Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wino zamiast kwiatów dla gosci którzy nie zostali zaproszeni na wesele

Polecane posty

Gość gość
A dlaczego nie zaprosisz wszystkich na wesele? Nie stać cię autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona już po weselu i zachlała się winami na śmierć ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mówiąc jako gość zaproszony na sam ślub, czułabym się oburzona, że młodzi wołają ode mnie jeszcze o wino. xxxxxxxxxxxxxxx ja też! Dość alkoholu na polskich weselach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.39 nie jeszcze jestem przed slubem a swoja drogą s lub ma sie po to żeby spelniac marzenia i ja mam zamiar tego dopilnowac zrobie co zechce napisze gościom ktorych zaprasz tylko na slub ze chce wino i koniec kropka. A zresztą pytalam sie w tej kwestii eksperta slubnego i jest dokladnie tego samego zdania kwiaty sie zmarnuja wiec lepiej jak poprosze o wino..... i co wyjdzie na moje to jest moj slub i zrobie co zechce nawetjesli to ma sie tyczyc kwiatow i wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 20.59 niby czemu czulabys sie oburzona lepiej kupic wino i miec juz z głowy niz w dniu slubu latać jeszcze po kwiaty....... zreszta tak jak powiedzialam pytalam sie eksperta w tej sprawie i jest po mojej stronie wiec jesli macie zamiar kopac po jajach to juz lepiej sie nie wypowiadajcie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo ekspert Ci nie powie, że jesteś bezczelna. Nie za to mu płacisz. Osoby nie zaproszone na wesele robią Ci grzeczność samą obecnością podczas ceremonii, nie masz prawa niczego od nich oczekiwać! Kwiaty też dają tylko z dobrej woli a wcale nie są do tego zobowiązane. To nie są Twoi goście, zrozum to! Tępota autorki powala-to chyba jednak prowokacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta dwa posty wyzej, a pisze o kopaniu po jajach? O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widać, że dziewczyna ma jaja! I język menela prezentuje i golnąć sobie lubi... :P Cóż...epoka gender...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to z dobrej woli kupują kwiaty chyba cos ci sie P O P I E R D O L I O K U R W A W T Y M B I E ty zapewne byś przyszla z pustymi rękami na slub i bys wygladala jak wiesniak bys tylko sie upokozyla przed PM i ich rodxicami oraz wszystkimi gosi pewnie nie kupuj kwiatow nie kupuj telegramu nic najlepiej nie kupuj idz z pustymi rekom a a potem do konca zycia ludzie beda cie palcami wytykac na ulicy ze przyszla na slub i nic PM nie dala istny wstyd hamstwo prostactwo poprostu zenada.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona na maksa
moim zdanie zapraszanie gości tylko na ślub jest jakaś paranoją i szczytem braku kultury i nie taktu!!! tylko po to żeby dostać prezent - w tym wypadku wino, a nie płacić za osobę w lokalu. Jak zapraszasz kogoś na ślub to automatycznie na wesele też. nie rozumiem takiego postępowania. bardzo nie ładne takie zachowanie - zapraszać na ślub a na wesele już nie. Ja to bym się nawet wstydziła tak zrobić. I to nie chodzi tu o to wino. a swoją drogą wymagać od kogoś wina jeszcze na dodatek to już szczyt chamstwa! tak jak byś mu łaskę robiła wielką że zaprosiłaś tego kogoś na SWÓJ ślub. Dała byś sobie na wstrzymanie autorko, bo takie postępowanie jest co najmniej dziwne, Jak byś się ty czuła jak by ktoś zaprosił cię na ślub, a na wesele już nie, i jeszcze wymagał wina??? pomyśl trochę... i nie pisz że to jest twój ślub i możesz sobie zażyczyć co ci się żywnie podoba, bo troche kultury trzeba mieć. Jak prosić na ślub to i na wesele też!!!! W moich stronach takie zachowanie jest nie spotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to moze u cb tak jest bo ty pewnie jestes z koziej D U P Y i nic dziwnego ze ty bys sie obrazila tak jak powiedzialam wcześniej to jest moj sluv i bede sobie zapraszac na slub kogo chce i bede ja decydowac kto co ma mi przyniesc a zreszta jest juz postanowione i nawet napisane w zawiadoniwniach ze zamiast kwiatów chcemy dostac wino jutro maja przyjsc zawiadomienia i mam zamiar je rozdac gosciom ktorych zapraszam na sam ślub haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona na maksa
a pisz sobie co chcesz na tych zaproszeniach nie wychowana pannico, Szczerze to guzik mnie to obchodzi, ja na tym weselu nie będę przecież no i część gości w sumie też nie he he ale wino musi dać!!! po twoich wpisach widać że jesteś nie wykształcona , zadzierająca nosa i najprawdopodobniej małolata, oj biedny ten twój przyszły mąż - będzie chodził jak mu zagrasz, bo widać tu że wszystko musi być po twojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwiona na maksa No a na co ty liczylas..... juz jest za późno na odwolywanie czegokolwiek zaproszenia jutro przyjda i mam zamiar rozdac je z prośbą o wino czy to Ci sie podoba czy nie ździro rozwydrzona K U R W A i jesli Ci żal D U P ściska to pochwale Ci sie nawet zdjeciami ile wina dostalismy małpo P I E R D O L O N A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wątek został założony przez mężczyznę, alkoholika, który swój ślub (wpadł?) chciałby wykorzystać do zrobienia zapasu tanich win, które później wychla z kolegami, jak się pieniądze z kopert, a później becikowego skończą. A na babskim forum, bo może jego partnerka nie jest przekonana, a on liczył, że wpisy z forum przekonają ją, by o bełty przed kościołem żebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale powinnas do wina dorzucic tez i kawalek ciasta. Tylko to juz chyba po weselu zaniesiesz im? Zreszta ja na same sluby do kosciola nie chodze. Inni na wesele , a ja do domu ? A w nagrode pocieszenia flaszka wina i ciasto po ? Wypchaj sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mieszkam na wsi
U nas tez jest taki zwyczaj,ale o kwiatach pierwsze slysze. Zanosi sie flaszke ( wodke) i ciasto z wesela. Jeszcze w zyciu nie widzialam , zeby gosciom panstwo mlodzi niesli kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolciks_
Matko! Co się tu dzieje?! Kochani kultury :) Autorko/Autorze Twoje zachowanie jest niedorzeczne. Nie chcę nikomu ubliżać, ale takie życzenia i kaprysy powinnaś schować dla gości, którzy są zaproszeni na ślub i wesele, bo to oni są Ci najważniejsi. Czysto hipotetyczna sytuacja. U mnie w okolicy panuje pra stary zwyczaj tzw."wieczorowego". Goście nie zaproszeni z okolicy zamieszkania przychodzą na wesele bez zaproszenia i prezentu a piją, jedzą i zostawiają "tylko" kwiaty. Mnie to cieszy. Więc gdyby u Ciebie zaistniała taka sytuacja pogonisz ich?! KULTURA na pierwszym miejscu dlatego nie wymagaj to tak jakbyś dołączyła do zaproszenia na wesele informację, że muszą dać Ci x kwoty w kopercie. Wesele to Wasz dzień, ale nje wymagajmy od gości Bóg wie czego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę żeby zapraszać gości do kościoła na sam ślub a na wesele już nie.To lepiej w ogóle nie pros na ślub bo to śmiesznie wygląda.Będą na ślubie i do domu zamiast na wesele.A jaki jest powód że niektórych gości nie zapraszasz na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci sie K U R W A S Z M A T O nie bede z tego spowiadac czemu zapraszam czesc na slub a czesc na wesele i po PIERWSZE JA BEDE O TYM DWCYDOWAC JA ZAŁOŻYŁAM TEN TEMAT I TO JA BEDE DECYDOWAC CO TU CHCE NAPISAĆ ZROZUMIANO !!!!!!!!! K U R W Y P I E R D O L O N E!!!!!!!!!!!!!!!! To jest moj slub i ja bede decydowac co chce dostac i mnie to go.......... no obchodzi czy wypada czy nie jutro przyjda zaproszenia wyśle je i koniec kropka. I co mi zrobicie NIC DOSLOWNIE NICCCCCCCCCC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az dziw bierze ze ktos chce cos takiego za żonę. Moze to podszyw i prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, nie zapomnij jeszcze przebiec sie po sasiadach, wywrzaskujac swoim tępym pyskiem, ze co prawda nie zapraszasz ich ani na wesele, ani na slub, ale MUSZA spelnic twoje marzenia, i niech kazdy wyskakuje z forsy i daje ci po dwie stowy, a co! To twoj slub i twoje marzenia, wszyscy powinni je spelniac za wlasne pieniadze, co nie? :D :D :D Mam nadzieje, ze to prowo, bo az strach, ze takie kretynki istnieja. Gdybym ja dostala "zaproszenie" na sam slub, i jeszcze z żądaniem, że mam kupić to i to, wcale bym nie przyszła. Ty komus nic, a on ma poswiecac swoj prywatny czas i jeszcze swoje pieniadze dla kaprysu jakiejs zasranej idiotki? Niedoczekanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie ŻĄDANIE (nawet w formie niby sugestii) jakiegokolwiek prezentu z jakiejkolwiek okazji, to po prostu kultura bardzo niskich lotow. (co innego jak ktos sam dopytuje of course).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja P I E R D O L E!!!!!!! K U R W A C O Z A S Z M A T Y T U S Poprostu żenada nad żenadami nie chce mi sie juz z wami o tym gadac zreszta juz decyzja zostala podjęta i nic wam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" i bede ja decydowac kto co ma mi przyniesc " - żebyś się nie zdziwiła :D :D :D Zresztą...i tak nie wierzę, że ten temat to nie prowokacja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolciks_
Że też tacy ludzie chodzą po tym świecie. ŻĄDAM OD WAS WINA wyklej sobie na czole, szkoda druku na zaproszeniu, bo to kosztuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oesssu, jeszcze się udzielacie w tym z******.nym topiku, co za głąb to założył, dno i metr mułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma problem z głową.Mąż to zauważy i zostawi ją jak zużytą szmatę.I tego Ci życzę.Żeby Ci się w życiu nie ułożyło.Za te ubliżania ludziom.Jesteś zerem i umrzesz zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze, gości zaprasza się tylko na wesele. Nie zaprasza się na sam ślub. O ślubie się zawiadamia i każdy, nawet obcy, może tam przyjść. Bez prezentu. Fakt faktem większość osób przynosi kwiaty. Ale raczej nie bukiety. Czasem są to pojedyńcze kwiaty, znacznie tańsze od wina (bo jabola raczej nikt nie przyniesie). Ja osobiście nigdy nie daję kwiatów na ślub, tylko właśnie albo wino, albo czekoladki, a koleżance, która zawiadomiła mnie o ślubie, a na wesele zapraszała tylko rodzinę, dałam normalny prezent. Jednak gdybym dostała takie dictum jak Twoje, albo bym nie przyszła, albo właśnie przyszła... i złożyłabym Ci na głos życzenia, abyś była mniej pazerna i na kolejny ślub po rozwodzie nie przysyłała takich "zaproszeń" z wymaganiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawiadomienie o ślubie (bo taka jest nazwa "zaproszenia bez wesela") nikogo nie zobowiązuje do bycia na tej uroczystości w kościele. Ja w przypadku takiego zawiadomienia nie pojawiam się wcale (szkoda mi czasu) tylko najczęściej wysyłam telegram z życzeniami ( o ile mi się zechce). Jak młodzi chcą mieć kościół pełny, to niech robią większe wesele, a jak nie, to niech ślubują w prawie pustym kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×