Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość Fruzka86
Aaaa jest okres!!! Dziewczyny jesteście wielkie, dziekuje za zyczenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ja właśnie wróciłam z tesco hm...nie mogłam wyjść z działku z zabawkami i ozdobami świątecznymi ;)Nawet karpia kupiliśmy już dzisiaj zamrozi się i będzie ok a tak dzień przed drogi i wymęczony a tak świeżutki ,chociaż ja go nie jem tylko moi goście.I kupiliśmy strój Św Mikołaja brat sie zadeklarował ,ze sie przebierze dla młodego w tym roku to już wszystko kuma to ciekawe jak zareaguję :) jussio jak na razie 5kg i cm też trochę poszło bo spodnie jakoś mi sie luźniejsze zrobiły i buzia się też wysmukliła :)Na szczęście cycki nadal w swoim rozmiarze ;) Fruzka jesteś chyba 1 osoba na tym poście co się cieszy z @ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie poniżej 0,1 :( jakoś ciężko mi się z tym pogodzić może jutro będzie lepiej ale oczywiście jeszcze sobie wmawiam że może za wcześnie zrobilam. Ehh czemu to nie jest takie proste jak się wydaje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny zatestuje 7 grudnia na moje i męża urodziny:D :D bo mamy w tym samym dniu. Może mikołaj nam da prezent:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossses
ewelka jestem z Toba myslalami:) ja ide w poniedzialek..bo dostalam skierowanie od gin wiec nie musze nawet placic:) ale jestem jakos średnio nastawiona:( @ brak... miała byc 18 a tu cisza... "mokro" jakoś... ale nic sie nie dzieje.... jakies dziwne humory mnie dzisiaj nachodza az mezus sie uparl ze mam mu powiedziec (jak nigdy..:) ) robilam rano test niestety jak zwykle nic... :( na poczatku jakie zwidy mialam ze sie pojawia kreska we wlasciwym polu ale... niestety... :(((( w poniedzialek mam badanko a w srode wizyte... brzuchol pobolewa...piersi troszke tez (ale bywało gorzej) głodna chodze jak wilk...ale nic poza tym... :((( eh...i jeszcze mezus do pracki poszedl na noc i nie ma sie do kogo poprzytulac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzka86
Mala wiem, hehe no ale @ to dla mnie poczatek nowego cyklu, nowa nadzieja:) Rosses ja tez mialam tak mokro jak bylam w pierwSzych dniach ciazy:) Ale mi sie humor poprawił, az zrobilam moim dzieciaczkom w pracy frytki na kolacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossses
Fruzka.... dzieki:) dodałaś mi nadziei choc nie wiem jak wytrzymam do środy.... ;/ w tej niepewnosci !!oszaleje !!! Oszaleje !!! Ale swoja droga baaaardzo bym chciała... oj bardzo:) i mąż miałby juz prawie plan wykonany.... bobas , dom :) drzewo juz wsadził ale się nie przyjęło;) ale to chyba najmniejszy problem jak juz bobaska uda mu się zrobić to i z drzewem da rade :) Ogólnie co do moich jakiś tam innych obserwacji siebie to wczoraj... jakoś tak inaczej czułam te nasze "przytulaski"... trudno mi to opisać nawet mężulka pytałam czy nic nie zauważył.... ze jakos inaczej... czy ciaśniej...czy co... ale... no nie wiem...( w każdym razie on różnicy nie zobaczył) może sie nakręcam, jakieś hehe schizy :D eh... idę cos zjesc;) głodna jestem a obiad godzinę temu :/ ggryy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co.... zrobilam test.... oczom nie wierze!tam .... 2krechy.... przeciez ja owu wedlug gina niemialam ! Dochodze do siebie.... boszzz niewierze.... dobrze ze w pon wizyta u lekarza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossses
JUDYTKA no no !!!!!!!!!!!!! HUUURRRAAAA ! Judytka !!! BRAWO !!!! GRATULUJE !!! SUPER :) PS. może i ja niedługo zobaczę te jakże wyczekiwane 2 krechy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzka86
Judyta gratulacje!!! Obyś zaczela dobra passe na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byloby zbyt piekne aby bylo prawdziwe.do poniedzialku potrzymam radosc w ryzach... Moj nic niewie niechce robic szumu poki lekarz nie potwierdzi. Poprosilam corke zeby powiedziala ile kresek widzi.. powiedziala DWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzka86
Wiem, wiem:) teraz muszę sie wyluzowac:) z dwóch kresek też sie pewnie już nie uciesze, szczęśliwa będę dopiero jak urodzę zdrowe dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzka86
No i w koncu moge prosic o wpisanie do tabelki:) termin @ na 27 grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała2
Super kolejna z 2 kreskami:-) Ten pechowy listopad chociaz rzutem na tasme konczy sie pozytywnie:-D Fruzka a tak moze cos wiecej podasz do tej tabelki wiesz caly standardowy zestaw;-)To cie ulokuje na odpowienim miejscu a nie na szarym koncu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzka86
Cykl 3 , 28 lat, 2gie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta super!! Wielkie gratulacje ! Mi się jakoś gadać nie chce ostatnio:/ Dziś test negatywny. Ciagle mi się wydaje ze @iprzyszla. Założyłam nawet podpaske bo już nie się nie chce chodzić i sprawdzać co 10 min. A leci ze mnie dosłownie jakaś woda a nie śluz. Wczoraj wkładka była mokra ale nic nie było widać na niej ani zapachu żadnego. Dziwne jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta85 gratulacje! Wspaniała wiadomość!:)) Moze w koncu odczarowalyscie forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak myślicie dziewczyny : 2 dni przed terminem @ negatyw na teście, 12 dni po. Woda zamiast śluzu. Dalybyscie mi jeszcze jakieś szanse na 2 kresk w tym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotke testu wrzuce pozniej, teraz pisze z tel i nieumiem :/ bola mnie nadal piersi,podbrzusze i temp kolejny dzien 37,2. Zastanawiam sie czy nie zmienic lekarza,skoro ten skreslil cykl w ktorym zaszlam,bo jak niby twierdzil owu nie bylo... Jutro sie okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Witajcie!!! Alina, Judyta ogromne Gratulacje!!!!!! U mnie w porządku, choć mdłości żyć nie dają, oraz te zaparcia coś okropnego. Widzę,że już świąteczne zakupy robicie. ja dopiero zaczęłam sprzątać, na zakupy mam zamiar w tygodniu się wybrać oczywiście bez dzieci,bo będzie wiele nadprogramowych. Witam nowe dziewczyny,bo widzę,ze sporo nas tutaj ;-) Takaaja jak się czujesz????bardzo Cię męczą mdłości???? Pozdrawiam Was kochane, miłej niedzieli i kolejnych pozytywnych testów, może dobra passa potrwa jak najdłużej , buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judytka pisałam już kiedyś, że mi niby też nie było pisane a mam syna, potwierdzasz tylko regułę kochana, że jak ma być dzidzia to będzie i nic i nikt tego nie zmieni, owulacji nie było, ha,ha,ha, a ciąża jest, niech żyje medycyna , która na nasze szczęście jest omylna, serdecznie gratuluję, bardzo ucieszyłam się tą wiadomością dziś rano!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×