Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marradi

Ratunku! 2 lata razem i bez sexu!

Polecane posty

Ogiera nie ale żeby chociaż się pokochać normalnie jak normalni ludzie. Tylko jak go zostawić skoro go kocham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz wykazać trochę asertywności. Musicie siąść i pogadać. I bez jego żartów, że musisz sobie innego poszukać. Zaburzenia erekcji i przedwczesny wtrysk to poważny problem i sami sobie z tym nie poradzicie. Bez lekarza się nie odbędzie. Nie musi to być od razu seksuolog, może być urolog. Bez farmakoterapii sobie nie poradzicie. Musisz z nim płacąc, że tobie nie wystarczy taki seks, że czujesz się rozczarowana i niezaspokojona. Może zaproponuj mu, że pójdziecie razem do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coż niektórzy całe życie za tym tęsknią :) Pamiętam jak moja ciotka po 80siatce wyzywała w żartach wójasa, że całe życie był "kłodą" "drewniakiem i nic nie potrafił w łóżku ale jakoś żyją dalej razem tyle lat i nawet im dobrze. Nawet dobry seks kiedyś się znudzi i co potem ??? wiem to z doświadczenia . Nawet najpiękniejsza kobieta też się nudzi .Pozostają wtedy tylko wspólne pasje, zainteresowania czy rodzina. Związki oparte na seksie szybko się kończą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikus09
Może to z napięcia? Stres, albo co... Mój też tak miał, ale przeszło po jakimś czasie. Zmieńcie urologa. Znajdź w internecie specjalistę ;] ja jeszcze trochę urozmaiciłam życie seksualne z mężem. Mam wrażenie, że jak widział świeczki zapachowe w sypialni to już się stresował. A teraz pełny spontan! Do tego kupiłam wibrator dla par z kinky winky. Mina męża bezcenna! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×