Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Dzień dobry :) Kontynuując monolog :P macie może zapałki? Cholera nie palę a potrzebuję. Albo sobie wesprę powieki by nie zasnąć i będę nadal ogarniać biurko albo je zwyczajnie podpalę :classic_cool: Ta druga opcja wydaje mi się być bardziej kuszącą chwilowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zabierz saperkę koniecznie. Jest źle. Na razie odkopałam klawiaturę i... na tym chyba dziś poprzestanę bo już nie mam siły :D Za to sobie wczoraj o Tobie pomyślałam :P jak oglądałam mężczyzn z żelaza. To pewnie przez te rowerowe stroje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzn z żelaza? 😴 to o jakichś samcach alfa, a co ja mógłbym mieć z takimi wspólnego? Na przeziębienie polecam herbatę malinową i wylegiwanie się w łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięśnie łydek? poka, Doktorku :classic_cool: Mogę się do was przysiąść? Kotka Poes pisała że tu ponoć sympatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie tak dawno pokazywałeś Ale rozumiem, że masz focha i zemsty już nic nigdy nie będzie nam dane? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo że napisze doktorat pt. "Największy celulit świata" :D Wygląda na to Kotko że "zarżnęłyśmy" topik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten temat nie jest aż tak śmiertelny na jakiego czasem wygląda ;) Zgadzam się z Doktorem, JLo miała kiedyś ładny tyłek i uda :P Chciałam mieć takie będąc w liceum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa jabłkowa :) dużo do zrzucania już nie zostało. Może niech jednak zostanie? Będzie bardziej miękko pod pupą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież zawsze! ;) Kurcze ale w takim układzie muszę się też zatroszczyć o wygodę moich kolan :D Czy jakoś inaczej to widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×