Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

imprezy baby shower

Polecane posty

Gość gość
moim zdaniem te imprezy są bez sensu... wymuszanie prezentów na siłę. co innego, jak dziecko już się urodzi zorganizować coś, żeby ,,przedstawić" członka rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam przeciwniczką kolejnego amerykańskiego pomysłu przeniesionego na nasz grunt, ale koleżanki urządziły dla mnie taką imprezę, kiedy byłam w 9tym miesiącu i bardzo miło to wspominam - odstresowałam się trochę, wygadałam wszystkie swoje obawy, dostałam też super prezenty, których pewnie sama bym sobie nie kupiła, np. butekę Diora:) http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/5,79855,8298463,Baby_Dior___luksusowe_butelki_do_karmienia_niemowlat.html?i=9, a także przepiękną lnianą pościel http://papillon-shop.pl/posciel-lniana-baletnica.html Słyszałam opinie że to kolejna okazja do wyciągania kasy na prezenty, ale moje koleżanki zrzuciły się i kupiły mi te dwie rzeczy, poza tym przecież nie ma przymusu, jak ktoś chce urządzić imprezę i kupować prezenty to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka88987
Ja się właśnie zastanawiam nad zorganizowaniem takiej imprezy - myślę czemu nie :) Oczywiście bez tego typu tortów - widziałabym raczej jakiś taki ładny, pyszny np. tak jakby był z pampersów :) Taki uroczy - widziałam w wielu katalogach tylko nie wiem ile kosztuje taki tort? Z jednaj strony szkoda mi kasy, ale z drugiej strony mało kto w moich znajomych wie, że spodziewam się dziecka więc to byłaby świetna okazja na przekazanie im tej świetnej nowiny (staraliśmy się o dziecko z moim partnerem 8 lat i wreszcie się udało!!!) Co myślicie, zorganizować? Przyjęłybyście zaproszenie na taką imprezę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu znowu epatowanie brzuchem,ciaza i zebranie o zainteresowanie i o prezenty. Takie imprezy organizują matki nikol i beajanow które zarzucają później znajomych zdjeciami z porodowki, z pierwszego gowna itd. Zresztą a jak poród zakończy się zgonem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka88987
Trudno... A Ty dajesz swoje zdjęcia na fb? To nie dawaj, bo też kiedyś umrzesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poszłabym na taką imprezę, jak ktoś spróbuje trafić na informację co to takiego, wszędzie trafia na informację że przyszłej mamie wręcza się prezenty dla niej albo dla dziecka... dla mnie to lekko niesmaczne prosić gości o coś takiego. W Polsce tradycyjnie przynosi się upominki dla dziecka po porodzie, kiedy przychodzi się z wizytą do młodych rodziców, i goście sami proponują taką wizytę. A za granicą "baby shower" jest organizowane dla młodej mamy przez jej przyjaciół czy rodzinę i to zupełnie coś innego niż organizowanie tego samemu. Choćby dlatego że kiedy zaprasza koleżanka czy siostra ciężarnej, łatwiej jest odmówić niż robić to wprost przyszłej mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam zorganizowaną taką imprezę, przyszły wszystkie koleżanki z pracy- ok 10 babek. Byłyśmy dwie ciężarne- ja i koleżanka. Były konkursy, quizy i specjalne zadania dla nas, mnóstwo prezentów, wspólne śpiewy, obżeranie się, robienie fotek- słowem wspaniała zabawa. Bez takich tortów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie... niekoniecznie musza byc takie torty i prezenty roden z hollywood... mozna bawic sie normalnie po polsku a nie tak... mała imprezka z powodu faktu nadejscia na swiat potomka i tyle :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diewczyny, które organizowały!!! Jeśli zapraszałyście koleżanki, które już mają dzieci, to razem z dziećmi zapraszałyście czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta wyżej to ja: ewelinka88987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA ANTONINKI
ewelinka88987 ja zapraszałam koleżanki z dziećmi, w większości były to maleńskie dzieci taki do 4 lat wiec razem sie bawiły i umilalu nam ten czas ale mysle ze powinnas robic jak uwazasz jak zsama czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha torty SA blee duuj obrzydliwe ohydne tak piszecie preawda?Ale cciągnąc Meza na porodowke ze to ogkadal na żywo jest mile cudowne itp Bla bla bla wy maacie cos z głowami tort was brzydzi ale maz ma patrzeć na to w Realu do tego dochodzi niestety jeszcze zapach porodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
święta racja, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzedniczka. Wielkie oburzenie fortem który fakt faktem jest ciastem zapewne znacznym i z tego wielkie halo jak to brzydki ohydnie wygląda i wogole obrzydzone wszystkie krzyczą na forum., ale 90% kobiet zmusza mężów żeby z nimi rodzili ok może mówią wam tak pójdę z toba ale nie dlkateho ze chcą tylko jak 9 mies im gledzicie to juz wola iscv niż Foch pozniej. Skoro was odrzucił widok tortu to pomyslcie co myśli maz na porodowce? Zona cierpi on pomoc nie może, krew się leje niekiedy kupa jest niestety, do tego nie oszukujmy się smierdzi to wszystko położna w plastikowym fartuchu jak rzeźnik dziecko opuchniete do tego z krwi śluzu i co jego to nie brzydzi prawda gorszy jest zapewne tort haha Ps. Nie tlumaczcie glupio ze maz zrobił to musi przy porodzie być, bo decydując sue na dziecko wiadome jest ze poród należy tylko do kobiety, maz ma pomoc w wychowaniu dziecka juz kilka minut po porodzie i niue ma koniecznosvi żeby oglądał sam poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka88987
A ja się z Tobą nie zgadzam... Mój mąż świadomie chce być przy porodzi, ja nie nalegam... A jak mu pokazałam te torty to stwierdził, że całkiem smacznie wyglądają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za wstrętne torty ! A cała impreza wydaje mi się super pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impreza z taniego importu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kraj to obyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)oni to klamcy i w ogole jak tak mozna byc co to za rodzina no niewiem no 555 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam, organizowałam i serdecznie polecam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jabym nie zorganizoała, bo moje dziecko bedzie miec zespol Downa i jakos nie mam sie z czego cieszyc... ale jak kto woli... natomiast jesli chodzi o te torty - jestem na nie! absolutnie akropne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"impreza" bez sensu zadnego...glupiutka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przegięcie jakieś z tymi tortami. prawdopodobnie to wlasnie taka glupota powoduje, ze te imprezy maja takie opinie a nie inne co zreszta widac nawet po tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam poza Polska i nabralam prawdziwego urazu do tych imprezek.Celem jest zapraszanie jak najwiekszej ilosci osob-czasem praktycznie nieznanych-zeby zebrac jak najwiecej prezentow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka88987
Czyli lepiej nie organizować tylko spotkać się z koleżankami w swoim gronie na spokojnie? Bez ceregieli?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jutro właśnie taka impreze organizuje i mysle ze bedzie fajnie. jesli chcecie to potem napisze jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bejbi szałer jest dla wieśniar i tipsiar typu Alusia Trzcińska i Natalka Lipińska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka88987
daj znac jutro czy tam w niedziele jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×