Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hivówa

zaraził mnie HIV!

Polecane posty

Gość gość
Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawiedzony katolu wypppp*****laj z tego tematu !! razem ze swoim Bogiem, Szatanem, wybaczaniem i czym tam chcesz !! nie chcemy cię tu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:28]- czyzby kolejeny sfrustrowany sluga zla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hah, ale się uśmiałam :) Zabawny jest ten krzewiciel wiary, musisz być uroczym mężczyzną ;) Pewnie dziewczyny z twojej parafii za tobą szaleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks tylko dla małżeńśtw? To śmieszne!!! Nawiedzone babunie nie powinny się wypowiadać. Parę lat temu w jakiś czasopiśmie był artykuł o kobiecie, mężatce, szczęśliwej, spodziewającej się dziecka. W którymś miesiącu ciąży zaczęła mieć problemy ze zdrowiem. Jej lekarz poradził jej wykonanie testu na hiv. Wynik wyszedł pozytywny. Kobieta z nikim wcześniej nie współżyła oprócz męża. Okazało się, że jej ukochany mąż ją zdradził. Jeździł po świecie tirami i miał "skok w bok". Wiadomo czym facet myśli... Dlatego nie ważne czy seks jest przedmałżeński czy małżeński, nigdy nie ma pewności czy któreś z małżonków nie będzie miało chwili słabości. Trzymaj się i nie czytaj komentarzy "nawiedzonych duchem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie przez stereotyp że tylko "puszczalscy" mogą zarażać hiv, są takie dramaty jak tej dziewczyny która założyła wątek. I mąż może być ą i ę, a nie żaden tirowiec, i sprzedać bakcyla. >< do założycielki wątku: do mieszkania może Cię nie wpuścić ,skoro taki subtelny. Poza tym w moim odczuciu bardziej liczysz się z jego uczuciami niż ze swoim zdrowiem . Niezły z niego musi być manipulator. Zasięgnęłaś pomocy prawnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie sa skutki grzechu konsekwencji dostaje sie rykoszetem jak podczas 2 wojny swiatowej było zapowiedziane ze beda cierpiec grzesznicy i sprawiedliwi w fatimie 1917 r ale bóg moze uzdrowic z tej choroby dla niego nic nie ma niemozliwego swarto czekac z sexem do ślubuhttps://www.youtube.com/watch?v=OysdlD1zzsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za dupek..Zapewne wiedział, że jest chory, skoro obraził się za propozycje badań. :( Ale najważniejsze to się nie łamać - hiv to nie jest jeszcze koniec świata - jeśli będziesz o siebie dbać, to twoje życie nie będzie jakieś tam zaraz stracone, możesz żyć normalnie.Polecam ci film "Dallas buyers club" (pl - "Witaj w klubie").W dużym skrócie opowiada o facecie, który zaraził się hivem, a diagnoza lekarzy oznaczała, że umrze za około 30dni. Bohater jednak nie zamierzał się z tym pogodzić i.. (spoiler?) Doszło do tego, że żył dużo, dużo dłużej. Warto wspomnieć, że film jest na podstawie historii prawdziwego człowieka. :) Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mozecie się śmiać, ale niestety HIV jest karą za życie bez Jezusa. Moja była dziewczyna zaraziła się HIV po tym jak z nią zerwałem. Chciałem abyśmy żyli razem z Jezusem Chrystusem, ale ona chciała od razu seksu i alkoholu. Nie można tak żyć, za to jest kara !!! Bez Boga nie ma życia, cżłowiek musi ponosić konsekwencje swych czynów!! Zycie bez Jezusa jest Brakiem życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Nie będziesz cudzołożył” „Dlatego opuszcza mężczyzna ojca swego i matkę i łączy się z żoną, tak że oboje stają się jednym ciałem” „A powiadam wam: Kto oddala swoją żonę - chyba w wypadku nierządu - a bierze inną, popełnia cudzołóstwo.” „Tym zaś, którzy trwają w związkach małżeńskich, nakazuję nie ja, lecz Pan: Żona niech nie odchodzi od swego męża! (...) Pozostałym zaś mówię ja, nie Pan: Jeśli któryś z braci ma żonę niewierzącą i ta chce razem z nim mieszkać, niech jej nie oddala! Podobnie jeśli jakaś żona ma niewierzącego męża i ten chce razem z nią mieszkać, niech się z nim nie rozstaje! Uświęca się bowiem mąż niewierzący dzięki swej żonie, podobnie jak świętość osiągnie niewierząca żona przez "brata". W przeciwnym wypadku dzieci wasze byłyby nieczyste, teraz zaś są święte. Lecz jeśliby strona niewierząca chciała odejść, niech odejdzie!” „Gdyby zaś odeszła, niech pozostanie samotną albo niech się pojedna ze swym mężem. Mąż również niech nie oddala żony.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo dałaś d**y pierwszemu lepszemu, rozwiązaniem jest honorowe seppuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:12- czlowieku, lecz sie bo to naprawde chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:04- uciekaj stad zly duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rezygnujemy z intelektu w imię Boga - słowa Ignacego Loyoli. >< Do założycielki wątku: sama widzisz jak wygląda sytuacja na Twoim wątku. Dlatego uważam że trzeba bardzo uważać komu mówi się o byciu zarażonym. Tu masz chociaż anonimowość, gorzej może być gdy się wieść rozprzestrzeni. A ludzie umierają na AIDS dzięki zachowaniom instytucji religijnych. Nie bierz do siebie. Bądź silna, znajduj przyjaciół wśród dbających o siebie nosicieli. Jeśli wystąpisz do sądu, bardzo dobrze przygotuj proces. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co za katolicka, mega nawiedzona łajza się tu przypałetała i smęci i kręci się tu jak to góóówno w przerębli ! Człowieku spadaj stąd, nikt nie chce tu ciebie i twoich bzdur ! lecz się fanatyku i nie zaśmiecaj tego wątku !!! jak już jesteś taki miłosierny ti leć do kościółka i pomódl się za Autorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus natomiast udał się na Górę Oliwną, ale o brzasku zjawił się znów w świątyni. Cały lud schodził się do Niego, a On usiadłszy nauczał ich. Wówczas uczeni w Piśmie i faryzeusze przyprowadzili do Niego kobietę, którą pochwycono na cudzołóstwie, a postawiwszy ją pośrodku, powiedzieli do Niego: “Nauczycielu, tę kobietę dopiero pochwycono na cudzołóstwie. W Prawie Mojżesz nakazał nam takie kamienować. A Ty co mówisz?” Mówili to, wystawiając Go na próbę, aby mieli o co Go oskarżyć. Lecz Jezus nachyliwszy się pisał palcem po ziemi. A kiedy w dalszym ciągu Go pytali, podniósł się i rzekł do nich: “Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień”. I powtórnie nachyliwszy się pisał na ziemi. Kiedy to usłyszeli, wszyscy jeden po drugim zaczęli odchodzić, poczynając od starszych, aż do ostatnich. Pozostał tylko Jezus i kobieta, stojąca na środku. Wówczas Jezus podniósłszy się, rzekł do niej: “Kobieto, gdzież oni są? Nikt cię nie potępił?” A ona odrzekła: “Nikt, Panie!” Rzekł do niej Jezus: “I Ja ciebie nie potępiam. – Idź, a od tej chwili już nie grzesz”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:44 - Modlę sie za Ciebie słowami Pana, a Ty cudzołożnico idź i już nie grzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź ty uprawiaj te swoje modły i inne szopki za siebie, a ode mnie się odczep i nie wyzwaj tu od cudzołożnic...psycholu !!! Domena nawiedzoych fanatycznych katoli - wpieprzać sie w nie swoje sprawy ! i nie rozumie taki, że nikt nie ma ochoty go słuchać, jak ta mucha natrętna będzie tu mendził !! Pierdzielisz nie na temat, o czym innym jest ten wątek, spadaj na wątek o jezuskach i innych podobnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź ty uprawiaj te swoje modły i inne szopki za siebie, a ode mnie się odczep i nie wyzwaj tu od cudzołożnic...psycholu !! - czyżbyśmy z Jezusem trafili w czuły punkt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
punkt, to ty sobie narysuj na ścianie, następnie oddal się od niego jakiś 10 m i z rozpędu główką walnij w ten punkt ! Zapewne będzie czuły dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:06- to podszyw. Ale coś chyba w tym podszywie jest z prawdy, bo się panienka obraziła po pr zeczytaniu określenia definiującego grzeszne kobiety. Idź i nie grzesz o weź te słowa za prezent, a nie obrażaj się na nie. Bóg Ci wybaczy już sie za ciebie modlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i p********y katol rozwalił temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumie, że musi byc to dla Ciebie trudne. Najlepiej zachowaj powściągliwość w żaleniu się innym na ten temat bo reakcje mogą być różne. Jeśli trafisz na kogoś kto "wierzy" że HiV jest karą za grzechy, to tacy ludzie nie zostawia na tobie suchej nitki. Wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sex z jezusem tez byl by grzecham? Tempa katolandia, oto obraz Polski. Zacofana, prymitywna, do wszystkiego wpieprza się kościół i on decyduje co jest dobre a co złe. Dziwicie sie ze mlodzi stad uciekaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśle ze cały ten temat to prowo i cos mi tu smierdzi.... jak to czytam to mam wrażenie że autorką i jednocześnie jej przeciwniczką jest nasz nawiedzony katol, a ludzie piszą bo cąłkiem dobry temat na prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten wątek już zmarł śmiercią naturalną, albo został zabity przez fana Jesusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"seks jest niebezpieczny, nie bez powodu maryje "zaplodnil" duch swiety" ha ha ha ha ha Za to kocham kafeterie kiedy mam zły humor to zaraz mi go poprawia. Chłopie zatrunij się w kabarecie albo gdzies gdzie bedziesz robil smiech bo tu się marnujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prowokacja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze nie tylko katol zepsol temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×