Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Gość gość
Doktorku Agencie moze wypijemy piwo zubra z puszki ktore lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O/c/i/p/i/e/l/i/,s/cie z tymi nowymi zakładanymi tematami??:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorku twoje marzenia o d***e nigdy się nie spełnią. Tylko rączkowska haa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorku kolacja zjedzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorek agent wstyd ze tu pisze nie potrafi rodziny załoźyc chyba mu nie stoi k***s?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem takiej nienawiści i jestem jej przeciwna. Jedno kliknięcie wystarcza by czasem kogoś zniszczyć. Doktor ma maila w profilu. Wylej prywatnie swoje żale. Tym, co i jak piszesz sprawiasz, że Doktor budzi ciepłe uczucia a Ty wręcz przeciwnie. Tak chyba być nie miało? I tak wiem, że ten post zostanie olany ciepłym :O ale łamiąc stereotypy wyrażę swoją opinię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie żałośni jesteście. Pomarańczami nie trzeba się przejmować, ja np. w ogóle nie czytam pomarańczowych wpisów, szczególnie "gości" bo co mnie obchodzi co jakiś gość ma do powiedzenia. Nawet swojego nie przeczytam. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes op de weg met vab
Dzien dobry niedzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry zgromadzonym i tym nie obecnym:) Wpadłam na sekundę przywitać się niskim ukłonem głowy, zgiąwszy się w pół:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes op de weg met vab
ale to juz niedziele popoludniu, wiec jeszcze troche nalezy przebolec :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam Doktorze. To smutne. Why? Tak kochasz swoją pracę? Ok, nie wnikam, pewnie i tak się nie dowiem. Chociaż to frapujące :P Dla pocieszenia, jeszcze 1,5 godziny do poniedziałku :D x Tez macie takiego lenia za skóra jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
poes a to ty juz wybylas?? no nieeeee, buuuu kto bedzie misiu plecki drapal??? ofafam sie i kupie sobie drapaczke :P albo oglosze casting o to jest lepszy pomysl casting na drapaczke tylnej czesci puszysciaka:D niniejszym oglaszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
No cóż...kandydatki na casting przybyły tłumnie, widzę:-D oj Pusz chyba Ci taka zwykła szczotka pozostaje:-D Dobry dzień:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes onder weg
ja dopiero przybylam z rozbijania sie /slmaczena/ lazenia bez celu/ wydawana kasy na d**erele w swinoujsciu :) smof.... jak mi uroczyscie obiecasz kawe ze smetanka, czekoladke, materacyk, kocyk i snadanie to..... sie zastanowie czy od czasu do czasu w ramach "czynow dla dobra ludzkosci", nie poswiece mojego intelektu, czasu i ciala by.... zasiadac w jury tegoz castingu ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes onder weg
oooo nie jeszcze do nastepnego piatku siedze w ojczyznie :) tylko w srode przemieszczam sie jakies 350km i sie zwalam kochanym rodzica z kociakami, coby wiedzieli, ze maja wnukow z piekla rodem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes onder weg
taaaa przez perwsze dwa dni :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×