Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Ciecierzycę Doktorze kupisz w każdym większym markecie (chyba) i w sklepie ze zdrowa żywnością. x To muszę więcej ugotować skoro i dla deseru ma wystarczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi nowość, przecież my zawsze o tym gadamy To podstawowe potrzeby kobiety. Seks, dobre jedzenie i gadanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że proporcje między tymi potrzebami bywają różnie rozłożone :P Np. są takie kobiety że 66% gadanie, 33% jedzenie, a seks 1% :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na proporcjach innych. Moje mnie przerażają czasami biorąc pod uwagę moje środowisko pracy :D Dok, a jak u Ciebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam, że nie jestes kobietą :P ale proporcje chyba jakieś masz? i czasem mógłbyś powiedzieć zwyczajnie a nie się dopraszać o ciągniecie za język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie proś o wybaczenie bo nie zrobiłaś nic złego :) Po prostu, zbyt często zdarzało się w przeszłości, że cokolwiek osobistego pisałem na tym forum, to prędzej czy później bywało wykorzystywane przeciwko mnie. Dlatego teraz dla higieny psychicznej wolę być bardziej asertywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
bumerang :D smof, jak przyjade z tym sernikiem, zamiast nowego stolu kup skladniki na barszcz, lidl masz ponoc niedaleko a tam buraczki sa ;) wyjdzie taniej i bedziesz mogl doprawiac wedle woli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam Twojej przeszłości. Nie mam w zwyczaju wykorzystywać kogokolwiek, tym bardziej publicznie wyciągając informacje. Rozumiem jednak, że chodzi nie tylko o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, nie ma to jak popychać samą siebie :O w nieświadomości :D To się chyba nazywa na obcego? :P Nic to, miłego popołudnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
ty juz poes siersciucha pod te resztki klakow nie czochraj zanimbym sie doczekal tego sernika, to bym zszedl na starczy uwiad nie mowiac o tym, ze marudzisz na kocura:), marudzisz:) ale na wycieraczce nie spi, wiec prosze misiowi nie odbierac chleba i bajek nie opowiadac : ) bo od bajczenia to tu jest puszysciak :D a w ogole to goeie avond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad ta pewnosc, ze kocur nie spi na wycieraczce? czyzbys ty okupowal wycieraczke, ze takie sprawdzone wiadomosci masz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie lubie ryb, chyba, ze w akwarium ;) i on o tym bardzo dobrze wie... ryb nie brali bo to na karpia jechali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem i tak swoje :) bo wiem z kim jechal (ten chlopak ma zboczenie na punkcie nocnego wedkowania na karpie, a jeszcze wieksze zboczenie maja oficjalni sponsorzy tegoz chlopaka) zreszta niech se kocur uzyje :) przynajmniej nie bede miala wyrzutow sumienia gdy ja bede uzywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam sam sobie zalozylem, zeby sie dopiescic czego najlepszym dowodem jest to, ze pisze spod goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goeie avond:) znowu gulgoczecie?:) Dobry wieczór:) Macie jakiś stereotyp do złamania?:) Smof coś jest w tej Kafeterii...,szukam miejsca w przedszkolu...,tylko nie wiem czy nie będę musiał zgolić długiej siwej brody:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×