Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

No widzisz Koci, się popchnęli i zasnęli :D Nie martw się, będziesz miała jeszcze okazję się wykazać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
e tam czepiasz sie skarbie :P siemka wszystkim jak chumor ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra lece dalej misiek 🖐️ kotka :classic_cool: 4 i lk 👄 a dla lubiekiedy z jezyczkiem :P aha doktore [sluchawki na drogę] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ty leniu smierdzacy :) wez kawalek kartki i olowek i wykaligrafuj 50x humor. jak juz na ta kawe sie wybiore to sprawdze :P a po angielsku bys z ch nie napisal... x ja tez chce buziaka z jezykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, przyszedł rycerz zostawił buziaka, jęzor wetknął (gdzie? :P) i poszedł. Wy i wasze humory :P Jesień... lipa Dok z tą jesienią :( znaczy lubię ale jak nie pada ciągle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LK, to przyjedź tutaj :D U mnie w nocy przeszła taka ulewa że aż mnie wyrwało ze snu, ale od świtu nie pada, a teraz nawet jest piękne słońce. Tylko wiatr silny i drzewami telepie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ironio ...mhmmmm oczywiście że nie w pracy, jak myślę ani moja ani Twoja się nie nadaje co bys w niej nie robiła :) ...poze to i krecące jakies figle w pracy jakos sobie tego nie wyobrażam :) ...znaczy próbowałem i nie chwyci :) ....znaczy próbowałem sobie wyobrazić a nie figli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mrau mnie nie zaspokaja 😴 u mnie piekne indian summer (swiatowa definicja babiego lata) z temp dobijajacymi powyzej 22st :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to już reklamacje nie do mnie Koci. ja się wcale nie prosiłam o ten jęzor :P ;) x Kurcze, Dok, masz mnie! :D Tak mi się jakoś dziwnie skojarzyło :D Wstydzę się teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Doctore ...no i dobrze na Gute nacht jeszcze czas ...nie ta pora :) ...zimno łapy grabieja na klawiszach ...trzaby się jaką herbatą rozgrzac jak nie ma gdzie łapek wetknąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blednygosć pasuje ci jak dawniej bardzostarszy gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...z dłońmi unieruchomionymi pod pośladkami czułbym sie bardzo bezradny i niepewny ....moze lepiej po prostu pozacieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×