Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość Kiedyś niezdecydowana
Judytko gratuluję :) mnie właśnie skończyła się @, więc wracamy do starań, w poniedziałek wizyta u ginekologa, zobaczymy czy będzie owulacją, z M dziś wybieraliśmy prezent dla siostrzeńca, M już sobie planował, że synowi kupi wszystkie zestawy lego i razem będą budować :D widzę jak bardzo się cieszy na myślo dziecku :) gośćInka co do mandarynka i śledzi mam bardzo podobnie, choć może nie tylko zimową porą, ale ochota na nie przychodzi cyklicznie ;) pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
Mała2 byłabym wdzięczna za uaktualnienie moich danych :) marzaMisieDWIEkreski___26___5___ 1________@05.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
Judyta85 ogromne gratulacje ;) Lilly90 co tam u Ciebie? bo pamiętam że wyprzedzasz mnie o jeden dzień z @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usg jeszcze nie mialam,moj pierwszy zakup to folik. ide 15.12 wtedy bede miec usg.teraz mam 4tydz. Moj szef wyjechal,wraca w piatek i zaprosze go do swojego lokalu na pogadanke. I tak mam prace do konca grudnia(no bo likwiduje dzialalnosc) wiec przejde na ZUS-tak to dziala? A orientujecie sie ktoras jak dlugo zus wyplaca kobiecie w ciazy i pozniej? Ogolnie to wolalabym isc na L4 ale niewiem czy lekarz w 6tyg ciazy mi go wypisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina9008
Dziewczynki przygarniecie mnie do siebie? ;) Też sie staramy o naszą dzidzie...Kto wie może juz nawet z nami jest a my nawet jeszcze o tym nie wiemy.Ehh to czekanie...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta możesz iśc na zwolnienie, wtedy przejmuje Cię ZUS i dostajesz średnia swoją wypłatę z trzech miesięcy. A później będziesz miała tak zwany zasiłek macierzyński i to średnia z całego okresu przepracowanego (rok lub mniej). Zasiłek masz tak jak urlop na 52 tygodnie. :) Marzą misiedwie kreski gdzie Ty kobitko byłaś jak Cię nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Judyta A jaka masz umowę?na czas nieokreślony,określony.jak określony,to do kiedy?do grudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
mam pytanko do szczęśliwych ciężarnych :) czy któraś z Was miała plamienie implantacyjne? Bo mam dostać @ w piątek i mam regularne cykle nawet teraz przy Dostinexie... a dzisiaj miałam ślad krwi na bieliźnie... takie dwie małe kropelki. Dajcie trochę nadziei :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny słyszałyście o tej Elektrowni na Ukrainie co wybuchła?? Na jednej ze stron jest tak napisane: EDIT: Docierają do nas informacje, że awaria elektrowni na Ukrainie jest dużo poważniejsza niż się nam to podaje. Oznacza to, że prawdopodobnie rzeczywiście doszło do rozległego skażenia i powtórki z Czarnobyla. W najbliższych dniach dowiemy się prawdy, ale już teraz warto zaopatrzyć się w płyn lugola. Wkrótce więcej informacji ... Dzwonił do mnie tato, żebym taki płyn kupiła i wypiła jeśli mogłabym być w ciąży, i że kobiety w ciąży i dzieci powinny wypić to. Dzwoniłam do apteki, ale nigdzie nie ma tego. A TV milczy... Ponoć lekarze dają to na receptę... Ciężarówki zainteresujcie się tematem, bo to dosyć niebezpieczne, lepiej dmuchać na zimne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta super, gratuluję!!! Jak to miło zagladnac tutaj i zobaczyć dobre wiadomości:) Ja jeszcze nie dostałam @, w sumie dziś po powrocie z pracy zobaczyłam że razem ze sluzem pojawiła się brązowa kropka, jakby krwii na bieliźnie i myślałam że to @ ssie zaczyna ale teraz sama nie wiem bo oprócz tej kropki do tej pory nic się nie pojawiło. Już Nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srednia z 3mies wynagrodzenia ??? Umowe mam o prace na okreslony do 2017r. TakaJa86 zmienily Ci sie juz piersi,brodawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
Bajkaanna piszą że nie wykryto żadnego wycieku radioaktywnego... oby to były prawdziwe informacje! wiem dawno mnie nie było! mój M twierdzi, że niepotrzebnie się katuję wciąż myśląc tylko o jednym i poradził mi żeby się odciąć od tematu i robić swoje ;) chyba trochę mi to pomogło... wyluzowałam, ale teraz jak zbliża się @ to znowu zaczęłam szaleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zwolnieniu średnia z trzech ostatnich miesięcy. Na urlopie macierzyńskim średnia całego roku, jeśli taki przepracowałaś, lub średnia z tylu miesięcy ile pracowałaś u tego pracodawcy. Zasiłek tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta85 w momencie ustania stosunku pracy z pracodawcą czy to po ogłoszeniu upadłości czy innych cudów jeżeli nie będziesz jego pracownica przejmuje cie Zus płaci ci L4 a później macierzyński albo roczny ale to 50% płatny albo ten krótszy i 100% płatny.A średnią brali zawszę z 12 miesięcy chyba ,ze miało się świeża umowę to z 3 ale nie wiem jak to jest teraz. I jeszcze raz gratuluje swoje miejsce w tabelce już masz :) Na kiedy termin?Co mam wpisać?Wiesz już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dokładnie Rybkunia, my to piliśmy jak byliśmy mali, a jak to teraz jest,, to lepiej lekarza zapytać może ?? ale to ta nazwa tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała muszę Cie poprawić z tym macierzynskim :roczny od razu jak deklarujesz dostajesz 80%, pół roku 100%, jak na początku pół roku to 100%- ale jeśli potem zdecydujesz się na kolejne pół roku to już tylko 60%, suma i tak się wyrówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarząMiSięDwieKreski gdzieś ty była? Tęskniłam za tobą hehe ;) nagle się zmylas jak gdyby nigdy nic. Ja mam @ dostać w sobotę. Jestem juz dziś zrezygnowana. Piersi juz "tak" nie bolą :( @ chce mnie znów dopaść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybkunia i bajkana, wszyscy piliśmy ten płyn a jakoś nie ochronił ludzi przed chorobami tarczycy- co drugi to ma , rakiem- też wysyp po wybuchu, zreszta tak naprawde ciagle co jakis czas media przemycaja tamat o kolejnym truciu nas ale nikt nic z tym nie robi, nie rozgłasza się tego, więc tak naprawdę to już wiele takich wybuchów, mniejszych było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mandarynkami to różnie, ostatnio dobre kupiłam w lidlu, ale to zależy od dostawy a nie sklepu, w którym się kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może macie rację z tym urlopem bo ja tylko to gdzieś czytałam jak na początku zaczęło wchodzić....a w każdym razie jeszcze wg starego systemu byłam wiec z autopsji to nie wiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ale o tej elektrowni pusza ze niby nie bylo wycieku ani nic... ja tego plynu nie pilam...hmmm chyba...nie wiem kiedy wybuchlo w czarnobylu wiem ze zanim sie urodzilam.... cale szczescie ze mieszkam na zachodzie pl.. troche mnie to uspokaja, chociaz pamietam jak moja babka z biologii opowiadala o tym czyms do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×