Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość gośćInka
ale miałam straszny dzień w pracy, dostałam upomnienie z wpisem do akt, straszny stres i wogóle nieprzyjemna historia, najgorsze jest to , że jak usłyszałam tą wiadomość to mi się z nerwów gorąco strasznie w pochwie zrobiło i miałam wrażenie, że krwawie, no ale na szczęście nie, tylko teraz martwię się, że przez to może nie dojść do zapłodnienia lub właściwie do wczesnego poronienia, nie wiem czy jestem w ciąży bo to 23dc(mam28dcykle), mam straszny humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów kafe sie zawiesiło....to robi sie juz strasznie denerwujace!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_898
gośćInka a co sie stało?? nie można sie denerwowac ale jak to zrobic w takiej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
to strasznie długa historia, bardzo nieprzyjemna sprawa z tak zwanej igły widły zrobione bo takiej jednej osobie zależy, żeby wskoczyć chyba na moje miejsce, chciałabym być w ciąży, również dlatego, żeby rzucić zwolnieniem w stół i odpocząć od tego wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
buka u mnie jak u Ciebie, czyli póki co @ brak. A jak długie masz cykle i który to jest dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Inka głowa do góry już niedługo rzucisz im to zwolnienie na stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
dzięki takaja, z Wami zawsze można liczyć na pocieszenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly90
Beta ja też mam w poniedziałek urodzinki 24 wiec Mała jak byś mogła to zmień w tabelce w poniedziałek mój wiek :D hehe. Elilu ja mam dostać @ 6 go więc zrobię test razem z Wami dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buka to jak najbardziej możesz testować :) U mnie jest 30 dc, ale ja mam cykle między 28 a 34 dni, więc wolę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam do jutra rana:) Chociaz taka mam ochote na wino ze szok:)) A Ty kiedy bedziesz testowac?:) Masz jakies objawy? Bo ja kompletnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się poczekać do środy (35 dc) o ile @ wcześniej nie przyjdzie. Objawów nie mam żadnych :p Tylko wisielczy humor, ale czy to objaw... Wątpię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie odnosnie USG i widoku serduszka. Czytalam, że jest widoczne w 6-8tyg ciazy-rozumiem ze tygodniu ciazy liczonym przez lekarza czyli od ostatniej miesiączki tak? Tak z ciekawosci pytam,mam nadzieje na przyszlosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie odnosnie USG i widoku serduszka. Czytalam, że jest widoczne w 6-8tyg ciazy-rozumiem ze tygodniu ciazy liczonym przez lekarza czyli od ostatniej miesiączki tak? Tak z ciekawosci pytam,mam nadzieje na przyszlosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buka a dlaczego wątpisz? Chociaż ja w swoje II kreseczki również za bardzo nie wierzę, ale zobaczymy... Na razie ćwicze cierpliwość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
wiek ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, a z serduszkiem to jest różnie, u mnie było w 5 tygodniu a u koleżanki aż w 7- wogóle jeden lekarz to chciał dać jej coś na wywołanie bo powiedział, że puste jajo płodowe, a dziś ma z tego dziewczyneczke, może nawet moją przyszłą synową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buka ja coś czuję, że wina to Ty się nie napijesz przez najbliższe 9 miesięcy:) Ja odnośnie widocznego serduszka na usg to wszystko co było w internecie chyba przeczytałam:) Od szóstego tygodnia może być już widoczne o ile nie miałaś późnej owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe kurcze ile mam kibicek:) Dzieki wielkie! Wątpie, bo testy owu nie wychodziły, objawów nie mam i wogole jakos tak. Pełno stresów mialam w tym miesiacu więc pewnie dlatego sie spoznia @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe kurcze ile mam kibicek:) Dzieki wielkie! Wątpie, bo testy owu nie wychodziły, objawów nie mam i wogole jakos tak. Pełno stresów mialam w tym miesiacu więc pewnie dlatego sie spoznia @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem dobrze jak na razie się czuję czasem delikatnie mnie mdli. Wszystkim juz się pochwaliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
znów nie wytrzymałam i się testowałam, niestety 23 dc nadal jedna krecha na t. ciążowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś nieciekawie chyba też jakąś infekcje złapałam bo cały czas mam pieczenie i swędzenie. Dzwoniłąm do gin i poradziła mi Mucovagin w kapsułkach i zastosowałam dziś jedną a mam 13dc i chciałam jeszcze jakieś przytulanko tylko teraz nie wiem jak to będzie czy te globulki sa wskazane przy współżyciu?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_898
buka testuj i nie trzymaj nas juz w niepewnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×