Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Kurde no chyba pojde na tą bete. Dzis robilam test-dupa, nic ani pół cienia z cienia. Objawów żadnych nie mam, sama nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkaanna
Przepychanie forum :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buka idź na bete, będziesz miec czarno na białym... jak będziemy przepychac forum to bedziemy miec tylko wpisy "przepycham" haha:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2kawy
Jutro termin @. Rano zrobię test ostatniej szansy :) objawy @ mam. Powiedziałabym nawet , ze mam @ urojona od 3 dni :). Wszystko wskazuje na NIE, ale nadzieja jest:) oj tak bym chciała 2 kreseczek. Niech ta wredna @ nie przychodzi!!! Jakoś się boje, ze jak przyjdzie to mi będzie baaardzo smutno w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_898
Buka koniecznie idz jutro na bete, masz juz duze opoznienie wiec najwyzsza pora. Ja tez jutro mam termin @, ale po sobotniej becie nawet nie licze na to ze nie przyjdzie tak wiec czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta jak tam wynik?:) Pisz! Dziewczyny ale czemu testy mogą nie wychodzić? Bo jakos nie moge sobie tego wytlumaczyc. Któraś ma jakąś teorie?:) Jestem inżynierem i zawsze szukam dowodów na potwierdzenie przypuszczeń:D Takie zboczenie zawodowe:)) Robilam w tym cyklu 5 testow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buka (zaraz mi się oberwie pewnie) ja myśle, ze jak jesteś tyle po terminie i masz negatywy to raczej nic z tego :( niby są historie w necie rożne ale jakoś mam do nich reZerwe duża. Myśle ze dla Twojego spokoju warto zrobić betę. Wszystkie jesteśmy staraczki-sraczki. Cykle wariuja,objawy w każdym cyklu ciążowe. Bardzo dużo nam siedzi w głowie niestety. Chociaż wiesz ze życzę Tobie żebym się myliła. Zawsze lepiej się mylić w dobra stronę. Jestem za wspieraniem się ale niekoniecznie za robieniem złudnych nadziei. Wtedy jeszcze bardziej boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez tak mysle, ze jakby mialo wyjść to by juz wyszło i nie chce sie łudzić. Tym bardziej, że ani nie sikam co 5 sekund, ani mnie cycki jakos nie bolą specjalnie. To francowata małpa jest z tej @ ze tak w konia robi!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zrób betę. To może się wtedy odblokujesz i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
Judyta- gratulacje kochana!!!wreszcie zaczyna znowu iść wszystko w dobrym kierunku:) pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buka! 2kawy ma racje! czasami nasz organizm musi miec naoczne potwierdzenie np. betą ze nie ma ciąży i wtedy się odblokuje i dostaniesz @ już takie historie czytałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossses
buka widze masz to co ja:) okres mial byc 18...(ostatnia byla 16.10)a tu cisza... testow zrobilam ze...ho ho i jeszcze troche:/ od wczoraj bola mnie cycki:/ od jakiegos tygodnia...2.. kreci mi sie w glowie i jestem troche rozkojazona ale...poza tym... nic wielkiego...bylam na becie dzisiaj..ale wynik przesla do gin wiec dowiem sie w srode:/ wlasnie przed chwila wrocilam z apteki z testem...ba... nie z 1 a z 2.... nawet mezus mnie namowil zebym zrobila teraz...i co? i nic:((( duuupaaa:((( jutro rano zrobie moze... choc watpie... trzymaj sie kochana jestem z Toba myslami:) ale nie wiem jak ja do wyniku dotrzymam... tak mysle czy by jutro nie zadzwonic i zapytac... choc nie wiem czy mi przez tel powiedza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie chce mi się czytać tych postów, bo za dużo jest tutaj nowych osób. Nie ma już tej atmosfery co kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu precz
Gościu forum nie ma ograniczeń i w zasadzie jest po to aby mógł dołączyć kto chce.Jeśli nie odpowiada Ci towarzystwo to Twój problem i nikt na siłę ciebie tutaj nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat zgadzam się poniekąd z tym gościem, że atmosfera już nie ta. I to prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie napisałam, że inni nie mogą tutaj dołączyć, ale wchodzę tutaj po tygodniowej przerwie i same nowe nicki. Dlatego ciężko odnaleźć się w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu forum nie ma ograniczeń i w zasadzie jest po to aby mógł dołączyć kto chce.Jeśli nie odpowiada Ci towarzystwo to Twój problem i nikt na siłę ciebie tutaj nie trzyma. x Jestem tutaj od samego początku i muszę przyznać, że coraz rzadziej mam ochotę pisać coś od siebie. Ewentualnie czytam co tam u "starych" dziewczyn, a posty nowych omijam, bo po prostu już niki mi się mylą i nie wiem kto, co i jak. Dlatego nie dziwcie się, że "stare" dziewczyny tutaj rzadko zaglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
No i pieknie... mialysmy takie fajne forum i atmosfera byla mila bo kazdy pisal co chcial pod wlasciwym nickiem, a teraz co..... dupa blada nawet sie nie podpisujecie pod tym co komu przeszkadza:O Dziewczyny tak daleko nie zajdziemy:( Mialo byc milo i sympatycznie. "Stare" dziewuszki piszcie po prostu co u was to napewno wiecej staruszek sie odezwie;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak to za chwile beda same "goscie" sie wypowiadaly:( WRACAC pod starymi nickami!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_898
Moim zdaniem to fajnie jak przychodza nowe osoby, zresztą każda z nas kiedyś była nowa. nie psujmy atmosfery, bo za chwilę wszystkie stracimy ochotę żeby tu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc ja tez jestem "nowa" ale hm... no sama nie wiem... moze powinnam sie wylogowac i Wam nie przeszkadzac:(( ale wydawalo mi sie ze takie forum to miejsce wygadania...szukania porady..dzielenia sie refleksjami itd. a kto jak nie "stare" maja pomagac "nowym".... w koncu jak nie byloby "nowych" to stare poradza bejbudzie i sie nimi zajma a forum umrze.... ale decyzja nalezy do "stalych...starych" wybalczyn... ja sie dostosuje.... nie mniej jednak dziekuje za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy wy jestescie poważne?:D czemu sie tłumaczycie? dlatego że komus nie podoba się nasze gadanie?? to chyba naturalne, że "stare" staraczki mniej się udzielaja, mają juz inne piorytety (ciąża), a my jestesmy na etapie starania więc w tym momencie wsparcie jest najważniejsze. Jakbyśmy stworzyły nowy wątek to by nas zjechali i kazali dołączyć do starego, teraz psujemy wczesniejszy klimat:D jakby nie my, to forum juz dawno by umarło:-) a tak to to my jestesmy motywatorem żeby "stare staraczki" zaglądały częściej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Witajcie, a cóż to za przepychanki????Nie kłócić się,bo nie ma o co ;-)nikt nikogo z forum nie wyrzuca. A co się dzieje z Radosną ???opuściłaś nas kochana,bo nic się nie odzywasz i nie piszesz co u Ciebie Takaja kupiłaś sukienkę???Ja połaziłam ostatnio za sukienką i nic mi się nie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly90
A do mnie to jest po prostu żałosne, że ktoś nie potrafi swojej opinii wyrazić pod swoim nickiem tylko podpisuje się "gość" hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej skoro "stare" się nie odzywają to przepraszam bardzo z kim my "nowe" mamy rozmawiać tudzież pisać? Nie no żal mi Cię gościu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Ja dzisiaj jestem po pierwszej wizycie u gina. Serduszko jest i bije,UFC kamień z serca. Lekarz od razu wystawił mi zwolnienie, kazał dużo odpoczywać i się nie denerwować. Sukienkę zamowilam, oby była dobra, bo z tymi zakupami w necie to w moim przypadku różnie bywa,niestety kilka razy miałam "nie trafione zakupy". No sukienka kupiona ,zapłacona ,czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaanna
A od kiedy jest się stara staraczką a od kiedy nową :P Jussio jak się czujesz? Lilly testujesz kiedy? Jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly90
Ja piszę na tym forum od 1,5 miesiąca to nie wiem czy jestem "nowa" czy nie i czy ktoś sobie mnie życzył czy też nie, ale myślę, że im nas więcej tym lepiej, a jak ktoś ma z tym problem to niech po prostu już tu nie zagląda, tylko utworzy sobie zamknięte forum, do którego zaprosi te "stare" osoby i tam sobie rozmawiajcie :) i sprawa będzie załatwiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
kobietki nie przejmujcie się forum jest dla wszystkich a , że stare zaglądają rzadko to normalne, są w ciąży więc może udzielają się na forach związanych z ciążą etap po etapie bo mają inne priorytety, albo nas tylko czytają bo są już po staraniach to co mają pisać,tak to już jest, jedno jest pewne razem raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×