Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

jak to???pijany byłeś?:classic_cool:aaa to juz wiem dlaczego skonczyło sie tak jak sie skonczyło:classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
czyli, że jak się skończyło? nie, żebym jakaś ciekawska była...co to, to nieeee Cześć Klarcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świntuchy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfff...mam dobry słuch nawet we śnie:classic_cool: wieszszszsz.....to sapanie i stękanie we śnie świadczy o chorobie::P:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak gdzie? Pisać takie bezeceństwa w porze, kiedy wielu jeszcze nie śpi. Przecie Wy demoralizujecie innych, żeby nie powiedzieć, że molestujecie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, kajam się, uniżenie błagam o wybaczenie (może być na kolanach?):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie :D Włączę swoją cenzurę :p i będę Waszego topa omijać z daleka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cenzurę Gościu? hm....:P Koneser.. ale, że co? są cele mieszane?:classic_cool: jeśli są to cho będziemy molestować sie nawzajem:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaro w ramach wprowadzania standardów UE są cele koedukacyjne i łóżka piętrowe - ja zaklepuję górną pryczę i będę nad tobą OK? :P zawsze to bardziej po bożemu jak facet na górze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczko - jako stary więzień mam chody w dyrekcji - dla ciebie będzie dostawka w naszej celi :) będziemy pionierami w całym więziennictwie jeśli chodzi o "trójkąty" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczko:D ja sama muszę poszukać tzn. molestować konesera... jak nas zamkną to powiem Ci gdzie;):classic_cool: Koneser, ekhm... po Bożemu??? tzn. pod kołderką? po ciemku?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej pod więziennym szarym kocem - a ciemno będzie bo klawisz gasi światła ....ale spokojnie - nawet po ciemku trafię gdzie trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrrrr....Czwóreczko, kobieta z charakterem....mrmrmrm.... Koneser, ja ją zajmę Ty łap :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tu z sercem na dłoni i dzielę się celą z bliźnimi i co za to słyszę? Nie dzielę się. Ale ja was podzielę :P dni nieparzyste Klara - a parzyste Czwóreczka :) i będzie porządek w celi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×