Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

gośćInka ja niestety jestem na Luteinie ponieważ w tym cyklu nie miałam owu... więc pewnie nic z tego. Miałam niski poziom progesteronu więc na 95% czekam na @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tym forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Słwowianka to na kiedy planujesz testowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzka86
Slowianka ja bym testowala:) Co do gina to zalezy od ciąży, jak jest wszystko ok to co 4 tyg. Mój bierze 120 plus 40 cytologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
słowianka na w 1 ciązy chodziłam co 2 tyg bo miałam ciąże wysoce zagrożoną 80 zł wizyta do tego leki badania wiec różowo w portwelu nie było ale dla dziecka wszystko. a usg miałam na każdej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzka86
Wy czekacie na testowanie, a co ja mam powiedziec?:D nie wiadomo czy na owu, czy na @:D i jak długo:) teraz czekanie na testowanie to będzie dla mnie lajcik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Takaja Chciałabym wstrzymać się przynajmniej do środy o ile @ wcześniej nie przyjdzie. Wtedy będzie to mój 35 dc, ale coś czuję, że @ jednak nadejdzie... Dwa tygodnie temu byłam na wizycie u gina w moim rodzinnym mieście i za wizytę, usg i cytologię zapłaciłam tylko 100 zł. A tutaj w stolicy 150 zł wizyta, 150 usg i 50 cytologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzka86
Czyli za wizytę z usg 300 zl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
u mnie normalnie za wizyte gin bierze 100 z cytologią 110 w tym sa wszystkie badania usg , palpacja itp wszystko wiec chyba nie drogo a jak chodzi do niego baba w ciazy regularnie to wtedy bierze mniej za wizyte. ci lekarze przesadzają z tymi stawkami niektórzy nie kumam jak mozna za samo przyjęcie do gabinetu wziąc 100 , za usg dodatkowe pieniadze za cyto itd . wychodzi na to ze ta pierwsza stówa to za same ładne oczy lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, jussio nie dobrze!! plamienie przy owu? w każdym razie ten ból jest podejrzany... 2kawy haha wiedziałam ze jak szybko poszłas to i wrócisz:-). Mąż/partner nigdy nie zrozumie Cię tak jak staraczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzka86
Masakra, ze za usg osobno :/ ja mam zawsze w cenie kilka zdjęć, zawsze w 3d plus film Na płycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowianka tak robia przchodnie
prywatne ktore osobno robia usg, osobno lekarzowi placa, nie kazdy lekarz tak bierze nie piernicz! Mieszkam tu od urodzenia, sa dobrzy lekarze za 150 zł całosc wizyty z usg. Prenantalne robilam za 200 zł w 13 tygodniu już chwilę temu, a teraz ciągłe promocje. Wez sie rozejrzyj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
wiadomo ze nie kazdy tak robi ale wielu niestety. moja bratowa na poczatku chodziła własnie do takiego prywatnego gabinetu gdzie lekarz podczas jednej wizyty za każdą rzecz liczył osobno i z nikim sie nie dzielił szybko go zmieniła bo nie wydalała finansowo, przecież to jest chore tyle brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova88
Jussio, może to plamienie owulacyjne? Ja takowe mam za kazdym razem. Trwaja do okolo 2 dni , przy czym sa to skape krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Gościu niczego nie pierniczę! Po prostu napisałam maila do dwóch przychodni i własnie dostałam taką odpowiedź - wizyta 120-150 zł, usg 120-150. Zawsze chodziłam na do ginekologa w swoim rodzinnym mieście, bo wiadomo w małym mieście taniej. Jak możesz to poleć mi jakiegoś dobrego lekarza do którego chodziłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowenka
To jest wlasnie blad, trzeba szukac gabinetu prywatnego danego lekarza, bo przychodnia narzuca sobie swoj % za badania, wizyte itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
ja piernicze! a ja myslalam ze 150 za wizyte z usg to jest duzo:D w moim miescie to w sumiej est najwiecej, bo wizyta z usg zaczyna sie od bodajze 70 zł... ale 3 stowy to szalenstwo.. ja 350 za genetyczne zaplacilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2kawy
słowianka89 - to jesteś niemal moją sąsiadką :) - ja okolice galerii mokotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 kawy to może Ty mi polecisz jakiegoś dobrego ginekologa w stolicy? Ile Twój bierze za wizytę łącznie z usg i cytologią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzka86
Dla mnie 150 to dużo, ale za mojego doktorka dalabym kazda sume:) Za pappa placilam 200 i myslalam, ze duzo:) Ooo galeria mokotow:) moja babcia miesZkala niedaleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecę bo mam Medicover z pracy. W pierwszej ciąży żadnych problemów, więc chodziłam standardowo co 3-4 tyg na badanie i usg - ale to było w ramach pakietu. W ostatnim trymestrze zaczęłam chodzić do dr Pliszkiewicza dodatkowo - ale to aż na Saskiej Kępie. Bo on jest ze szpitala na żelaznej gdzie chciałam rodzić - więc to było tylko po to, żeby mnie rodzącej nie odesłali do innego szpitala, skoro jestem "swoja" :) Nie pamiętam już nawet ile u niego płaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
wogóle to lekarze juz chyba sie sami zagubili w tym ile brac niektórzy naprawde przesadzają. mój jeszcze nie jest taki drogi 100 zł za wizyte na której robi wszystko i usg za każdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle sie wyrazilam. dla mnie to tez duzo, ale nie przypuszczalam, ze ktos moze brac jeszcze wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę się zalogować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się melduje i mówię, że nie mam w dalszym ciągu @. Jutro testuje. Dzis kupilam Bromergon na obnizenie prolaktyny-poczekam do @ i zaczne brac zeby to wyrównać wszystko. A jak u Ciebie słowianka89??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×