Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hivówa

zaraził mnie HIV!

Polecane posty

Gość gość
to po co się puszczasz na lewo i prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi bardzo ze znalazlas sie w takiej sytuacji. A jeszcze bardziej jest mi przykro za te glupie wpisy internautow. To tylko swiadczy o ich infantylnosci. Czesc osob namawia Cie do kontaktu z tym czlowiekiem. Oczywiscie zrob to koniecznie ale spotkajcie sie na neutralnym gruncie i staraj sie zachowywac spokojnie. On moze nie byc swiadomy i jesli na niego naskoczysz niczego nie osiagniesz. Jesli jednak nie bedzie chcial Cie sluchac postaraj sie porozmawiac z jego partnerka. Moze jeszcze nie jest za pozno i moze dasz rade jej pomoc. Jest to bardzo trudna sytuacja w jakiej sie znalazlas ale z tego co czytam wydaje mi sie ze emocjonalnie jestes bardzo dojrzala i stawisz temu wszystkiemu czola. A do calej reszty. Przestancie krytykowac ze skoro miala podejrzenia to mogli pojsc razem wczesniej na badania. Pewnie to.nie byly podejrzenia tylko zwykly rozsadek. Ja przez ostatnie 10 lat mialam 3 partnerow i od kazdego zanim zaczelismy wspolzycie zazadalam zrobienia badan. Zarowno z ich jak i mojej strony zeby wszyscy mieli pewnosc w co wchodza. Dzieki tej decyzji tak zaimponowalam temu ostatniemu partnerowi ze za takie dzialanie nabral do mnie duzo szacunku. Bardzo mu zaimponowala moja dojrzalosc w tym temacie. A dzis jest juz moim mezem i oboje spodziewamy sie dzieciatka. Wtedy dzieki tej decyzji o przebadaniu sie wiem ze swiadomie moglam planowac swoja przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaByss
Przede wszystkim, jest mi bardzo przykro, że Cię to spotkało. Po drugie, musisz walczyć o siebie. Zgłoś się do specjalisty i rób co w twojej mocy aby żyć. Oraz najważniejsze - nie daj temu palantowi ujść z tym na sucho, jeśli to on Cię zakaził, idź do prawnika, zgłoś go do prokuratury. Niech nie zaraża innych kobiet wstręciuch !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwazam że kazdy jest sam odpowiedzialny za siebie i swoje zachowania. Dziś HIV to nie wyrok . znam ludzi którzy żyja z tym naprawdę wiele lat i zupełnie normalnie funkcjonują, będąc pod kontrolą lekarską i biorąc leki . Ludzie, medycyna naprawde poszła naprzód. To nie lata 80te... zasięgnijcie fachowych informacji zamiast hejterów odczytywać. popaprańców , którzy we wszystkim co inne widzą ''palec boży'' ... przyłoży im oj przyłoży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypominam ze uganda jako państwo postawiło na czystość przedmałżeńska Jedynym krajem, któremu udało się znacznie obniżyć skalę zakażeń jest Uganda, w której wprowadzono konsekwentą promocję czystości (z 21% osób zakażonych w roku 1991 do 6% w roku 2002). Po drugiej stronie mamy Zimbabwe, w którym pomimo intensywnej promocji prezerwatyw, liczba zachorowań gwałtownie wzrosła i zaczęła znacząco spadać dopiero po tym, kiedy doszło do zmiany w zachowaniach seksualnych (spadła liczba przypadkowych kontaktów seksualnych i podniósł się wiek inicjacji, dane na podstawie badań zespołu Simona Gregsona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIC NIE JEST W STANIE W 100 % UCHRONIĆ PRZED ZAKAŻENIEM. Ani gumki....ANI OPIEWANA PRZEZ KONSERWATYSTOW CZYSTOSC PRZEDMALZENSKA -WYSTARCZY, ZE MAZ "CNOTLIWEJ" RAZ ULEGNIE POKUSIE PRZYPADKOWEGO SEKSU (a nierzadko ci niby "kosciolowi" i wielce swietojebliwi stateczni ojcowie rodzin maja takie "upadki" na sumieniu) , NIE PRZYZNA SIE (A JAKZE) I JUZ MOZE JA ZARAZIC. Gdy "dobrze sie prowadzisz" ryzyko jest mniejsze ALE CIAGLE ISTNIEJE BO ZALEZY NIE TYLKO OD NASZEGO POSTEPOWANIA ALE I OD TEGO JA "SIE PARTNER SPRAWUJE"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam ten temat to jestem przerażony w zasadzie od każdej nawet wiernej kobiety można się zarazić, nie dość że seksu miałem w życiu tyle co kot napłakał mimo iż mam 31 lat to jeszcze czytając ten temat po prostu się zaczynam tego bać... nigdy nie byłem facetem co brał do łóżka kobiety na jedną noc ale jednak mam obawy żeby w ogóle z jakąś sypiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tu powiedzial, że z hiv żyje się 10 lat. bzdura. mój facet ma hiv, na dzień dziesiejszy już ponad 30 lat. zdrowie? można opwiedzieć idealne wyniki super. mamy dziecko, zdrowe piękne, a co najważniejsze, ja też jestem zdrowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś ktoś tu powiedzial, że z hiv żyje się 10 lat. bzdura. mój facet ma hiv, na dzień dziesiejszy już ponad 30 lat. zdrowie? można opwiedzieć idealne wyniki super. mamy dziecko, zdrowe piękne, a co najważniejsze, ja też jestem zdrowa usmiech.gif " a jakim cudem się nie zraziłaś podczas stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba też tak zaczne robić, wymagać od pacjenta, wynikow badan, bo to nigdy nie wiadomo.. partner sam moze nie byc tgeo swiadomy nawet , a taki wyrok sobie zafundowac , tylko dla chwili przyjemnosci, to ja dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zniszczyłaś sobie życia, nie myśl tak. Z początku, owszem jest ciężko bo jest się chorym, ale to nie oznacza że przez te lata musisz cierpieć. Można normalnie z tym żyć. Mój kolega ma HIV-a, drugi też miał i umarł, ale zawsze był bardzo szczęśliwy, pełny życia. Robił wszystko na co miał ochotę. Do końca się uczył i na zawsze zostanie w naszych sercach, nie jako osoba chora a jako osoba szczęśliwa :) był najlepszym imprezowiczem jakiego znałam :D nigdy nie przejmował się chorobą, mógł o niej mówić ale nie było mu to do niczego potrzebne. I to nie prawda że ludzie z HIV-em nie mogą normalnie żyć, wiadomo, nie każdemu trzeba mówić o chorobie, nie ma takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indigetes
Jeśli tak jak napisałaś byłaś dziewicą i wiesz dokładnie że ten facet był sprawcą to idź do prokuratury z tą sprawą. Prawo polskie zakłada bowiem art. 156 i art. PL Kodeksu Karnego a więc w pierwszym spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu a w drugim świadome narażenie na zakażenie wirusem a jeśli jeszcze masz dowody na to że on był sprawcą, a masz jeśli prawdą jest to co napisałaś to gość nie dość że pójdzie siedzieć to jeszcze będziesz mogła się od niego, po wygraniu sprawy karnej domagać odszkodowania i renty dożywotniej na pokrycie kosztów leczenia i utrzymania na drodze cywilnej a więc z powództwa cywilnego. Najlepiej jeszcze abyś znalazła drugą osobę, która przez tego gościa znalazła się w identycznej sytuacji. I nie bój się HIV jest leczone obecnie a leki retrowirusowe są super - więc będzie dobrze, po prostu będziesz mogła normalnie żyć, nie wyleczą Ci tej choroby, ale będziesz mogła żyć normalnie bez obaw że wirus przerodzi się np. w AIDS, które jest już śmiertelne. Wystarczy, że będziesz słuchała lekarza i nie bała się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indigetes
art. 156 i ...*art. 161 KK - poprawka do poprzedniego postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""Wyklucz dentystę. Wirus hiv żyje krótko i ginie w 60 stopniach Celcjusza. Przy dzisiejszym poziomie dezynfekcji to mało prawdopodobne"" Poziomie dezynfekcji?? Dezynfekcja to tyle co nic, do zabicia HIV jest potrzebna sterylizacja, tak sie składa ze jestem asystentka stomatologiczna i nie macie pojecia ze 80% asystentek ma w******* na dezynfekcje i sterylizacje, nie robia jej bo im szkoda czasu, lekarze tego nie kontrolują i tak wam lecza zęby. Ja w swoim miescie dokładnie wiem w którym gabinecie tak jest robione i do 80% gabinetów bym w zyciu nie poszła. A mój stomatolog zakrwawiona rekawiczka dotyka wszystkiego :/ musze latac i dezynfekowac klamki, kontakty itp zeby sie sama czyms nie zarazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeraża mnie to.... szokk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks jest niebezpieczny, nie bez powodu maryje "zaplodnil" duch swiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:07 - ha ha ha dobre, swoją drogą, jak ta ludowa opowiastka o duchowym zapłodnieniu mózgami milionów owiec zawładnęła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:57- jestes biednym zagubionym czlowiekiem gdy tak myslisz, seks to zlo, a ci co go uprawiają musza ponosic kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:15 - ha ha ha ha ha ha ha..o ja, i takie oszołomy chodzą po ziemi...szok,spoko, wstąpię do klasztor********aż nie, bo tam największe wyuzdanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:15 - to w takim razie mega karę poniosą księża i biskupi katoliccy, za uprawianie seksu to raz, za g***ty na dzieciach to dwa i za homoseksualizm to trzy ! Wow..rzadko kto może im dorównać...i co ta ich Maryjka biedna dziewica ma na to powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow syfiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:21 - ksieza sa wrabiani w gwaly i pedofilie zeby ich zniszczyc i wyludzic pieniadze. Szatan posiadl dusze zlych ludzi ktorzy dzialaja na szkode ksiezy i wymyslaja takie glupoty. Udaj sie do egzorcysty Bog z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy on wie, że jest nosicielem. Myślę, że nie robił badań. I tym sposobem sądownie nic nie zrobię. Zresztą niezależy mi na tym. Myślę, że jak on się dowie, to strasznie to przeżyje. A że nie używa gum, mega głupota jego. Moja też głupota, bo powinnam o tym myśleć. Zresztą myślałam, tylko chyba nie tym czym powinnam. Nigdy nie byłam tak zakochana jak w nim i odebrało mi to rozum. Próbowałam się z nim skontaktować, ale nie odbiera telefonu. Byłam pod jego biurem, ale stchórzyłam w ostatniej chwili. Do tej dziewczyny nie mam kontaktu. Jutro pójdę do jego mieszkania i załatwie to ostatecznie. Ale tak jak mówicie, trzeba robić te badania, a jak ktoś nie chce, to trudno , ktoś nie umie się poświęcić, to nie nadaje się do związku. On był wtedy taki oburzony, że czemu ja go podejrzewam, że jak mogę takie obelgi, że nie chce mnie znać skoro taka jestem, że jego partnerki były porządne itp itd. I co, ja też zawsze byłam porządna i co z tego. Głupia zamiast się odwrócić i więcej nie spojrzeć na niego, to jeszcze go przepraszałam. Teraz wiem, że byłam idiotką. Nie bądźcie idiotami, idiotkami jak ja. Siedzę dużo w pracy, żeby nie myśleć, ale wiem, że muszę zacząć myśleć i coś robić w tym kierunku. Wiem jak to z tymi lekami itp, mówili mi. A będzie co będzie. Jestem spokojna, tylko czasem napadają mnie ataki paniki i żalu, że co ja narobiłam, jak mogłam tak nie myśleć. I to własnie jeszcze to, że miałam tylko go w życiu, tak krótko w sumie. Nie nacieszyłam się seksem i jużnigdy się nie nacieszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:27 0 to ty udaj się raczej do renomowanego psychiatry...wow, ale rasowy moher!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:40 - haha smiac mi sie chce z ciebie. Niech dobry Bog ci wybaczy bo ja ci wybaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktory
Ja dziękuję mieć HIV ,piszecie pierdoły,pocieszacie-co za bzdury HIV to nie żarty. Nie pocieszam tej osoby bo to jest fałsz,wielki fałsz . Takie mądre są tylko osoby zdrowe !!!!~ Mój syn ma HIV jest to wieeeeeeelki dramat ,uwikłane są różne osoby. Przestańcie chrzanić farmazony-nie ma ucieczki !!!! Nie ma życia.!!! ZANIM WLEZIESZ DO WYRA UŻYJ MÓZGU , ZA WSZELKĄ CENĘ!!!!! (nie wspomnę o świrach i d****ach zarażających specjalnie ,z premedytacją).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej ty oszołomie z 19:15...zdajesz sobie sprawę z tego, ze dzięki (albo raczej niestety) temu złemu seksowi przyszedłeś na ten świat ?? a ty sam/a masz dzieci ? Nie wiem, czy w kościele mówili wam, skąd biorą się ludzie? bo napewno nie z duchów świętch i innych podobnych bajek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezuu swiat jest ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoć amerykanie testują lek na hifa może będzie można wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ej oszołomie", nie wiem czy zauwazyles ale ja cie nie obrażam. W sumie nie dziwi mnie twe słownictwo gdyż przemawia przez Ciebie ZŁY, szatan mógł cie opętać. Idź do spowiedzi, a co do seksu to jest on tylko dla małżeństw i tylko wtedy gdy starają się o dziecko. Proszę Cię nie daj sie zniszczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×