Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość gość
i znowu to samo :o dziewczyny może czas przenieść się na inne forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
buka może jest za wcześnie, poczekaj jeszcze kilka dni i jak @ sie spóźni, to powtórz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buka wcale ten cykl nie jest już przesądzony. Mogłaś z tym testem poczekać do rana. Jak jest bardzo młoda ciąża to wieczorem nie zobaczysz drugiej kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
cześć dziewczyny,a gdzie mamczitka jest?? gościnna super że wszystko super:) ja też chciałam zrobić to badanie ,ale idę prywatnie 26 do gina i dopytam gdzie to można zrobić ,albo się będę musiała wstrzymać i zrobię u niego 4d po 20 tyg..., przepraszam że tylko tyle ale maż mnie wzywa:) pozdrawiam wszystkie dziewczyny czekam na te co się coś mało udzielają ostatnio, i witam również nowe dziewczyny...w ogóle trzymam kciuki i wysyłam mnóstwo ciążowych fluidów.....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Witajcie, Buka zależy kiedy miałaś owulacje, bo jak późno to moze jeszcze nie pokazać, mi nord-test pokazał 4 dni przed terminem @, potem kreski już były tylko ciemniejsze.Powtórz test rano z porannego moczu. Gościana cieszę się,że USG wyszło super, teraz już się nie stresuj,bo wszystko będzie dobrze. U mnie chyba najgorszy okres 7 tydz i mdłości się zaczęły szczególnie po wstaniu z łóżka :-( apetytu nie mam,ale może to lepiej jakbym miała tonami jeść,ale czuję,że nadrobię jeszcze to dopiero początek i wszystko przede mną . Witam nowe dziewczyny, fajnie,że jesteście,bo razem raźniej przez to wszystko przechodzić. TakaJa jak tam samopoczucie???? Miłego wieczorku wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz chyba poczekam na @. Wlasnie dzwonila pani z recepcji-napisalam lekarce objawy i poprosilam o bromergon i jutro odbieram i wykupuje dziada. Ale przynajmniej wiem jak obsługiwac testy paskowe z allegro:)) Nie sa najgorsze:) TakaJa86 czy Cie odrzuca od jakichs pokarmów? Np od alkoholu?:) Pisz co tam sie z Wami dzieje:) Dzieki za wsparcie:) Jesteście nieocenione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O a właśnie o Tobie myślałam Antoninkar:) Rano było tak byle jak teraz już lepiej. W pracy ostatnio mam bardzo nerwowo, i się denerwuje :( Od grudnia chyba pójdę na L4. A Ty pracujesz czy na L4 jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybkunia jeszcze nic nie kupilam, cholera nic unieksowego mi sie nie podoba;d tylko albo babskie albo dla chlopaka :P blokuje mnie w cholere brak znajomosci plci. wozek chyba wybrany, chyba ze znajde cos innego, ale watpie, bo juz sie napaliłam. lozeczko- tradycyjnie jak to u nas- ikea. tylko rozkminiam materac- tj. z czego bedzie wykonany itd. chociaz ostatnio to raczej rozgladam sie za ciazowymi kieckami, bo w lutym idziemy na wesele, pewnie zamowie cos z asos.com tam jest dzial maternity.... a poczatek lutego to bedzie jakos 6miesiac , wiec juz mnie wypcha zapewne :D:D ludze sie ze moze ginek mi cos powie 2giego grudnia na wizycie- najlepiej by bylo, albo chociaz w styczniu, akurat szał wyprzedazy sie zacznie ;pp a od 2015 roku bedzie mozna robic zakupy online na h&mie!! w kooooncu :D:DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za kompletowanie wszystkiego zabire sie chyba..od nowego roku? albo w grudniu o ile poznamy plec;p jeszcze mi sie nie chce;p jakos za szybko;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buka mi wyszedl cien cienia 2dni przed spodziewanym okresem przy cyklach 33dniowych gdzie owu podejrzewam byla 22dnia, ale to chyba nie jest powiedziane, ze kazdemu to wychodzi szybciej, wiem,ze ktoras babeczka pisala, ze dopiero kilka dni po dacie planowanej miesiaczki jej testy wyszly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
zrobiłam test, wariatka ze mnie...niestety negatywny ale to dopiero 21 dzień cyklu a owul była 14 dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa buka to ty wieczorem robilas???? a to tak szybko nie ma opcji raczej ze ci sie cos pokaze, to musi by z 1wszego moczu, bo w nim stezenie hormonu jest najwyzsze, zwlaszcza ze na poczatku jest i tak niskie- rosnie z dnia na dizen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak to jest z brzuszkiem w ciąży? Od kiedy się zaokrągla i staje się widoczny? Gościana u Ciebie już coś widać? :D A co do łóżeczka, to myślisz o tym z szufladkami na dole czy bez (również już oblukałam łóżeczka w ikei :D )? A kolor biały czy w kolorze drewna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buka bierz przykład ze mnie :P ja olewam te testy :P jak @ spóźni się dobrych kilka dni, to wtedy ewentualnie zrobię test :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćInka, no troche za szybko ;) ale spoko, ja przy pierwszym miesiacu staran zorbilam test 4 dni po seksie :D buhahahaha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
jak byłam w ciąży z moim syniem to przytyłam 7,5kg, tyle ile płód i wody i łożysko, jadłam normalnie, brzuch malutki miałam z przodu jak piłeczka, widoczny był po 7 miesiącu, każdy się dziwił, że taki mały, ale za to jak mnie ciało na nim bolało bo się nie chciał rozciągnąć, ale to i dobrze bo nie mam nigdzie ani jednego rozstępu, a łóżeczko to miałam ja klupś z szufladą i wbudowanym bujakiem w środku w kolorze sosny, Michałek ma 3latka i 8 miesięcy i nadal w nim śpi bo mówi, że je kocha, materacyk jest pianka, gryka, kokos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
a z testowaniem to dobrze wiedziałam ,że nic jeszcze nie wyjdzie ale mimo wszystko się skusiłam, co miesiąc robię po 10-15 testów ciążowych, wiem, wiem, mam manię, ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaanna
Lilly to ty bierzesz Dostinex? Wiecie co , ja mam dzisiaj 14 dc i nie ma drugiej kreski na owulacyjnym :( Martwię się, myślicie, że mogła już być, czy że jeszcze może się pojawić, ?? A co jeśli tabletki nie pomagają w uwolnieniu jajeczka ?? ehh... zaczynam się martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczitka
Kochane choram :-( leżę i zdycham :-( dreszcze w kościach łamie, gardło delikatnie boli, łeb mi pęka, temperatura dobija do 38 wiec zbijam co parę godzin :-( Jutro usg prenantalne jak pójdę nie wiem! Ba musze umyć głowę i się ogolic! Ludzie :-( Za jakie grzechy! Młody dzisiaj przyniósł rysunek rodziny z przedszkola, tatuś dziecko i mama w łóżku! :-( Juz tak fajnie się czułam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamczitka a jak jest z tym usg prenatalnym - robią usg i te testy pappa, czy jak usg jest dobre to nie ma konieczności robienia tych testów ? Pytam tak z ciekawości, bo czytałam o tym w necie i różnie o tym piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
jak leżałam z dziewczynami na ginekol- położniczym oddziale, było takie przepełnienie, po 5 na sali, to jak przychodzili odwiedzający z ich rodzin i rozmawiało się tylko o brzuchach i porodach, to nikt nie wierzył, że ja na dniach mam rodzić, każdy myślał, że jestem najkrócej w ciąży z tych leżących, ja urodziłam w lutym a dziewczyny miały terminy na kwiecień a nawet maj, także każdej inaczej ten brzuch rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamczita przez brzuch robił :) (ale na poczatku powiedizl ze sprobujemy przez brzuch, a jak sie nie uda to inną strona:D) prenatalne to samo usg, tak jak robi mamczitka, jak chcesz genetyczne to pobieraja ci jeszcze krew na testy pappa (ale to nie jest konieczne, jakci wyjdzie dobre usg, z reszta doktrek mi to powiedzial,ale ja juz poczułam flow z resztą oddalam krew wczesniej, przy krwi na morfo- a to dla mnie byla najwieksza trauma calego badania) co do brzucha, coostam urooslo, chociaz ja to mialm brzuch przed ciaza, czuje na dole ze sie robi taki sztywniejszy niz zwykle sadelko i jest trohe bardziej uwypuklony, ale nooo nikt tego nie widizi :D:D i ja w sumie tez za bardzo nie. ej zsetresowalam sie ta cholerna wyprawka. nie wiem sama ile czego, bo to w sumie lato bedzie, wiec nie bede spiworkow zamawiac, ale cholera wie ile tych body itd z czym to sie nosi, ja na bank nie bede kaftanikow kupowała bo tego nienawidze, wszystko sie podciaga no i jest brzydkie. z czym zakalda sie body niemowlakowi- tzn zeby byl komlpet cyz cos;p bo pisz 10kompetow ale ciul wie czego;p chyba dlatego nie chce mi sie za to abierac- nie wiem od czego zaczac. i czy w koncu kupic cos w rozm 56? mysle zeby kupic jakis 4ropak body, nie lubie jak dzieciary maja za wielkie ubranka;pp nawet jak bede go uzywac 2 tygodnie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamczitka ponoc przy drugim szybciej widac brzuchol:D:D ja jeszcze smigam w przedciazowych ubraniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robią różnie, jedne to i to robią inne jak usg coś nie tak. Mój robi tylko usg ogólnie bardzo się denerwuje czy dam radę pójść. W 1 ciąży lekarz mi powiedział, że jestem tak młoda, że nie robimy. Nie miałam żadnych chorób i obciążeń, teraz robie jakos tak dla spokojnego snu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 kawy
Dziewczyny mam pytanie. Miałam wczoraj pozytywna owulke i dziś tez jest pozytyw. Ile dni jest pozytywna? Czyli owulacja była dziś czy będzie jutro? Ja mam jakiegoś dola ze się pewnie znowu nie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×