jest trwały? To ci, jako cudzoziemce zaproponują wyjazd z nim na Bałkany. Nie udawaj, że nie słyszałaś podobnych historii. Jeszcze przelewy, które ci robił na konto potraktują jako przedpłatę za ślub i wiesz, jaki będzie finał. To nie ma nic wspólnego z nietolerancją. Takie są procedury, nawet wspólne dzieci mogą nie wystarczyć i wyślą was wspólnie tam, skąd on pochodzi, żebyście z Albanii starali się wspólnie o legalny pobyt. Naprawdę nie słyszałaś podobnych historii, czy na forum, na którym jest mnóstwo osób, które nigdy nie były na wyspach szukasz wsparcia? Ogarnij się dziewczyno i jeśli kochasz, przygotuj się na samolot do Tirany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkasz w Polsce wiec napewno nawet nie miałaś styczności z tymi ludźmi . Gdybym miała wierzyć w takie głupoty mieszkalabym w Polsce i najlepiej wg niewyhodziłabym z domu bo tam mieszka jeszcze więcej idiotów . Każdy ma swoje zdanie , znam i mam codziennie kontakt z Albańczykami a nikogo nie będę przekonywać aby zmienił swoje poglądy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 10 lat jestem zona Albanczyka i to najwspanialszy czlowiek na swiecie!!!! Nie sluchaj tych zacofanych ludzi w PL!!! Zycze wam szczescia.... ja mialam latwiej bo moj mial obywatelstwo wiec jego paszport byl wiecej wart niz moj hehehh i mozna powiedziec ze na naszym slubie to ja wiecej zyskalam niz on :-) obywatelstwo i wspaniale zycie... wiec nie wierz w to co pisza ludzie bo jestem w srod albanczykow polowe swojego zycia i nigdy bym nie zamienila na polaka z jajami tic tac-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie się ze żaden kraj nie lubi Polaków jak to najbardziej nietolerancyjni i rasistowski kraj. Ja tez jestem z Albanczykiem i kocha mnie na zaboj. Cala jego Rodzina jest moja Rodzina. Polak mnie zdradzil i ciagle oszukiwal. Tyle na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest grupa na facebooku zwiazki polsko-albanskie jakby ktoras chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam jedną kobietę co to ma zycie przesrane bo zwiazala sie z arabem ma dziecko z nim .On nic nie robi a ona musi jeździć do prac do roznych krajów by utrzymac rodzine.A on nic nie robi,zdradza ją ,syna choduja jego rodzice a ona zapieprza i dziecka nie widzi.Nikt jej tam z dzieckiem z kraju nie da wyjechac bez ojca dziecka.Sama może ale bez dziecka.I ma pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wiazac sie z obcokrajowcem po co???? Jak dobrze to dobrze a jak źle to dzieci nie zobaczycie debilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką to trzeba byc naiwna despetatka by brac sluby z obcokrajowcami???to zazwyczaj dobrzze nie konczy sie dla kobiet.To jest inna kultura,zwyczaje,wychowanie tego nie da sie przeskoczyć szczegolnie z tymi czarnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Polki to umieją srac na swoich,a mysla ze cudzoziemcy lepsi .Glupie jestescie jak but.To tylko Polki tak sraja na Polske i polskich facetów.To dobrze bierzcie sluby,tylko potem nie placzcie wrazie czego ze dzieci nie widzicie bo mezus arab zabral i zebym Was nie ogladal potem w uwadze czy w interwencji.jak wyjecie do ksiezyca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jeszcze uda sie wam spieprzyc z obcego kraju bo roznie to bywa i bedziecie mialy szczęście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×