Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Niestety niewiele jej nałapałam. Kapryśnie było na plaży. Udało mi się nawet grad zaliczyć :D ale generalnie jest ok. Pysio ładnie brązowy, złapało mnie też na plecach i piersiach. Nogi słabiej. Za to piasek miałam wszędzie :D A Ty jak? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz, jęczysz troszkę ale się uśmiechasz, ogarniasz nawet moje biurko więc jest dobrze :) Poza tym, znam świetny "smar" ;) tylko przed użyciem należy dobrze wymasować i popieścić opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc polecam. Przyjemne a jednocześnie jak bardzo pożyteczne! :D Świat wydaje się piękniejszy, ciało się odpręża i dotlenia, cera staje się bardziej promienną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee znajdziesz odpowiednie opakowanie to samo przyjdzie :) Cholera, mam ochotę przez to opowiadanie o plusach smarowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wiem, nie znam się. Wyobraziłam sobie tylko jeden problem ale nie nie nie! nie ma takiej opcji aby dotyczył Ciebie (znaczy nie życzę Ci) :) Nasmaruj chociaż ten rower z braku innych opcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty chcesz to on ma mało powietrza a jak on się wyrywa to Ty nie masz czasu? ;) Znam to. Ale to jest plus chodzenia do pracy (sama nie wierzę, że to piszę), że się dzień w ramach czasowych inaczej zamyka i paradoksalnie mam czas na więcej niż będąc na urlopie :D Więc przeproszę dziś buty do biegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorku proktor rowerem na olszanice po jajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Nie spać! Czas spełniać marzenia, żyć, kochać :) Przez sen się nie da. Chociaż tak naprawdę bardzo zazdroszczę tym jeszcze przytulającym się do poduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lk ja tez zazdroszcze ;) kocur dochodzacy mial wczoraj i dzis wolne i jeszcze w lozku gnije :O w dodatku moim lozku, a ja musialam przed siodma sie ewakuowac z tegoz lozka 😭 dzien dobry i milego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koci :) no to niefajny Kocur skoro ze śniadaniem do łózka dla Ciebie nie spieszył :P z drugiej strony jak się wyśpi to i energii nabierze do harców niezbędnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
taaaa juz widze jak leci :):) malo nog nie polamie poes uwazaj bo jak w ym szale spadnie z lozka to.....co ci po takim poobijanym jeczacym kocurze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki Ty Pusz złośliwy jesteś to już zapomniałam :P Napisz od razu, że chcesz terminować u Kotki jako nowy Kocur :D a nie wypadku życzysz biedakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
lubie, milosc ma niedosiegla ty mi tu nie ............... :):) jak lubie kotke tak jej kocury to jej tylek :) i zdecydowanie nie moj problem, ja tylko wyrazilem kolezenska obawe, nic wiecej :) w koncu co bedzie miala za pozytek z jeczacego, poobijanego kocura ktorym sie w dodatku trzeba zajmowac?? juz mi sie wspolczujaca wlaczyla :D wiec prosze tu misiu nic nie imputowac (amputowac tez nic-zaznaczam stanowczo), bo naprawde bede musial zaczac byc zlosliwy, a to wstrzasnie delikanoscia ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
tak dla scislosci, jak bede miala ochote na sniadanie w lozku, to postawie lozko w kuchni :P :D misiu i ja tesknilam za toba :P co do upadku kocurka to spokojna twoja lysa :classic_cool: daleko nie spadnie, tylko na podloge :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak bardziej wstrząsnęłoby to mą delikatnością :P Brutalu :D Kotka na mnie z pazurkami, na mnie? Oj nieodbraś! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo! :) Wam też księżyc nie daje spać? To jakaś katastrofa by się do 2:30 kręcić a o 6 podnosić powieki. Zaczynam upodabniać się do królika. Podobieństwo największe - oczy. Panie doktorze, proszę coś przepisać, poradzić, wesprzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×