Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

W sumie jak chcesz to się przyłącz. Nie zapomnijcie spojrzeć na zegarek :D A i sprawdzamy czas startu czy mety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa szczególnie się na tym grillu najadłam Hej Winno Słodka. cały czas mam dylemat co u Ciebie, z nicka, gra pierwsze skrzypce w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiękiedy:) Witaj..a u mnie piękno i brzydota radości i smutki..Wszystkiego w sam raz raz:) Ps: nie doczytałam wątku...o robicie na czas? brzmi jak masturbacja??:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Na metę :D chociaż nie, może lepiej wspólny start? przecież na mecie wszyscy będziemy tak zajęci sobą, że się nie zorientujemy kto, kiedy, dlaczego i czy już po:D tak, że START :) TO TO :D Kurczę Magda, ogórki kiszone to nie jest to, co szczególnie chętnie przez moje usta przechodzi, ale gdyby taki świeży, to nie pogardzę :) Dobry wieczór wszystkim jeszcze raz :) aha Słodko winna:P uważaj z tym, że u Ciebie wszystko po trochę się łączy, żeby nie zaczęli mówić żeś mieszaniec:D tak, wiem- głupi żart, ale cóż poradzić, że głupoty się mnie trzymają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powiem Ci 4... prawie prawie. Jeszcze trochę nad tym popracujemy i będzie w punkt :P Tygrys, jak tam to to u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli całowałeś ziemię? ładny zwyczaj po powrocie :P Tylko troszkę późno sobie przypomniałeś. A może to ziemia upomniała się o buziaka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj długo, długo...jak ma być, to porządnie, a nie tak na "odwal się", więc się trochę schodzi :D Ale miałaś rację- zabawny ten synchron :D tylko dziwnym trafem niby równocześnie, ale ja trochę równocześniej :D a to ja Ci Pusz jakiś dziki seks obiecałam??? cholera nic nie pamiętam, a Ty się nawet upomnieć nie potrafisz, tylko mi tu z pretensjami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak...nie wiem:P wprost poproszę :D a ten stół powinien mieć jakieś specjalne wymiary? bo obstawiam, że jakościowo zdecydowanie dębowy, taki z Ikei pewnie by nie wytrzymał:D I ta obróżka to mój cały strój, tak? :D Lubię, jak to? znów nie wygrałaś??? chyba nigdy nie doczekam się tego masażysty...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygrałeś Pusz??? i teraz dopiero mi mówisz??? to czekaj, już do Ciebie pędzę z tym stołem (może być i z dybami) w obróżce i czego jeszcze dusza zapragnie:D normalnie będzie taki dziki seks, że aż się będzie kurzyło :D oczywiście wszystko bezinteresownie i z miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×