Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

gość zawieszki nie są przez pisanie postów więc zejdź ze mnie, co za różnica czy ja je piszę czy kto inny, ja będę sobie pisała jak chcę i nic Ci do tego, ha,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanko ;) Czy jeśli rzeczywiście doszłoby do zapłodnienia to czy w początkowej fazie ciąży można brać dłuższe gorące kąpiele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i żeby gość miał o co się czepiać do ola oczywiście, że plemniki poczekały, więc jest szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inka zawieszki nie są przez Ciebie, ale ten gość ma rację. Wpisując jeden post pod drugim szybciej zapełniają się strony, a Ty często wysyłasz posty, które składają się tylko z jednego zdania. Przecież możesz napisać to w jednym poście, a nie co chwilę wysyłasz po jednym zdaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
czy ktoś jutro testuje? czy czekamy do Mikołaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćInka- dzięki za odpowiedź :) Tak sobie myślałam że to właśnie ten śluz. Hmmm ale w zeszłym cyklu takiego nie zaobserwowałam, może dlatego się nie udało:( Mam takie przeczucie, że teraz będzie ok i że w okolicach świąt zobaczę moje upragnione dwie kreseczki ;D Ja już po "przytulanku" a teraz idę spać...dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tak lubie , tak robie" Jakoś mnie to nie dziwi. Widać, że jesteś egoistką. Tylko użalasz się nad sobą, a masz już dziecko i powinnaś się z tego cieszyć. Na pewno kiedyś pojawi się i drugie. Dziewczyny, które nie mają jeszcze dzieci i starają się o pierwsze mają mniejsze "ciśnienie" od Ciebie a powinno być odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać nie mogę, kolejną noc. Czytam książkę, podjadam i już nie wiem co mam z sobą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka wstać...!!!! Takaja widze że możemy sobie podać rękę:D ale ja wczoraj w nocy warowałam:D tez nie mogłam spac:-/ dziś spokoj.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobietki! U mnie dzis 29dc. Jutro to już ostatni dzień w którym powinnam dostać @ a jak nie to mogę uznać że franca się spóźnia;) Obyyyy Ostatnie moje cykle wahały się 27-29 dni, a że z tempki wychodzi mi że owu była później to dziś jeszcze nie testuję:O Dalej proszę nie czytać jeżeli ktoś jest zbytnio wrażliwy na ludzkie sprawy bo zrobi się obrzydliwie;):P A po za tym nie mam z czego testować:( bo zapomniałam zostawić sobie poranne siuśki:P:D:D A i jeszcze najważniejsze..... temperaturka dalej wysoko, narazie nie spada:) ale ciiiichooooszaaa bo nie chce zapeszać;) Bajkaanna i reszta dziewczyn.... WOW własnie przejrzałam tabelkę, ileeee nas teraz testuje:D a chciałam wypisać wszystkie z nicka dlatego wybaczcie za tę "resztę dziewczyn". Jak sytuacja na polu bitwy;):P:D Która już po teście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ja po laparoskopii mialam b. dużo wolnego czasu i wtedy przeczytałam wszystko chyba co było można na temat płodności i naturalnych sposobów poprawy płodności. I kiedyś trafiłam na taką stronkę i nieźle się uśmiałam z tego co tam napisali. Porady sa zabójcze;) też polecam dla poprawy humor http://www.bonimed.pl/artykuly/uklad-oddechowy/problemy-z-zajsciem-w-ciaze-porady-ojca-grzegorza-sroki/ Najlepsza jest porada nr 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio ja mimo temperatury wyższej niz w ostatnim cyklu, wczoraj na wieczór dostałam bóli brzucha i niestety oznaczało to juz jedno, znowu sie nie udało :( Mała wpisz mnie na koniec tabelki, na 1 stycznia 2015 cykl :( Trzymam kciuki za was DZiewczyny :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybkunia Ty ranny ptaszku, jak ty się wysypiasz?? Ja ostatnio ciągle o 22 jestem w łózko :P I wstaje różnie:P Mierzenie temp. mnie teraz trzymało, ze jak zadzwoni budzik to jakoś się ogarniałam, ale w nie wiem czy w tym cyklu chce to robić, ale raczej odpuszczę, bo będę miała urlop, święta, wiadomo raz się wstanie wcześniej raz później, jakiś alkohol się wypije... No nic,,, trzeba myśleć pozytywnie, choć dzisiaj ciężko mi to wychodzi. Poszłabym się pocieszyć, ale niestety wypłata dopiero w środę;/ o zgrozo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina9008
Dziewczyny poradźcie! @ spóźnia mi się 4 dni...Pierwszy test zrobiłam w dniu spodziewanej @ po południu bo oczywiście nie mogłam się doczekać ;) Druga kreska wyszła bardzo słaba. Następnego dnia rano zrobiłam test (dodam ze innej firmy) i tu załamka...negatywny.Następnego dnia test popołudniu ( innej firmy) i druga kreska blada. dziś rano test tej samej firmy co wczoraj i znów blada kreska.Co wy o tym myślicie?Podsumowując 3x blada druga kreska 1x brak drugiej kreski. Czy mogę się już cieszyć? Tak bardzo bym chciała...Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna kurde szkoda:( taki mi jest jakoś przykro z twojego powodu:( myślałam że dotrzymasz mi jeszcze towarzystwa w tej niepewności;) No ale nie ma co sie dołować tylko głowa do góry Nowy cykl = Nowe nadzieje;) a i jeszcze Nowy Rok to z pewnością się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
czesc, no niestety nie udało sie test negatywny, 32dc, czekam z niecierpliwościa na @ zeby jak najszybciej zaczac działac dalej - tylko kiedy ona przybedzie nei mam juz pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Tabelka edytowana zgodnie z waszymi życzeniami :) Ale jej jeszcze nie wklejam bo tyle testujących ,że pod koniec tygodnia to uczynię aby było wszystko na świeżo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już z pierwszej ciąży nie pamiętam kiedy została mi założona karta ciąży, a teraz na wizycie w 4tyg byłam, a kolejną mam 15.12 i powiedział,że wtedy dostane skierowanie na wszystkie potrzebne badania. No i myślę że wtedy tez założy mi kartę. Dziś mój szef ma wpasc na "pogawędkę" więc powiem mu co i jak. Jemu się córka urodziła w zeszłym roku w grudniu więc myśle ze info na temat ciąży ma świeże :) i zrozumie mnie i początkowe reakcje na zapachy-a pracuje w gastronomii więc wiecie... Jak to dobrze ze to właśnie teraz jestem w ciąży. On zamyka lokal końcem grudnia i musiałabym zawiesić starania na kolejne kilka dobrych miesięcy. A tak to coś się kończy a u mnie zaczyna. Mój facet - zachowuje się jakby to on był w ciąży. Napisał mi karteczkę z rana przed wyjściem do pracy co mam porobić w domu, wczoraj po przyjściu z pracy poszedł na drzemke, a jak ja sie położe po obiedzie to wielkie halooo. O co kamaaaannn Humory ma jak "baba w ciąży" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×