Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem w uk od 2 miesiace i jestem zadowolona

Polecane posty

Gość gość
Owszem w Polsce jest ciężko ale to nie znaczy, że trzeba od razu emigrować. Kilka sposobów na oszczędzanie: www.finansedomowe.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy wy prymitywni jesteście. Wyjechalam z mężem i dziećmi od razu na głęboka wode , cieżko było jak cholera i nikt nam nie pomagał !!!!!! I moge być dumna ze to co mam jest jedynie moja zasługa . Nic wam do tego zazdrosńiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc od 50 lat w UK
jedynie co budza polacy wszndzie w Europie to obrzdzenie. polacy i polska sa jak gowno , po ktorego usunieciu i zmyciu i tak podloga smierdzi. widac to dopiero jak polski motloh wyjezie z polski, bo w polsce tego nie widac bo tam wszyscy to motloh.to nie tylko to ze polacy musza z glodu uciekac ze swojego beznadzejnego i zlodziejskiego, skorumpowanego kraju bez perspektyw, ale najgorsza jest wrodzone zezwierzecenie, zbydlecenie polakow ktore nie pasuje do Europy.na przyklad ze w polsce drobni zlodzieje nie sa karani, a zlodzieje z milionami sa w polsce elita. moje dzieci urodzily sie w Angli , i z obrzydzeniem wspominam swoj czas w polsce, a moje dzieci dotad nigdy w polsce nie byli i nie chca slaszec o urlopie w polsce.jak slysze albo czytam zeby polacy wracali do polski,to pytam po co.wiekszos Co przyjevhali tu po 2004 roku, musi do polski spowrotem wracac, tylko ze to dla nich samobujstwo. tych Co znam nie chca slaszec o powrocie do polski kraju z ktorego musieli uciekac zwyczajnie z glodu, i to w XXI wieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to pomyłka historii. Tego kraju nie powinno być, bo nie ma ku temu żadnych przesłanek. Ani politycznych ani ekonomicznych. Takie niby Niemcy albo Rosja ale nie całkiem Europa. Wszystkie możliwe ustroje były już tutaj aplikowane i jest dalej tak jak zawsze było od Mieszka I czyli ch/uj/owo. Porażka! Jednym słowem całkowita porażka. Gdyby nie dotacje z UE to byście żarli trawę, szczaw i mirabelki. I tak będzie jak skończy się kasa bo tutaj już nic polskiego nie ma. Wszystko sprzedane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Unrecht
Cameron po referendum bedzie musial postarac sie szybko o bydlece wagony, do transportu polakow do polski. W Europie nie tylko Anglicy w chca sie pozbyc smierdzacego polskiego problemu, zas Kongres USA,na sama mysl o bezwizowym wjezdzie polakow do USA od dziesiecioleci oglasza przerwy w obradach. Jak czytam z obrzydzeniem wypociny polskich hoholich partiotow o" sielskim"zyciu w polsce,chce mi sie rzygac,podobnie jak wtedy gdy Tusk w Brukseli w r 2011opowiadal o zielonej wyspie polska, zas eurodeputowani krajow zachodnih pluli mu w twarz, pokazujac statystyki wielomilionowej wyglodzonej i zdegenerowanej polskiej emigracji we wszystkich krajach Europy.Exodus z polski trwa do dzisiaj,i jest to dowodem ze w polsce nie da sie zyc. Zamkniecie niebawem subwencji wyplacanyh przez UE polsce, jako krajowi kryminalnemu i pasozytniczemu, spowoduje kolejne "patriotyczne" wyszczekiwanie zaklec typu"ojczyzne glodnom racz nam wrocic paaaaanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yebane garomyje z wstretnymi bachorami w uka. w PL byliscie nikim a w uka do konca zycia bedziecie second class pracujaca za bezdurno. tak stoicie w hierarchii u angoli jako chlejusy i beneficiary. w councilach juz was dobrze znają , uff jak dobrze ze do mojej polski juz nie przyjedziecie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Polsko, że wysrałas tych śmieci za granicę. Yebane przyglupy, lizace jaja angolom. Kocham Cię PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki emigrantom macie co na stół położyć. Bez nas zdechlibyście z głodu. No, ale jak wam pieniążki ukrócimy to wtedy zęby w ścianę i żreć tynk będziecie. Skończą się dla was dobre czasy. Możecie się na nas obrażać ale jakoś nie obrażacie się na nasze pieniądze. Obmierzłe sku/rwy/syny nadwiślańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1/5 polskiego BNP to bezpośrednio lub pośrednio pieniądze emigrantów. Jak przyjeżdżam do PL to widzę was zgiętych wpół jak czekacie z wyciągniętą rączką na każdy grosz. Za wszelką cenę byle tylko wyrwać choć złotówkę. A miało być tak pięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×