Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

:D:D:D Pomyślałem właśnie, że fajnie jest też mieć uszy między kobiecymi udami, a dłonie wtedy faktycznie pod pośladkami, tyle że nie własnymi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja tam kiedy kobieta mi uszy zatyka wolę rękami sięgac wyrzej i czym innym dłonie zająć niz kłaść pod posladki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewien, LK 😴 Ale z satysfakcją donoszę, że musiałem właśnie spuścić rolety, bo jesienne słońce świeci tak że niemal oślepia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mat :D weź mnie nie załamuj. zawsze ona może usiąść i ogrzać Ci nos, uszy, usta... a ręce, jak sięgniesz to sobie ogrzejesz o jej piersi :D Kurcze czy ja, grzeczna dziewczynka, młodzik taki :D muszę Ci wszytko tłumaczyć? :D x Doktorze, to nie fair 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...cholera jak ja wam tego słonka zazdroszcze ... niechby juz i zimno bylo ale tych promieni, tego światła na koronach drzew mi brakuje :( ....ale nie zawiszcze, żeby nie było na mnie jak zajdzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
poes ty zdaje sie w robocie mialas byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LK.... no ja Ci podpowiadał w tej sytuacji abyś na nich przysiadła nie będę radził :) ...moze kawa i chwila na pomysł jak ten nawał roboty ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
łoooooo matko bosko kochano :D łamacze mają trzecią odsłonę? Dopiero zauważyłem :P dobra zostawię coś na te wasze trele :classic_cool: co by wam się dobrze pieściło https://www.youtube.com/watch?v=ThLGDacMJiE i miłego rebiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w domu :D No no wasza rycerskość to popieściłeś moje zmysły teraz tym utworem. I fonia i wizja. Wszystko mi się zgadza. Powrót na kafe czy tak na chwilę wpadłeś sprawdzić czy żyjemy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×