Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Niska inteligencja użytkownika cynicfm to problem tego forum

Polecane posty

Gość gość
Dokladnie gosc powyzej, wiedze možná nabyc, tak jak napisalam wczesniej, jest internet. Ja śie ďalej wiersza nie doczekalam. Sorry, czeska czcionka mi śie wlaczyla w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do cynic: propagowanie ideologii zabronionych w Polsce. zgłoszenie na policję już poszło. załóż czyste gacie jak będziesz otwierał drzwi panom policjantom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to, ze przeczytałaś jakiś artykulik o historii pogaństwa to nie czyni z ciebie inteligentki, kretynko Może ty czytasz "artykuliki" ale ja czytam książki. Przeczytałas kiedys w ogóle jakąś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ha ha ha ha. Zachlany idiota.... Dokladnie, nie bluznij. Oczywiscie, ze tacy zachlani o tym dyskutuja. " Też niejedną dyskusje o tym przy piwie stoczyłam, a metalu słucham od 6 lat. Tyle że twierdzenie że większosc fanów metalu sie na tym zna, jest komiczne, idź na koncert i spójrz jacy to "inteligenci" w dużej części, zwłaszcza dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noooooo tylko ty czytasz książki, NIESAMOWITE woooooooow :D nie dość, że to tępe i z gimbusiarską mentalnością to jeszcze w dodatku z przerostem ego :O z dziurawego kondoma chyba to to wyszło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dokladnie gosc powyzej, wiedze možná nabyc, tak jak napisalam wczesniej, jest internet" ale większośc jej nie nabywa, ma plebejskie, proste zainteresowania jak np. seriale tv czy mecze piłki nożnej i nie potrafi podyskutować na inteligentne tematy. Dla mnie duża wiedza ogólna to podstawa, jeśli chce sie być na jakimś poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, każdy kogo nie obchodzą pogańskie gusła jest automatycznie mało inteligentny :D Tępaku jeden, niektórzy srają na twoich pogańskich bożków i nie interesuje to ich kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nabij sobie najpierw szarych komórek tępa dzido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ci Kaska ktos nabluzgal ha ha. Jakos tak za bardzo chcesz udowodnic tutaj jaka jestes inteligentna. Czlowiek inteligentny nie musí tego robic. Niestety, ale dalas sie poznac jako osoba tepa, zarozumiala, , chamska, bez kultury i pokory i taka juz w swiadomosci kafe zostaniesz. Co do ksiazek, to nie wiem, czy ten ktos od artykulikow czyta, ale ja owszem. Lykam ksiazki jak wode mineralna, metalu slucha od ponad 20 lat i powiem ci jedno. Jakbys sluchala disco polo czy rapu, to guzik by cie obeszly wyznania sprzez chrztu polskiego. Prawda jest taka ze zainteresowalas sie tematem, bo sluchasz metalu. I wiesz co? Srednio rozgarnieta osoba tez moze sie historia interesowac, bo to czym tutaj sie chwalisz to historia, pewien przedzial historyczny. Co do wierszy, to do tego oprocz minimum inteligencji, trzeba miec po prostu talent. Do rysunku, czy malarstwa tylko talent. Potem dochodzi do tego jeszcze warsztat. Przynajmniej ja tak myslalam, sadzac po swojej tworczosci. Ale dobrze wiedziec, ze mam w domu super inteligentne prawie 14 letnie dziecko, ktore pisze calkiem dobre opowiadania, dobre wiersze, rysuje na potege i super jest to wychodzi, a dodatkowo uczy sie sama jednego z azjatyckich jezykow. Takich zainteresowan nikt kto nie jest geniuszem nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×