Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Gość gość
Czyli Twoj mezczyzna Lubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorku choc w moje obięcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lubiękiedy dziś Jesteś pewien, że jeszcze nikt tego nie opatentował? Sprawdź najpierw w urzędzie. Szkoda tej papierologii. A i powiedz mi jeszcze, jaki smak?" xxx A ty mi powiedz skąd mam niby wiedzieć w jakim sa smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie sięgasz?! Szkoda :( Wiesz ewentualnie ktoś mógłby Ci opowiedzieć :) A Ty powiesz mi i wszyscy będą usatysfakcjonowani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby mężczyźni potrafili prasować, smażyć kotlety i sami sobie sięgnąć ustami, to żaden by się nie chciał żenić i ludzkość prędko by wymarła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam się dać wylizać po Jajach żeby dowiedzieć się jak smakują i ci o tym powiedzieć? Może sama spróbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Doktorze?! Foch z przytupem. Tylko do tego Wam jesteśmy potrzebne? :O x ShereKhan, jestem pewna że już ktoś zna ich smak. Myślisz, że powinnam się fatygować ;) A i nazywajmy je lepiej kulkami. W takiej postaci od razu wydają się być bardziej smakowite :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bumerang :D odpowiadajac na wczorajsze pytanie, kotka sie nie marcowala ale to nadrobie z nawiazka. czasem kocham miec lozko tylko dla siebie. zamiast lodow to na sniadanie wole kielbaske z dwoma jajkami na twardo :classic_cool: sa mniej mdlace, ale lody... ;) tez lobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
lubie milosci ma niedosiegla pytanie mam robne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
z dzika rozkosza, ale pytanie jest cokolwiek intymne i skierowane do niedosieglej milosci zycia mego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
poczekaj, zapamietam sobie :P a tak zmieniajac temat to jak nie przywieziesz spowrotem slonca (bo od kiedy wyjechales nie ma) to penceta z tylka powyrywam, ty ... ty... ty... :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Ja też zapamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego dusza Pusza pragnie? Chciałaby do nieba? :D Intymne pytania przez Pośredniczkę poproszę. x Jakie wy pamiętliwe jesteście :D Obie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzaną mamy tę synchronizację Czwóreczko ;) Ciekawe jakie jeszcze inne rzeczy robimy razem nie wiedząc o tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wiesz co? :D Napisz kiedy jak już ;) to i ja napiszę. Cholera jak się zgramy to... to nie wiem co ale będzie zabawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×