Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Niska inteligencja użytkownika cynicfm to problem tego forum

Polecane posty

Cynicfm jest użytkownikiem tego forum słynącym nie tylko z chamstwa ale tez z niskiej inteligencji. Po raz pierwszy byłam zażenowana poziomem jego umysłu po tym, gdy wypowiedział sie w tym temacie, w którym podzieliłam sie przemyśleniami, jakie zagościły w moim umysle intelektualistki: http://f.kafeteria.pl/temat/co-sadzicie-o-ekscentrycznym-zachowaniu-p_5996559 Wystarczyło troche trudniejszych słów, i dosyć abstrakcyjny temat, by mózg cynica odmówił posłuszeństwa. W temacie widać frustracje wywołana tym, ze inni wiedza o co chodzi i próbują ze mną dyskutować a on nie ogarnia nic. Ale to i tak nic w porównaniu z agresją, jaką zareagował na inteligentna i fachową dyskusje o rodzimierstwie słowiańskim, jaką prowadziłam z różnymi osobami w tym temacie: http://f.kafeteria.pl/temat/rodzimowierstwo-slowianskie-jako-alternatywa-dla-katolicyzmu-p_5997364 Tym tematem chciałam zwrócić uwage społeczności kafeteryjnej na role osób o bardzo niskiej inteligencji, lub z uposledzeniem umysłowym w współczesnym społeczeństwie. Problemem takich osób, jest sytuacja, w której tolerancyjne społeczeństwo wmawia im, że wszystko z nimi ok, że są fajni i tacy sami jak inni. Prawda jednak jest brutalna. Trudno powiedzieć czy frustracja cynica wywołana jest jego kompleksem nizszości, czy tez przekonaniem, ze to on jest ok, a z inteligentnymi osobami jest cos nie tak. Sytuacja ta jednak jest nie do zaakceptowania, i proponuje, żeby forumowicze i forumowiczki tego forum zorganizowali jakąś pomoc dla tego uposledzonego dziecka. Macie jakies pomysly jak mu pomóc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu nie chodzi o chamstwo, sama jestem dosyć, hmmm.. niemiła w większości moich tematów. Tu chodzi o troske nad tymi, którym natura poskąpiła inteligencji :) Tacy ludzie żyją w społeczeństwie i sa sfrustrowani że nie mogą być tacy madrzy i fajni jak inni, co wywołuje w nich agresje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś odnieś ten temat również do siebie. Pewnie nie pamiętasz ile osób tutaj obraziłaś. Choćby zakładanymi topikami. Jak zwykle Kaska popisała się brakiem pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994 dziś ale tu nie chodzi o chamstwo, sama jestem dosyć, hmmm.. niemiła w większości moich tematów. Tu chodzi o troske nad tymi, którym natura poskąpiła inteligencji usmiech.gif Tacy ludzie żyją w społeczeństwie i sa sfrustrowani że nie mogą być tacy madrzy i fajni jak inni, co wywołuje w nich agresje smutas.gif - Czyli tacy jak ty? Uchowaj mnie Boże i Lucyferze od takiej inteligencji. Miałaś Kaśka napisać tutaj jakiś swój wiersz. Nie wiem czy napisałaś, bo poszłam wtedy spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest inteligencja ktora sobie wmawiasz ty kaszalocie, szkoda, ze nie urodzilas sie w latach 20 i ze cię nie wyslali do auschwitz, tam byś sie mogla popisać kaszalocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałaś, że ta osoba jest chamska i nieinteligentna. Odniosłam się do chamstwa. Co do inteligencji to masz niestety, jak dla mnie przeciętną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłas w te tematy jakichś linki podałam? Czy takie dyskusje może toczyć osoba mało inteligentna? Szczególnie polecam ci temat o rodzimowierstwie słowiańskim. A wierszy sie wstydze pokazywać I wystawiac na ostrzał prostaków z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy wiemy, że jesteście projektem jednej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem to ty i to jeszcze dla twoich starych ze stworzyli takiego tepego obleśnego potwora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na kolejny temat o mojej wspaniałej osobie i komentarzu, że jestem projektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłas w te tematy jakichś linki podałam? Czy takie dyskusje może toczyć osoba mało inteligentna? Szczególnie polecam ci temat o rodzimowierstwie słowiańskim. A wierszy sie wstydze pokazywać spioch.gif I wystawiac na ostrzał prostaków z tego forum. & właśnie z nich wyszłam :) Takie dyskusje może prowadzić każdy. Tematy proste, nie wymagające przemyśleń. Pierwszy temat w ogóle nie nadaje się do dyskusji, ponieważ, wszystko co jest w przewadze to po pewnym czasie staje się normą społeczną. Gdyby nagle wszystkie kobiety zaczęły się upijać na umór 5 razy w tygodniu, to po 30 latach takie zachowanie stałoby się normalnym. Za nienormalną uznano by kobietę abstynentkę. Drugi temat przerabiają wszyscy fani metalu na początku swojej przygody z tym gatunkiem muzycznym :) Nic specjalnego nie wymyśliłaś. Wiersza dawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to projekt? I czemu malpiszon sie puszczasz w wieku 17 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do chamstwa i małej inteligencji pana o nick'u Cynikfm, to po przeczytaniu tych z***biście inteligentnych konwersacji i biorąc pod uwagę, ogólne wcześniejsze twoje popisy, to stwierdzam, iż to jest zwrot twojej negatywnej energii, z powrotem w twoją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, to sorry w takim razie :D cos kiedyś zle przeczytalem xD. Przepraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka wstydzisz się wierszy, bo są w tym stylu? obdarz mnie sobą o czarny panie gdy moje ciało wije się na sianie w bezkresie mej macicy zobacz pole uprawne bezwstydnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Drugi temat przerabiają wszyscy fani metalu na początku swojej przygody z tym gatunkiem muzycznym " Tak, już to widze jak jakiś zachlany idiota w koszulce metallicy, wie co to była Reakcja Pogańska, Bunt Masława i jak wyglądała dynamika przemian religijnych w Polsce w X-XVII wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to była Reakcja Pogańska, Bunt Masława i jak wyglądała dynamika przemian religijnych w Polsce w X-XVII wieku... ok jaka ty inteligentna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhghjkmkmnjhgfd
Ha ha ha ha. Zachlany idiota.... Dokladnie, nie bluznij. Oczywiscie, ze tacy zachlani o tym dyskutuja. Niejeden wieczor sie tak przegadalo. Porownywalo sie wyznania itd. Wcale nie jestes taka oryginalna za jaka chcesz uchodzic, zwlaszcza ze teraz wszystkie informacje sa w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, ze przeczytałaś jakiś artykulik o historii pogaństwa to nie czyni z ciebie inteligentki, kretynko :D i nie myl wiedzy z intelektem - tym drugim zdecydowanie nie grzeszysz jesteś tępsza niż broken i noxelia razem wzięte :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×