Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Hej, hej :) Popieram 4 :P Z tym awatarem bardziej się "dbający o nasze zdrowie" zrobiłeś. A u mnie chłodniej ale już nie pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi, wstawiając tamten awatarek liczyłem na to że fajne dziewczyny na jego widok zrobią się bardziej całuśne. Niestety przeliczyłem się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie lody a mi frytki :D Magdzie wino. Strasznie nam wypominasz Doktorze. 4, daj trochę tych lodów. Mam chandrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj częstuj się Lubię:-) mam kokosowe, śmietankowe, straciatella z kawałkami czekolady i jogurtowe z mango:-) na chandrę obowiązkowo duża porcja bitej śmietany, a to wszystko posypane cynamonem:-) mmmniam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może sobie dodaje ale teraz w dodatku czuje się winna :O Idę leczyć chandrę gdzie indziej. Bawcie się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię bitej śmietany - tej słodkiej. Mdli mnie od nadmiaru. Wzięłabym kokosowe. Dużo. Ale strach brać :) Lecę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak lody i bita śmietana, to oczywiście ja Kotka:-D ja kompletnie nie wiem czemu, lody przecież takie zimne, bitą śmietana...cholera masz rację:-P A tak z innej beczki- miałam taką burzę, że myślałam że mnie zmiecie z powierzchni ziemi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby to był orgazm, to wierz mi, że z niczym bym go nie pomyliła:P zwłaszcza, gdyby był tak piorunujący:D Magda :) a u mnie po deszczu już ani śladu :) ale za to jest cudownie rześko i świeżo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to był zbliżający się orgazm-trzeba było wyjść na otwartą przestrzeń i dać się popieścić tudziez wywygrzmocić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko bita smietana starcza i wypluc ją :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie dostałabyś wypieków na cyckach jak nigdy już nie mówiąc o dreszczach...Rozkoszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ta niejednoznacznie potargana fryzura. Każdy obserwator stwierdziłby z pewnością ze miałas seks życia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dobrze byłoby gdybyś poświęciła trochę czasu na ćwiczenie0umiejętności stania na głowie w rozkroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra luz. Sam popisze. Tym bardziej ze z dużą dozą prawdopodobieństwa wiem co moglabys napisać gdybyś się nie wstydziła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do metody. Proponuje zamontować w miejscu spodziewanego grzmotniecia jakiś metalowy pręt a poza tym warto by się jednak uziemic pomimo pragnieniu totalnego odlotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz tak. Możliwe są dwa scenariusze. Piorun o ładunku ujemnym. Prawdopodobnie stosunkowo;) słaby i pojedynczy. Polowałbym na wylądowania dodatnie. O wiele silniejsze i co ważniejsze wielokrotne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co by ci tu jeszcze doradzić?0masz szansę na piorun kulisty jeżeli kubisz doznania analne. Lubi toto wlecieć w zamknięte przestrzenie i trochę pochulać. Najlepsze jest to ze porusza się powoli ale dokładnie penetruje dostępna przestrzeń. Niestety to niezwykle rzadkie zjawisko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×