Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Gość gość
bez serca jestes nie bylo to nie bylo, ale tak bezwzglednie niszczyc puszysciakowi image?? :) ble nie kocham cie :) ooo ale tego to na pewno nie jadlem, dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z powodu braku śmietanki do kawy zdarzyło mi się raz (!) krzyczeć,ale częściej mi się zdarzało z innych powodów... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez mowie, ze nie bylo okazji do krzyku 😴 pusz ty mi tez reputacje zrujnowales 😭 ale przynajmniej mozesz potwierdzic to i owo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Braki w krzyczeniu! :D Puszyściak i Kotka? fajna para:) przynajmniej nie słychać stukania kości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pal sześć to to,ale mógłbyś potwierdzić to "owo"?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi, nie chcesz slyszec mojego krzyku :P :D no ja wiem, ze musze schudnac, ale nie musisz tego tak glosno mowic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ha tresc zostala uznana za spam:) a ja napisalem tylko, ze gdybym poes na oczy widzial to bym moze i sie zgodzil z tym tekstem o odchudzaniu?? :):) ja pierdziele kretynie jeden , autorze tego debilnego filtra gratulacje szanowny panie programista od jawy ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne są krzyku rodzaje...,i jeden chętnie bym posłuchał...:) Nie chudnij! zanim nie sprawdzę...;)większość kobiet jest przewrażliwiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*jednego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiem Wam mój dzisiejszy "nieogar"... przyjechał kurier z zamówieniem, odebrałam, podpisałam, płacę... zapłaciłam Ładnemu Panu:classic_cool: i daje napiwek ze słowami.... " na loda":classic_cool: Weszłam do domu i yebłam ze śmiechu:classic_cool: co On sobie mógł pomyslec o mnie?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze nic, jak ja kiedys mialam scysje na parkingu przy supermarkecie, i facet nie majac juz argumentow pyta sie z przekasem: jak zdobylam prawko to sie az zaksztusil we wlasnym oddechu :P gdy uslyszal odpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co odpowiedziałaś Koci? Nie oglądaj reklam!:) eLKa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotka, daj spokój:D juz wiecej nic w tej firmie nie zamówie bo zawsze ten sam kurier do mnie jeźdźi :classic_cool: się spalę ze wstydu:D:D albo nie... zapytam czy "miał tego loda" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:classic_cool: kurcze:/ szkoda, że ja na to nie wpadłam kilka lat temu :classic_cool:nie męczyłabym sie tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż nie zauważyłem,że trzeba przepchnąć Dobre Kotka:D uśmiałem się po pachy:D Kto jest drugim gościem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa wprowadź w życie stopkę Kocicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×