Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wino zamiast kwiatów dla gosci którzy nie zostali zaproszeni na wesele

Polecane posty

Gość gość
Juz dziewczyny mnie niestety nie interesuje zasze zdanie zreszta juz dawno przestałam sie tym przejmowac i co za bzdury wypisywałyscie w moim temacie załozonym a zreszta piszcie sobie co chcecie i kiedy chcecie ja juz postanowiłam i zdania nie zmienie dzis przychodza zawiadomienia i mam zamiar je rozesłac i koniec kropka a wasze zdanie opinie mnie juz tak naprawde dawno g****o obchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co autorko tu zaglądasz skoro nie obchodzi cię nasze zdanie? sama sobie przeczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo nam z tego powodu wszystko jedno :P By nie rzec, że nas to wali tak naprawdę . No to rozchodniaczka na drogę, najlepiej twoim ślubnym jabolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to cie k u r w a s z m a t o nie powinno obchodzic po jakiego k u r w a h u j a tutaj zagladam ja ten temat załozyłam i bede sobie tutaj zagladac i pisac co mi sie zywnie podoba a tobie k u r w a nic do tego s z m a t o p i e r d o l o n a n a p r a w o i l e w o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to włśanie jest kultura autorki i ten sam poziom kultury oznacza dopraszanie sie o wino u mnie pod sklepem też lumpy sie dopraszają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROTFL Gnijąca panna młoda, kojarzycie film :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolciks_
Jedyne, co potrafisz to ubliżać ;) Kozak w necie pi**a w świecie ;) Polecam wypij sobie winko to może Ci się tłoki wyprostują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra dziewczyny nie kloccie sie juz autorka juz postanowiła wiec nic tu po nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wies tanczy i spiewa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Slasku jest zwyczaj, nazywany Polterabend, kiedy sie gosci sasiadow i znajomych, ktorzy na weselu nie beda. Ciekawe, gdzie mieszka autorka watku, w jakiej czesci Polski sa takie pazerne ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to Cie interesuje gdzie mieszkam suko i tak Cb nie zaprosze. Wczoraj przyszly zaproszenia a dziś ide je wyslac i po klopocie. No i o czym tu deliberowac szmato pier..........lona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to naprawde cudowny pomysl takie przyjecie az mi dech zapiera na mysl o tych potrawach 333 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproszenia wyslane teraz tylko czekac do dnia ślubu hupi !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co,ja jestem jeszcze mloda,ale jakbym robila wesele to tez wolalabym pieniadze ,bo przeznaczylabym je na to, co mi jest akurat potrzebne. I niech nawet będzie to 100 zł od osoby,ale zawsze coś. Po co mi kwiaty, jakieś prezenty typu pościel czy czajnik skoro nikt mojego gustu nie zna? Nie sadze by to bylo bezczelne, moze to wy- goscie zmiencie swoje nastawienie. Moja kuzynka chciala kase i ją dostała,ale to chyba tylko młodzi zrozumieją (pomijam tych frustratów bez kasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gocia wyżej. Skoro chcesz kasę to sobie ją sama zarób! Smarkula nie bedzie mi mówić co mam robić ze swoimi pieniedzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a co ma piernik do wiatraka wasze wypowiedzi sie nie trzymają tego tematu ktory jest tu założony a tyczy sie wina a nie kasy czytajcie dokladnie ze zrozumieniem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ale spójrz na to z inneh strony skoro zapraszasz gosci na wesele ok 80 i prosisz ich o wino to wiadomo ze od każdego dostaniesz wino wiec z 60szt pewnie tego bedzie bo wiadomo rodzice z dziecmi dadza jedno od wszystkich wino a reszta gosci którzy beda tylko na slubue i jak dostaniesz pd nich jwiaty pare sztuk ok 15 to sie chyba swiat nue zawali prawda zawsze mizesz te kwiaty komus dac np tesciom szwagierce zaniesc komus na grob z bliskuch moze akurat w pobliżu twojego slubu ktoś z twoich lub twojego narzeczonego bliskuch zmarlych mial urodziny lub tp to mozesz zamiesc na grob kwiaty zawsze jest jakies wyjscie z sytuacji wiec itak dostaniesz wiecej win niz kwiatow wiec nie ma co dramatyzowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""Wino zamiast kwiatów dla gosci którzy nie zostali zaproszeni na wesele"" xxx chyba od gości a nie dla gości! głąb nawet tytułu nie potrafi gramatycznie ułożyć - tylko myśli jak tu ludzi na koszty naciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny hejka to znowu ja autorka tego tematu rozdalam wszystkie zaproszenia z prosbo oto wino gosci ktorzy nie byli zaproszeni na wesele i wiecie co..... hehe nikt sie nie obrazil i nikt nic nie mówił każdy mi kupi to wino i bede sie cieszyć z tego haha. A widzicie mowlyscie mi ze to bedzie glupi pomysl a tu niespodzianka . I dziewczyny zaamietajcie sobie jak ja sobie cos postaowie to zawsze to dostanę za wszekla cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież ci nikt nic nie powie prosto w tę głupią gębę przy wręczaniu zaproszeń:D Takie opinie ludzie zachowują dla siebie, po prostu później cię oleją i nie przyjdą, a nawet jak ktoś przyjdzie z tym winem, to i tak swoje sobie będzie myślał o twoim prostactwie.. No ale jak wg ciebie warto było zszargać sobie opinię dla paru butelek taniego winiacza, to gratuluję sprytu i odniesionego sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może jeszcze postanowiłabyś sobie nauczyć się pisać po polsku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skoro musza wydac na kwiaty to za te same pieniadze kupia wino wiec chyba lepiej ze ich poprosze o wino ktore moze postac kilka lat niz kwiaty ktore zwiendna mi po tygodniu wiem co rebie zdam wam relacje po ślubie galgany tepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawusia o patrzcie ksiezna Kate sie znalazla zebraczka P I E R D O L N I T A w mozg S Z M A T A J E B A N A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×