Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

forsycja85

zakochana w kochanku

Polecane posty

Gość gość
ooooo.... następny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełno takich kurew, przynajmniej frajerstwo ma co ruchać. Ktoś musi ten syf roznosić. Kobiet z klasą już prawie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh... i jeszcze jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek205
faceci są po prostu nieskazitelni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motylek205 dziś faceci są po prostu nieskazitelni! x Nawet jeśli nie są nieskazitelni to koniecznie musisz dorównywać im poziomem? Zmuszona do czegoś i zgwałcona zostałaś, czy może mózgu nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plują jej w ryj, a ta myśli że deszcz pada. Takiej to chyba wszystko można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek205
I ja I forsycja dokładnie opisałyśmy swoje sytuacje i otwarcie przyznajemy się do błędu, więc nie rozumiem... po co Nas obrażać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motylek205 dziś I ja I forsycja dokładnie opisałyśmy swoje sytuacje i otwarcie przyznajemy się do błędu, więc nie rozumiem... po co Nas obrażać? x A czego oczekiwałyście? Klepania po plecach? Radzenia jak dalej kręcić, żeby coś wykręcić? Poza tym, od kiedy nazywanie szamba (z którego chcecie zrobić perfumerię) szambem jest obrażaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek205
nie no oczywiście.... Wy wszyscy jesteście ludźmi na poziomie używając w stosunku do Nas tych epitetów. A może z Wami tak trzeba rozmawiać...? Ok, sk***iłyśmy się i jakoś musimy z tego wybrnąć ale nie koniecznie bez kary, tego nie oczekujemy. Lepiej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm... mi nie musi być lepiej, mi jest wystarczająco dobrze :). A co do prośby o poradę: skoro byłaś na tyle "dorosła", żeby się k***ić to teraz bądź na tyle dorosła, żeby to piwo wypić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motylek i forsycja to 2w1 :):):) wash and go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek205
I właśnie chcę to piwsko wychlać... Ale już wiem co zrobię i forsycja pewnie też... Poszukajcie następnego tematu i równajcie z ziemią inne kobiety które być może mają problemy a nie jak Wy wszyscy siedzą tu z nudów i szukają komu by tu dopier*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motylek205 dziś A co może liczyłaś na poklaski???? nie wszyscy lubią k******o więc braw nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj jakaś Ty biedna... Rzeczywiście, problemy masz takie, że tylko współczuć. A kobiety, które nie uznają zasady "żyję z jednym, pieprzę się z drugim" to te, które "siedzą tu z nudów". Ps. jeśli masz dylemat czy Twój kochanek bywa z Tobą dla seksu czy z innych powodów podpowiadam: tylko dla seksu. Inteligencją nie grzeszysz, to może chociaż bzykasz się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motylek205 dziś jak sie lubisz puszczać to nie obwieszczaj światu nie będziesz opluwana. To co robicie to nie problem,to rozpusta.Sa tacy którzy żyją normalnie i nie są bluzgani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh... dajcie już spokój i motylkowi i forsycji, sami jesteście kupą łajna a czytania ze zrozumieniem w szkole uczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś eh... dajcie już spokój i motylkowi i forsycji, sami jesteście kupą łajna a czytania ze zrozumieniem w szkole uczą x Tak? I z moich wypowiedzi (nie wiedząc nic o moim życiu) czytając "ze zrozumieniem" wywnioskowałaś, że jestem "kupą łajna"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a co tu rozumiec skoro swiat na kureswie stoi. Do tego widac szkoły nie trzeba,myślą tym co mają w majtach a nie mózgiem. A ty z tym łajnem? jestes z wiochy,koniczynka w metryce?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gdzie ta forsycja??? jak tam ta skomplikowana sytuacja? pewnie teraz oddaje sie uniesieniom miłosnym z mężem, hihihihi a motylek????? bidulek ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd się wziął ten nick "motylek"...prawdziwa"motylek"nie jest "ku....ą"bo ma zasady.Żonate kobiety nie chodzą do łóżka z innymi !,choćby nie wiem jak się zauroczyły ,czy zakochały!!!!Motylek spadaj stąd po znowu się podszywasz i psujesz opinię porządnym kobietom.Jeśli piszesz na podstawie swojego życia -to jesteś zwykłą ździrą,lecz jeśli kogoś wrabiasz -to jesteś podwójną ździrą!.Jesteś wolna że chodzisz z kimś do łóżka?a może nie umiesz zrozumieć ze inne kobiety tak nie robią bo są wierzące?zajęte..mimo ze nieszczęśliwe ale jednak zajęte.!!!S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy naprawdę do tego, żeby być wiernym trzeba mieszać wiarę? Nie wystarczy zwykła, ludzka przyzwoitość? Tracę wiarę w ludzi. Niedługo każda kurwa będzie miała prawo uważać się za obrażoną bo nazwaniu ją kurwą. Wszak ona jest tylko "niewierząca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już najlepsze jest to, że te kurwy piszą o sobie,że są uczuciowe. Prostak uczuć nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wyjaśnienia: nie plączę się w wypowiedziach. To że pracujemy w jednej firmie i mamy kontakty służbowe nie oznacza, że musimy mieszkać blisko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zakochana w kochanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku dzięki za odpowiedź. Cieszę się, że jest ktoś, kto mnie rozumie. Ciekawi mnie ilu z tych "świętych" z tego forum za chwilę będzie miało ten sam problem :) Każdemu jest łatwo oceniać dopóki sam tego nie doświadczy. Ale czy możesz przybliżyć mi tak krótko Twój temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrażaj świętych. Za głupia jesteś, żeby rozumieć, że pomiędzy kurwą a świętą jest cała masa po prostu przyzwoitych????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieszczesliwe ale zajete... stad to wiadro pomyj na was... zwykla frustracja, proste jak 2+2=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie przyzwoitość też-o tym nawet przeciez nie trzeba wspominać!,bo jesli kobieta jest pożąna to siłą rzeczy jest tez przyzwoita.!Dla mnie jednak na pierwszym miejscu prócz zwykłej przyzwoitości która trzeba mieć nie tylko w tym temacie ale zawsze i wszędzie,są przykazania! i jeśli mam z kimś ślub i choćbym nie wiem jak była zakochana w innym to wiara nakazuje mi przestrzegac dekalogu!-"Niecudzołóż-to nie cudzołóż "!i dla mnie to jest święte i nienaruszalne!.Tego się trzymam .Gdyby wszyscy przestrzegali dekalogu,to nie ulegali by pokusom...bali by sięBoga!,nie chcieli by świadomie łamać przykazań-bo to grzech!.Jednak mało jest ludzi wierzacych,a szkoda.mój mąż tez nie wierzy idzie do kościoła za moja namowa i na tym sie kończy .:-)wierzący nie zdradzaja -on zdradził choc przyznaje przyzwoitości tez go w domu nie nauczyli bo tam same przekleństwa i luźzne zwiazki.To jest zenujace.S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie tak czytać co kurwy piszą haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś możesz jechać po nich równo,k***y nie mają twarzy,one się nie obrażają,nie mają też skrupułów, ale jakie są wrażliwe.... na krzywdę ludzką..... że aż żal bierze:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×