Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Gość gość
Dobranoc łamacze ;) Dok, pchasz zawodowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorku gadasz jak prymitywny a kuku albo z biodra dam a może ty prymitywny bo z oczu ci żle patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jesień pełną gębą. Aż mi kości zmarzły :D I marzę... o masażu gorącymi kamieniami, o ciepłym oddechu tuż przy uchu i gorącym penisie na pośladku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :D lk taki masaz(dokladnie tantra z uwzglednieniem masazu yomi) sobie zafundowalam na moje urodziny ;) tz musi sie jeszcze odbyc ale juz jest zamowiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak Ci tu nie zazdrościć gdy do urodzin jeszcze tak bardzo daleko? 💤 Ale w sumie doby pomysł mi podsunęłaś ;) wszak zawsze mogę zafundować taki masaż przyjaciółce na Jej urodziny i iść z Nią by się nie nudziła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
...witam z rana :) jak Was dziewczyny czytam od razu się cieplej robi :P ...choć łapki nadal na klawiszach grabieją ... ...a swoją drogą to gdzie wy mieszkacie bo z tego co wiem salony masażu tantrycznego to są w Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Wrocku ...i to takie mało profesjonalne w prywatnych mieszkaniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa😘🌻 Koci🖐️ Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam tam gdzie smof, jezeli chodzi o kraj, a jade do temse, salon nazywa sie oriental paradise prive :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mogę napisać, że znam pewnego masażystę ;) (profesjonalnego, serio :P) i umówię do Niego wizytę :D Miasto nie ma znaczenia. x Dzień dobry gościu :) Hmm a tak coś więcej prócz powitania i kwiatów może czasem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
😘🌻.......❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
LK, Czwóreczka 😘 ...jak dzionek się zaczął ? ...u mnie slonko lampi choć zimno ale fajnei jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie to juz sie nie zapyta.... u mnie tez piekny wschod slonca byl, zapowiada sie piekny jesienny czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
...wybacz kotka ...przepraszam bardzo, ale jakoś słowa dotąd nie zamieniliśmy stad pewnie to przeoczenie ...nie gniewaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
...nie trzeba, oczywiście że nie trzeba ... przeprosiłem za swoje gapiostwo i brak manier poprawię się, już niekop leżącego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohooo dziś Kotka ma nastrój "na brutala":D to Ci się Matu oberwało:D a pewnie, że idę Lubię:) w sumie to nie doczekałam się tego prywatnego masażysty, to może teraz choć raz się załapię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×