Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćg

Nowe forum dla kulturalnych Mam

Polecane posty

Dokładnie. Powinnaś być otwarta na krytykę, szczególnie, jeżeli chodzi o poprawność językową na Twoim ehm "forum". Możesz już usuwać swoje forum. Nie zrobi ono kariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krytyka to jedno a wyzywanie i obrazanie to drugie. Widzicie roznice. Ja sie tam chetnie przeniose, bo dosyc mam chamstwa i bluzgania tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze to nazwa
forum jest od czapy:O Na pewno nie zachęca, bo ja słysząc ją pierwszy raz pomyślałabym, że to forum dla jakichś mistrzyń, które zostały mamami, a nie dla zwykłych mam. Po drugie: postarałaś się błędów nie robić widać to, ale mimo wszystko je zrobiłaś. Mnie to razi, bo jestem polonistką. Czy mam rozumieć, ze to forum nie dla mnie, bo jestem przeczulona na punkcie błędów? Po trzecie: działy są nieprzemyślane, bo faktycznie jak ktoś ma dziecko w wieku 17 msc na przykład to nie ma się gdzie podziać. Oczywiście może pisać w tym "trzylatku" no ale nazwa działu nie zachęca. Domyślam się, że to twój pierwszy projekt, więc życzę powodzenia, bo się dopiero uczysz. To forum kariery nie zrobi, kolejne pewnie też nie, ale może już piąte czy szóste tak:) także próbuj, ale bądź też otwarta na krytykę i sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak nowych postów "Mam trzy latka, trzy i pół..." Czyli dział dla Mam dzieci, które skończyły już roczek, ale nie chodzą jeszcze do przedszkola. To jest chyba ten dział dla półtoraroczniaka. Dla wszystkich mam dzieciaków, które nie są już niemowlakami ale nie chodzą do przedszkola. Autorka tylko trochę nieudolnie to określiła. Co do samego forum to ja tu widzę jeden zasadniczy problem- działów jest zbyt dużo. Po co rozdzielać gimnazjalistów, zbuntowanych nastolatków i licealistów? Dzieci chodzące do przedszkola od tych niechodzących? Zaczynających szkołę i tych co w podstawówce już się zadomowiły? Za dużo tego. Wyjdzie na to, że w każdym dziale zasiądzie sobie jedna kwoczka i nie będzie miała z kim gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaWredna
Forum jak szybko powstało tak szybko padnie. Ja zostaję tutaj ponieważ nie lubię wchodzenie sobie w tyłki z towarzystwie wzajemnej adoracji. Jednak zdecydowanie wolę poczytać czasami wulgaryzmy czy popatrzeć jak ktoś się wyzywa niż czytać słodkopierdzące posty o zupkach, kupkach i maluszkach. Autorko a odpowiedz mi na pytanie co w wypadku kiedy ktoś będzie miał odmienne zdanie niż większość użytkowników w danym temacie? Zostanie usunięty z forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos tam cisza na tym waszym forum jak makiem zasial :D Zero postow :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum szybciej padlo niz powstalo:-) :-) a gdzie nasza szanowna zalozycielka?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszlam z ciekawosci przed chwila na to forum faktycznie tam pustki:-) cztery posty w cagu kilku dni hahaaa,szalenstwo.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
A tu jest zalozycielka :-). Działam by pierwsze forum- mamamistrz - odzyskać. I się udało, dlatego mamamistrzyni została zamknięta. Jeżeli ktoś jest chętny na kulturalne dyskusje zapraszamy na mamamistrz. Ile się utrzyma nie wiem, ale lepsze to i tak niż to szambo. Ono będzie trwało zapewne długo bo g.owno trudno schodzi nawet z buta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
www/mamamistrz/fora/pl Forum żyje na razie kilka dni wiec i nie ma tłoku, zamiast / dajemy kropki. Miłych rozmów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Tawredna Z forum usnuniete będą osoby łamiące regulamin:-) prosta jasna zasada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty cudujesz z tym forum.Zakladasz,za chwile go nie ma,potem zakladasz nowe,wracasz to starego a drugie znow zamykasz:O zniechecasz do bywania na tym twoim slodkopierdzacym forum:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Co do technicznych stron forum i ilości działów to jest to życzenie dziewczyn które na forum się juz się zarejestrowały. Działy nieaktywne bardzo łatwo wyłączyć. Ja nie widzę problemu:-) Reklamuje się na kafeterii ponieważ wiem, ze sa tu osoby których to szambo przeraża. Dla nich jest nasze nowe forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Gościu, akurat to ze pierwsze forum zniknęło nie było moją wina. Nie każe ci się tam zarejestrować. Nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Vikernes, nie osmieszaj się. Juz się osmieszyles logujac się na drugie forum i wypisujac wulgaryzmy na czacie. I ty kogokolwiek chcesz pouczac. Jak kultury masz mniej niż zero. Daj żyć innym a sam zajmij się czymś produktywnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie tam nie zarejestruje,nie martw sie:-) mowie ci tym cudowaniu,poniewaz znam dziewczyne stad,ktora jes tez na woim forum i zaczyna ja draznic twoj brak profesjonaljzmu.Skoro byl problem z pierwszym forum,to moglas sie skpic na rozwiazaniu go zamias tworzyc nowe,a za chwile je usnac:Owidac,ze jestes oderwana od garow i pieluch i brak jakiegokolwiek doswiadczenia w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Cudnownie mnie znasz:* ech niestety nie na wszystko ma się wpływ. Jak sie komuś nie podoba nie musi się rejestrować. Poza tym, czy jesteś adwokatem tej osoby? Niech sama ze mną porozmawiala. Jeśli tego nie robię biorę Twoje słowa za kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Jeśli tego nie robi, literowka. Pisze z tableta i sam mi zmienia :-) niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
I cudownie nie cudnownie. Ech:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Przepraszam bardzo, ale nie logowałam się na Twoim drugim forum. Przyznaję się do pierwszego, ale do drugiego już nie. :) Powodzenia, nieudolna administratorko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne,bo ty myslisz,ze ona ci sie bedzie spowiadac:Opo prostu przestanie tam wchodzic bez zadnego tlumaczenia sie tobie:-) widze,ze bardzo sie przejelas swoja rola,ale spkojnie,jestes tylko nieudolna zalozycielka marnego forum dla dupolizcow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah, Tobie też polecam zajęcie się czymś bardziej produktywnym. Rusz swoje düpsko do pracy, utrzymanko męża. Masz zdecydowanie za dużo czasu wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Dla Ciebie pierwsze a naprawdę drugie:-) . za pierwszym razem wadliwy styl nam nieco namieszal. Może gdyby nie weekend serwis naprawilby rzecz od zaraz a tak trzeba było czekać. Tak czy siak jesteś osoba źle wychowana. Ponieważ nie lubie rozmawiać z osobami które cieszy ublizanie innym zalozylam forum. Zresztą chciało tego kilka osob to sobie gadamy. Czy to forum przetrwa nie wiem ale nic nie tracimy, to tylko internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko ale wy macie poprzewracane w d.upach się nie dziwie ze nowe forum zakładają jak tu wszyscy pluja jadem, sami nie potraficie nic prócz kafe uruchomić na kompie ha ha ha tylko bluzganie wam wychodzi tylko hejty ale miernota z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuhyvrd
18:27 A ta twoja koleżanka pisać sama nie umie czy taki sam gimbus jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalogowalam sie ale czekam wciaz na aktywacje. Chyba jednak niepotrzebni bo tam procz administratpra i jakiejs innej babki nie ma nikogo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Na Twoim mailu powinien pojawić się link antywujacy :-) . potem zapraszamy do kliknieta "użytkownicy" na panelu trochę osób jest. Jak na 3 dni życia forum to i tak nieźle. Nikogo nie zmuszam do bycia na tym forum. Nie zależy od tego moje być albo nie być:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Ta dyskusja idzie w złym kierunku bo znowu robi się szambo. Jeżeli nie znacie mnie nie obrazajcie mnie. Ja was ani razu nie obrazilam. Zapraszam na forum mamamistrz. Www/mamamistrz/fora/pl zamiast /kropki. I tyle:-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×