Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Gość gość
Ja się wcinam ? Mnie tu wcale nie ma. Lubię :) Wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no nie wiadomo. Los płata figle. A życzenie śmierci wisi nad głową :) Wszystkiego dobrego :) Zaczynam wypoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O . Goście się rozmnożyli ;) Jeśli mogę coś zasugerować. Proponuję unikanie konfrontacji, w tym przypadku . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze tu bo jestem niewiarygodnie sfrustrowany tym co mnie ostatnio spotkało oraz wkurwiony na gte sytuacje. Musze sie wyzyc a wy mi idealnie pasujecie na ofiary zakłamani egoistyczni zboczency. Wiec wam rozpierdole topik w ramach treningu walki ze skurwysynstwem. Jeszcze jakies pytnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie siedzą idioci Em. Sądzę, że potraktują Cię tak jak sobie życzysz, czyli jak powietrze. :) Też spadam. Udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swojego plusa wsadź se w dooope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
goscie sie nie rozmnozyli tylko mnie dalo jako pomarancze, w dodatku anonimowo. to ja zadawalam pytanie, gwoli jasnosci. :) lb jakie plany na urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz. Trochę się zestresowałes i juz zachowujesz se jak ja. A gwrantuje ci ze moja sytuacja jet o wiele bardziej stresujaca. Jedzcie. Mam nadzeje ze sie rozpierdolicie gdzies po drodze waszymi wyciułanymi resorakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daleko mi do zestresowania przygłupie. Ale pogadaj sobie :) tylko tyle możesz i tylko na tyle cie stać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla debilów się nie loguję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy nie moge bo własnie o******* marchewke na zupe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shrek informuję, że nie podobają mi się Twoje obraźliwe wpisy, dlatego poddałam je utylizacji. Razem z korzeniami. Kartę przekazania odpadów prześlę ba adres domowy. :P I co mi zrobisz ? Baj, baj, baj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Ja tak tylko na moment, dosłownie przelotem:-) Khan:-) i po co ten cyrk? Nikt Cię nie zmusza do rozmów ani czytania tego, co jest tu napisane. Mamy tu specyficzny klimat i ja rozumiem, że komuś to może się nie podobać, ale takie wyzywanie i ubliżanie innym jest nie na miejscu A wszystkim zalecam to, co ktoś już zrobił wcześniej- ignorancję:-) lekko toksyczne powietrze nadal pozostaje przezroczyste:-) Udanej reszty dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes analfabetka czy sklerotyczka? A moze masz problemy z synteza poszczegolnych wypowiedzi w jedna całosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło mi Sherekhan:) xxx albo jedz na weekend. Moze spotkasz kogos na swoim poziomie. Np jakiegos najebanego do nieprzytommosci kierownika produkcji odbywajacego wyciecake krajoznawcza. Z pewnoscia sie z nim dogadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie to i tak za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast sie osmieszac kompromitowac mogłabys zrobic cos pozytecznego i zgodnego z twoimi talentami czyli np laske wielbładowi w zoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×