Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hivówa

zaraził mnie HIV!

Polecane posty

Gość rozz
Wszystko zobaczcie tu nurl.pl/d12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćYY
robilas testy ? czy chcialas oddach honorowe krew? zastanawia mnie to jak sie dowiedzialas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie jak sie dowiedzalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuje, to nic przejemnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby Bóg karał każdego w postaci nosicielstwa HIV to byśmy dawno powymierali. Kto teraz czeka do ślubu? Chyba oszołom jakis, a póxniej rozczarowanie bo jedno zimne jak lód a drugie gorące jak lawa. I po małżeństwie. I niech nikt tu nie pisze ze sex nie jest ważny w małżeństwie, bo jest bardzo wazny. Ja badania zawsze robiłam co 6-śc miesiecy, miałam wielu partnerów i każdy musial przedstawić wynik na HIV, HCV, chlamydię, ureoplazmę. I dla żadnego nie było problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa miałaś wielu partnerów i każdy przedstawiał Ci badania ahhhhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Bibli pisze:"Kto bierze porzuconego partnera ten grzeszy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania na hiv powinno sięrobic co 0,5 roku nawet jesli pozostajemy w stalym zwiazku malzenskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie mieć kozaków to potem dostajecie HIV zamiast normalnych facetów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem prawikiem, ale jak to czytam to chyba rezygnuje z seksu do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hivem mozesz zarazic sie wszedziee, wiec seks to tylko jakies tam prawdopodobienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej u dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te s*******ny wszystkich zaraża jak nie HIV to innym syfem dalej się zadawajcie z facetami a na pewno będziecie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 86
Hej szukam kogos kto jest zarazony hiv i chcialby mi pomoc :) Otoz potrzebuje probki z zakazona krwia. Zaplace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było brać prawiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 86 dziś Hej szukam kogos kto jest zarazony hiv i chcialby mi pomoc usmiech.gif Otoz potrzebuje probki z zakazona krwia. Zaplace usmiech.gif x Wiem kim jesteś ku/rwo i co kombinujesz. Uważaj bo ja zapłacę i znikniesz zanim zdobędziesz tą zarażoną krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a może w tym co już się nie promuje jet sens, wierność . To takie niemodne słowo ale jak ważne dla zdrowia i życia w obecnych czasach gdzie nie tylko HIF ale HCV ( nowotwory) zabijają. Czy to jest wstyd powiedzieć żeby pokazał badania ? gdzie aktualnie pomimo zamiatania przez media choróbska szerzą się. Nie , to osoba która się obrazi, powie że jest ok powinna się wstydzić. Tuataj na poratalach nikły procent opisuje co je spotkało, reszta się wstydzi, nie czuje potrzeby, obawia się. Może będę śmieszny ale przypomnę o niejakim Molu któremu udokumentowano 300 partnerek które zbajerował i większość zaraził a one ..... . Za chwilę przyjemności oddać życie przez gnoja lub ladacznicę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 22.07.2018 o 16:35, Gość gość 86 napisał:

Hej szukam kogos kto jest zarazony hiv i chcialby mi pomoc 🙂 Otoz potrzebuje probki z zakazona krwia. Zaplace 🙂

Przychodzi Jasiu do burdelu i mówi że chciałby najbardziej zarażona kur....wę , burdel mama pyta sie po co ci to. A on : sypiam z siostrą a ona z tatą , tata z mamą a ona z nauczycielem matematyki a tego skur....yna nienawidzę i chcę go zgnoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Połowa polski ma teraz Hiv z braku higieny brawa .i podziękowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×