Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Hm...jak tu miło...Myślałam ,że chociaż tu odpocznę psychicznie po ciężkim dniu ja chora :( synek smarkaty ciężka nocka za mną i kolejna pewnie przede mną a tu też widzę tornado słowne...ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak zwykle, jak sie chcę dolączyć do dyskusji to nowa stronka i zawieszka:( I tak potem czekam wiecznosc, az trace cierpliwosc i zajmuje sie czym innym:( To trzeba miec szczescie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna jutro 11 dzień po owulacji @ mam planowo dostać sobota - niedziela więc nie wiem co robić czy czekać czy jutro testować :P już mnie kusi, ale znów się boję ;) pomóżcie co mam zrobić? cierpliwie czekać? czy testować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna hihihi...dobre pytanie;) sama sie zastanawialam ile czasu trzeba byc na forum zeby byc stara staraczka:P Ja jakos nie mam zadnych przeczuc ani szczegolnych objawow, brzuch zaczyna pobolewac jak przed @, a po za tym to caly ten cykl mam pokrecony;) najlepsze sa te moje cycki, co jeden boli a drugi nie:D:P:D Tak jeszcze nigd nie mialam;) Do czwartku juz nie daleko jakos wytrwam:) Na szczescie nie mam zadnych testow juz w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa cieszę się że już widać i słychać serduszko :) czy lekarz założył Ci już kartę ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilly już jestem tu troszkę i wiesz, że ja bym nie wytrzymała z testowaniem, więc ja jestem za tym, żebyś testowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no nie wiem boję się :P jakoś nie czuję żeby się udało chociaż mój M mówi, że się udało :P nie wiem skąd on takie informacje ma :P chciałam dopiero w sobotę na "Mikołaja" się dowiedzieć, ale mnie kusi. Z drugiej strony 4 dni przed @ myślicie, że mogłoby coś wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wyszło w pierwszej ciąży 25dc i beta i test więc jak jesteś to wyjdzie, ja w ostatnim cyklu robiłam bete i test 11 dni po owul i były negatywne, zaraz po dostałam okres, u mnie zawsze się sprawdza, po co się łudzić i blokować, tak nowy cykl, nowe szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilly nie wiem co Ci doradzić bo sama walczę ze sobą. Wiem jedno na pewno, że test zrobię w czwartek, bo z rana wyjdzie a na wieczór jakby @ się rozkrecila to musze wziąć dostinex. A ten lek jest nie dobry dla ciąży. Jutro 27 dc u mnie też brak objawów. Jedynie boli mnie jajnik ale ostatnio też mnie bolał no i mam okropne wzdęcia wieczorami. Ale nie jem nic takiego. Wiec sama nie wiem co myśleć i co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta85
Bylam u gina, ciaza wczesna( macica lekko rozpulchniona,zasiniona)nawet usg by zbyt nic niepokazalo. Za wczesnie...Skierowanie na bete -jutro rano,aby okreslic tydzien i w srode ksiazeczka ciazy ;) chyba dopiero jak zobacze wynik bety to sie bede chwalic icieszyc :) wgl w pracy bylam-dlatego tak pozno pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judytka jest ok, to pewnie ok4 tygodnia, dlatego tak jest, teraz rośnij i odliczaj czas do każdego następnego trymestru, gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Serduszka nie słyszałam, tylko widziałam, lekarz powiedział , że na następnej wizycie posłuchamy. I kartę ciąży juz mam założoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Takaja super ;-) w którym tygodniu jesteś?????masz już ksiażeczkę ciąży? Lili mi wyszło 4 dni przed terminem @ testem nord-test (apteczny), pepino nie pokazywały tylko cień cienia. Judyta jeszcze raz GRATULUJĘ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna u mnie juro 26dc ja testy kupuję w rosmanie strumieniowe "check & go" nie mam pojęcia czy może pokazać w 26dc... Bajkaanna co robimy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 8 t2d według usg, natomiast według miesiączki 9t3d, najgorzej,że tylko się pasę,boję się co będzie po 9 miesiącach takiej ciążowej diety hehe, teraz fazę mam na smażone talarki z ziemniaków, najwięcej podjadam wieczorami i to mój błąd, niestety pójdzie w boki potem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wam dobrze dziewczynki, że już do brzuszka możecie mówić :) hehe. Mi nie raz odbija i się pytam "dzidzia jesteś tam w końcu czy nie?" hahaha mój M się ze mnie śmieje, ale ja nie wiem czy to śmieszne czy już pod jakieś zaburzenia podchodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często podjadam, że względu na mdłości bo jak coś chrupię to na trochę przechodzą. Już startuje z wagą na plusie więc też się boje jak kilogramy polecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili doczekasz się zobaczysz w przyszłym roku będziesz tulić dzidzię ,czego z całego serca Ci życzę i pozostałym czekającym na dwie kreseczki.Zrób test z rannego moczu, spróbuj kupić w aptece nord -test jest czulszy od tych pepino, powinno pokazać już dwa dni przed @ chyba,że owulacja się przesunie wtedy może nie wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szpitalu zawsze patrza na datę z pierwszego dnia ostatniej miesiączki, ja w pierwszej ciąży miałam wcześnie owulkę, szybko wyszło , że w niej jestem bo w 25dc, może i wcześniej by wykazało tylko się wcześniej nie testowałam, byłam tydzien w delegacji(bardziej wycieczce, he,he) i nie miałam do tego głowy, na usg dzidziuś wychodził starszy, ruchy tez wcześnie zaczęłam czuć a i potem na świat szybko się pchał, ale wszyscy uparcie chcieli czekać do terminu wyliczonego z @, na szczęście w nieszczęściu miałam cięcie w pierwszym dniu 38tc, i dobrze bo oprócz zatrucia ciążowego(wysokie ciśnienie)wody już były zielone i łożysko starzejące, więc ja miałam racje i usg, że ciąża była u mnie starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 90% myślę,że owulacja była 21 listopada... więc jutro powinno być 11 dni po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moim jest napisane że czułość testu to 25 mlU/ml to znaczy, że jest czuły czy nie? sorry za takie pytania, ale kompletnie się nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj testować lub poczekaj do środy, czwartku wtedy już powinno wyjść, czego Ci życzę i trzymam kciuki oraz przesyłam moc ciążowych fluidów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LilIi a jaki masz test,bo mi pepino 10ml/U (czuły) pokazał cień drugiej kreski,a nord-test pokazał wyraźnie dwie kreski,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
lilly kotku sa jeszcze testy o czułości większej czyli 10, i mniejszej czyli 25(te powinno się robić w dniu @ LUB PO)ja robiłam w pierwszej ciąży 25 i wyszły mi wcześnie pozytywnie bo w 25dc po prostu tylko takie były w aptece i za bardzo nie zwracałam na ta czułość uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilly a robiłaś bete bo ja sie juz pogubiłam...bo 11dni po owulce to niestety ale wynik bety bedzie najbardziej wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
przepycham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×