Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amol

Jak lubicie chodzić

Polecane posty

Gość sakol
A fajnie Ci się tak chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka, kurtka typu ramoneska czarna i glany :) są ludzie co nie łączą sukienek z glanami ale ja jestem tą co łączy oczywiście nie wszystkie się nadają :) a i na plaże i ogólnie w wakacje moje glany maja urlop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie i seksownie tak wyglądacie , w lecie to macie fajnie dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie wstydzicie się tak ubierać i chodzić w sukienkach i szpilkach ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zluzuj, to nie ma kobiet. tu sami faceci siedzą. no, prawie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno jakieś tu są, to jest głownie dla kobiet forum ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga234
Ja tam lubię chodzić w sukienkach, chociaż raczej z bielizną :) Zauważyłam, że jak mam sukienkę/spódniczkę, to mężczyźni interesują sie mną o wiele bardziej. Lubie za to nosić pończochy do sukienki lub spudnicy, sama świadomość że je mam sprawia, że czuję się seksownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to widzisz jak Ci fajnie dziewczyno ;) czyli rozumiem że robisz to w tym celu aby mężczyźni bardziej na Ciebie patrzyli? Ja również chętnie bym na Ciebie bardziej patrzył, patrzcie jaki macie wielki plus dziewczyny wystarczy się tak seksownie w sukienke letnią ubrać i nie jeden facet na was będzie patrzył ;) A ile masz lat dziewczyno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość 2014.08.15 ja chodzę bez majtek ale z podpaską tekst roku 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amol
No wy powinnyście chodzić w lecie w sukienkach krótkich ;) wyglądacie bardziej seksownie i ładnie chyba się nie ma cie czego wstydzić ;) ?! No i czy większość z dziewczyn jak się tak ubieraja to robią to w tym celu aby faceci się bardziej nimi przyglądały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziła w Martensach, gdy Ją poznałem miała włosy w kolorze burgundu, taki mocny granat z męskiego puntu widzenia. :) To Ona i się stało. :) Niesamowicie emocjonalny związek Nie tylko że teraz mi się odbija, ale to było naprawdę coś.... co ukształtowało mnie na długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amol
Jak uważacie czy większość dziewczyn w lecie lubi się ubierać w sukienki krótkie? ;) I powiedzcie mi dziewczyny czy jeśli któraś z was tak robi że ubiera sukienke i nie zakłada majtek to czy nie wstydzicie się tego? ;) jakbyście siedziały z jakimś chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak idę na randkę do sauny to sukienka mi nie jest potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię chodzić na golasa jak jestem na plaży nudystów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę w sukience ze stringami.Mój ma dość długiego więc na randce wiem,że będzie mnie kochał od tyłu bo nie wchodzi do końca.A gdy wiem ,że będzie chata to wtedy obojętnie.Kiedys było tak,że chłopak spytał czy nie mam ochoty z nim i kolegą jego.W pierwszej chwili spojżałam jak by był nie z tej planety.Ale odpowiedzialam czemu nie jak się zgadza mój chłopak.Było wspaniale gdy mnie kolejno brali do rana .Chłopak podniecony na maksa gdy kolega mnie leciał a bylismy rozebrani do naga.A chodziło,ze to było z kolegą za wolną chatę ,która mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a mam takie pytanie do was dziewczyny czy wy lubicie ze sobą bywać nago ? czy sa tutaj takie dziewczyny które lubią być w towarzystwie i brać prysznic lub się kąpać nago ? ;) I co byście zrobiły jakby jakiś facet na boku się przyglądał was gdy się myjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłem raz na saunie potok to pomyliłem szatnie i wlazłem do damskiej.One w swoim gronie są z tego co zauważyłem bardziej wstydliwe niż w damsko-męskiej szatni,chodzą ubrane bo się chyba bardziej wstydzą jedna drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ciekawe czemu tak robią, czyżby dziewczyny bardziej się wstydziły być gołe wśród dziewczyn? i nie robią taka by się wszyskie razem kąpały? ;) a przy facetach jest inaczej wtedy się mniej wstydzą być gołe ? Ciekawe to ;) Może wy dziewczyny mi powiedzcie jak to jest, i co byście zrobiły jakbyście się pod prysznicem myły a ja was podglądam na boku i nagle byście mnie zauważyły ? ;) jak byście się zachowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty przychodzisz na saunę czy basen gołe baby oglądać zboczeńcu.Tacy ludzie tylko przeszkadzają i psują atmosferę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na saunę przychodzi kobieta na której sukienka leży wręcz idealnie.Ma tak śliczną buzie,piękną pupę i idealne cycki że mogłaby zostać modelką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem chodzę w samej sukience i bez majtek, ale tylko po domu i tylko jak jestem sama albo z moim chłopakiem. W życiu nie wyszłabym na ulicę bez majtek pod sukienką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, asiutka99 napisał:

W spódniczkach, ale nigdy bez majtek

kiedys tam zmienisz zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, asiutka99 napisał:

W spódniczkach, ale nigdy bez majtek

Bez majtek jest bardzo nie higienicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowboj Czacza 🤠
5 minut temu, Maurel napisał:

Bez majtek jest bardzo nie higienicznie

"Nie" z przymiotnikami piszemy razem pierdoIony matoIe. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość Kowboj Czacza 🤠 napisał:

"Nie" z przymiotnikami piszemy razem pierdoIony matoIe. 😴

Psuj Grammar Puchacz  😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×