Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość TakaJa86
Cześć dziewczyny. Buka , Słowianka jesteście dzień po terminie, macie dla nas dobre wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) wywnioskowałam że takie same terminy @ mają: Bajkaanna, Lilly90, melisa26 i ja:) to która się piszę na II kreski? myślę że wszystkie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUssio ja tak nigdy nie miałam ale słyszałam że dużo dziewczyn podczas owulacji ma plamienie więc myśle, że u Ciebie to objaw owulacji był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
hej, odprawiłam moich chłopaków, jednego do pracy, drugiego do przedszkola i mam 3 godzinki zanim pójdę do pracy, to plamienie czasem jest przy owulacji, ja miałam kiedyś podobnie , nawet kilka razy, wtedy to się martwiłam , że może okresu zaraz dostanę a przecież co 2 tygodnie to nie jest normalne, ale wtedy byłam młodziutka, nie interesowały mnie tematy owulacji i zapłodnienia, to był okres studencki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
no i skończyły mi się zapasy testów ciążowych, owulacyjnych też już zostało 6 z 30(24 zrobiłam w tym cyklu)a wydawało mi się, że mam ich tak dużo a tu idą jak woda, no cóż, trzeba znów zamówienie złożyć na allegro, a tymczasem ze dwa ciążowe w aptece kupić, o zgrozo tyle znów przepłacę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
hejka z rana:)szefowa dalej nie dała znać więc nie wiem na czym stoję... w poniedziałek mam urodzinki i życzę sobie od WAS same pozytywne testy ...ale nie owu tylko ciążowe:)i wierze że jakieś dostane:) :P ja przed wczoraj już zaczęłam jeść ..i głupia znowu myślałam ,że mdłości odchodzą w zapomnienie.. p[rzez chwile to nawet zaczęłam się martwić że coś nie tak....jadłam normalnie plus jakieś żelki parę czipsów.... a tu wczoraj się zemściło cały dzień mnie męczyło :( dopiero jak wieczorem porządnie wszystko zwróciłam poczułam się lepiej:) trzymam kciuki za testujące:) a teraz idę się trochę poobijać bo do pracy na popołudnie dopiero :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoścInka może nie kupuj nowych testów tylko poczekaj do terminu @ po co się tak męczyć, lepiej być mile zaskoczonym:) wiem łatwo powiedzieć, ale od ostatniego cyklu też sobie postanowiłam że przed @ nie zrobie testu bo to strasznie źle na mnie działa to rozczarowanie a wiesz dobrze że czasami nawet tydz po planowanym @ test nie wykazuje ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
kate4 może masz i rację, ale nie mogę się nigdy jakoś powstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Beta u mnie to samo, czuję się jakby mnie ktoś zjadł i wypluł, cały czas morduje żołądek i mam nudności coś okropnego te moje samopoczucie,ale u mnie się dopiero rozkręca,bo to dopiero początki,a tak się cieszyłam,ze nic mi nie dolega,ale jak widać przyszedł czas i na mnie :-( czekam dziewczynki na kolejne pozytywne testy ciążowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim :) u mnie dziś 28 dc, w tym miesiącu jakoś nie histeryzuję i nie napalam się że @ nie przyjdzie.Przecież progesteron niski to ciąży byc nie może- sam lekarz to powiedział. W styczniu idę do szpitala i mam ogromną nadzieję,że pojdę tam już z dzidzią :) ... Dziewczyny przechodziłyście przez cukrzycę ciężarnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
a kto testuje ze mną w grudniu ?? 4 mam mieć @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
lilly Ja mam tak jak Ty...:) dużo śluzu aż majtki mokre i wkładkę muszę wkładać do tego ból jajnika...wydaje mi sie że to dni płodne ale sama już nie wiem....a w ogóle wczoraj po przytulanku tak z 2 godziny po to tak mnie zaczęło boleć podbrzusze i jajnik że nie mogłam zasnąć...nie wiem co to było.....czy to przez owulacje...sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio może masz nadżerkę sprawdzałaś u ginekologa,bo plamienia podczas stosunku to objaw tego schorzenia, a z tym,że wypływa to się nie martw, mi wypływało za każdym razem i jednak zaszłam,ale u mnie testy jednak pomogły,bo jakoś nie mogłam się wstrzelić w te dni,a jak ostatnio ich używałam i pokazały owulację to się udało za pierwszym razem na tych testach,ale ja miałam te z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_898
elilu ja bede testowac w grudniu, tylko troszke wczesniej bo 2 :) moze bedzie prezent na mikolaja??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
przed ciążą stwierdzono u mnie nietolerancję glukozy na podstawie norm z krzywej cukrowej, brałam siofor500 2razy dz, w ciąży stwierdzono cukrzycę ciążową, miałam dwie krzywe, test 50 i 75, byłam na diecie, tzn. zero słodyczy, uważałam na węglowodany, zero białego pieczywa, nie miałam z tym problemów, bo i tak na wszystko mnie odrzucało, więc to nawet lepiej, i tak cukry były różne, mierzyłam z paluszka w domciu, ale nie tragiczne, oczywiście pod koniec ciąży od 36-38 tygodnia były już wysokie, ale nikt mi już insuliny na końcówkę nie wprowadzał, skończyło się niestety cięciem pierwszego dnia 38 tygodnia, ale wszystko było potem ok., w ciąży przytyłam tylko 7,5 kg,głodna nie chodziłam! po jakimś roku bardzo źle się czułam, znów krzywa i co i już cukrzyca, jestem na siofor850 3 razy dz. i diaprel 30 raz dziennie, cukry i tak mam zwykle wysokie, a druga ciąża to już raczej będzie z insuliną, chyba, że stanie się cud i jakoś uda się na diecie ale wątpię, mam teraz jeszcze niedoczynność tarczycy te choroby lubią razem występować, w końcu autoimmunologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
elilu Ja też testuje w grudniu ale 5...:) no chyba że nie wytrzymam to wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćInka - ja jestem na insulinie,od początku roku staram sie ją bardziej ustawić. Moja P.diabet prowadziła mnie przez 5 mieś co 2 tyg wizyta... udalo się- jest lepiej niż rok temu. Ale ja mam insulinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
to zatestujmy wszystkie 6 i zrobimy sobie wspólne mikołajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
judytka ja nie wiem dlaczego ale takie mam opory przed insuliną, boję się jej, że nie dam rady w pracy tego opanować, mam nieregularne godziny pracy i pracę z wysiłkiem, bierzesz analogową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuję novorapid. w sumie cukrzycę mam od 6 lat , pracuje z nią i wszystko inne. Też na początku myślałam,że nie podołam ale się udało. Teraz to juz rutyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
w razie czego będziesz moim przewodnikiem po insulinie, fajnie, że tu jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
judyta widziałam w tabeli ,że testujesz się dzień wcześniej niż ja, masz już jakieś przeczucia? a może robiłaś już test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkaanna
Elilu ja też w grudniu, albo 4 albo 5 grudnia. Jeszcze sporo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzka86
Cześć dziewczyny:) Jakoś nie mogę wbić się w rozmowe, tyle nowych nikow, nie wiem o co chodzi:) U mnie owu nadal brak, ciekawe kiedy @ przyjdzie Jutro jedziemy z mlodym na Disney Na lodzie, była ktoras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej odgrzebałam tabelke i wklejam dla przypomnienia. Przy okazji i ja sie dopisałam:) Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ marzaMisieDWIEkreski___26___4___ 1________@07.11.2014 Stiffi __________ 32 _____ 6 ________ 1 ______ @ 12.11.2014 buka199 ________ 27 _____ 2______1 _____ @ 20.11.2014 słowianka89_____ 25 _____ 1______ 1______ @ 20.11.2014 Anabella1989____25______2_______1______@ 22.11.2014 magdalenaka____25______9_______1______ @ 25.11.2014 Judyta85 _______30 ______8 ______ 2_______ @ 25.11.2014 gośćInka _____ 33______ 14_____ 2_________ @ 26.11.2014 Tygrysica81______33_____3_______ 2 _______ @02.12.2014 2kawy __________30_____3________2________@02.12.2014 ewelka_898______25_____1________1_________@02.12.2014 emka89_________25______5________1________@3.12.2014 Bajkaanna ______ 30______ 4_______ 1_______ @ 4.12.2014 elilu____________28________1________2______@4.12.2014 melisa 176_______26_____4_______ 2 _______ @05.12.2014 Jussio _________28 ______2_______ 1________ @05.12.2014 Lilly90__________23 ______5_______1_______ @06.12.2014 Kate4__________27 ______5_______1_______ @06.12.2014 rybkunia _______ 24______3 _______ 1________ @ 10.12.2014 Radosna82_______32_____2_______ 2 _______ @ 11 .12.2014 Taka sytuacja_____27______7_______1________@12.12.2014 alina83 _________ 31 _____ 3 _______ ______ @ Fruzia____ __________ ______ 2 _______ @ mała2__________29 _____ 0________ 2 ______ Ciężarówki nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko___Cykl gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 ______ mamczitka _ 27 ____ ? _____ 1.06.2015 ___ 1 _______ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ ______ beta84______26____? _____ 10.06.2015____ 2______4 Maya07_____31 ___ ? _____ 23.06.2015 __ 2 i 3 ____1 Aluska111____23___ ?_____20.06.2015 __ 1 ______13 antoninkar___35____ ?____10.07.1014__ 3 _______ 12 TakaJa86_____28____?_____25.07.2014____1_____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
My czekamy na premiere filmu baranek shaun, ma być 13 lutego 2015, Michałek jest wielbicielem baranka, nawet na 2 urodzinki miał tort z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
dziś 23 dc, umieram z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2kawy
Nie wytrzymałam! :) Chyba nie mogę bez Was żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Takaja kochana ja na razie nie testuję, bo po prostu się boję... Boję się, że zobaczę jedną kreskę lub że jest za wcześnie. Póki co @ nie ma, a temp. 37,4. Na razie @ się nie spóźnia bo mam co 28-34 dni a dziś jest 30 dc. Dziewczyny jak to jest z wizytami u gin w ciąży, jak często chodzi się na wizyty i ile razy robi się usg? a tak w ogóle ile Wasi lekarze biorą za wizytę, usg, cytologią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×