Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Co za dziadostwo... ile można czekać na stronę?!Napisałam znowu do naczelnej ale na razie cisza nic nie odpisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
Dziewczynki dzięki za odpowiedzi :-) chciałabym być pewna że tylko podwyższona prolaktyna to mój problem który zniknie po kuracji... Ja jestem z Wrocławia i świąteczny jarmark widuje tylko przy okazji :-) tak to jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
oh happy day! spotkalam na zakupach dwie kolezanki, jedna była w szoku, ze dalej nie mam brzucha (ku mojej radości ;D) a druga pytała co robie z twarzą bo jest hahaha alabastrowa;D no i od razu jestem szczęśliwsza... noo wizyta w rossmanie i na dziale home w tesko tez sie do tego przyczyniła...no i zjadłam magnum jogurtowe- moge juz śmiało powiedzieć- z tym smakiem będę kojarzyć ciąze...to moja jedyna PRAWDZIWA zahcianka. przed ciąza uwielbiama te z miętą, ale teraz musze mieć coś slodko KWASNEGO (na syna....) ;)) bajkanna- ja jak miałam 18lat i śmigałam na weekendy na akedemiki polibudy do znajomych i kręciłam romanse z chlopakami to btlam przekonana, ze Wroclaw to mojem iejsce na ziemi, ale chyba korzenie ciągną mnie do czegoś mniejszego i spokojniejszego, chocaiz mam mase kolezanek ktore nie wyobrazaja sobie powrotu na wieś;D ja tam lubię ten spokoj i brak karetek ktore mnie przerazaja w cholere, ale jak mnie nie ma we Wrocku za długo to włacza mi sie cholerna tęsknota ;)) dlatego bywam i to dość regularnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamczitka w sensie że 20 max?? to w takim razie u mnie były inne normy, w każdym bądź razie zmiesciłam się... mam nadzieje że nie ma innych norm dla staraczek:D gościana tak własnie myslałam, że góra:-) najwazniejsze żeby sie nie wtrącali:D zamęczymy tą naczelną :D ale niech w końcu zaczną działać:-/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marząMiSie hehe typowe z tym jarmarkiem, tak to jest ze jak sie ma blusko to sie nie ma czasu;)czytałam juz na fejsie o horrendalnych cenach na stoiskach... myślalam ze sobie pojem ale jak mam wydac stowe na zarcie z budek, to wole zjesc jakiegos pozadnego wołowego burgera mniam mnia mniam;D ale i tak kocham caly ten klimat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella1989
TakaJa86 - nie przejmuj się u mnie też nie ma śniegu (podkarpacie) A szczerze mówiąc nie mogę się go doczekać, bo nie znoszę tej plugawej i popapranej pory roku. Jak spadnie śnieg jest tak ...przyjemniej...przytulniej :) No i fajnie by było żeby spadł na święta, żeby było biało a nie szaro i ponuro jak na listopadowych grobach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa sniegu u mnie tez ani grama ;/ W Stanach spadl chyba cały zapas na kule ziemską :D tez lubie snieg, swiat od razu wyglada na ...czystszy, biale drogi, biale podworka, biale drzewa, uwielbiam to...chociaz jak juz przyjdą roztopy.... to fuj, no ale w tym roku nie musze wcyhodzic z domu:D wiec tez ciagle mam nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
To fakt :-) klimat cudowny, te zapachy! wszystko kusi ale ja osobiście najbardziej tęsknie za grzańcem wroclawskim mmm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciana teraz u Ciebie zaczyna się jakiś 15-16 tydzień? Jak się ogólnie czujesz? Wymioty, mdłości poszły w zapomnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marząmi się dwie a z której części Wrocka jesteś? Ja uwielbiam grzańce każde :) A najbardziej te z Lidla :P A jeśli chodzi o moja prolaktynę, to jak miałam pierwszy raz robione badanie to wyszło mi 23, a norma do 24, dostałam wtedy dostinex na zbicie, teraz mija trzeci miesiąc jak biorę, jeszcze jedna tura ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamczitka wróciłaś do żywych? KIEDY SIĘ SKOŃCZĄ TE MDŁOŚCI. Dzisiaj wymiotowałam 2 razy, nie mam już siły. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2kawy
Nigdy nie byłam we Wrocławiu bo z wawy to daleko. A slyszalalam ze ładnie tam macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej. Napisałam długi post a pojawiło się tylko pierwsze zdanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2kawy Wrocław piękny Warszawę nie raz już widziałam. Nawet ostatnio chciałam z mężem sobie polecieć, bo promocja jest, ale jak się dokładnie temu przyjrzałam to się okazało, że lot owszem tanio wychodzi bo nawet za 19 zł w jedną stronę, ale transfer z Modlina trwa do 80 minut i kosztuje jakoś około 20 zł za osobę, to stwierdziłam ze chyba się nie opłaca... Koniecznie chcę obejrzeć Muzeum Kopernika... podotykać chcę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2kawy
Wstyd się przyznać ale ja w koperniku jeszcze nie byłam. Bo nie lubię w tłumie. Bo zamiast pooglądać na spokojnie trzeba się wpychać miedzy ludzi zeby cokolwiek zobaczyć. I ciagle czekam aż wszyscy już odwiedza i wtedy pójdę :) ale co jakiś czas ktoś znajomy mówi ze był i ze nadal dzikie tłumy wiec czekam :) Do Wrocławia już chyba jest autostrada na całej długości ? Moze się wiec wybierzemy wiosna. Chyba ze w końcu zafasolkuje to się będę oszczędzać :) Ja tez tęsknie wyglądam śniegu. Ale prognozy świąteczne ciepłe i bezśnieżne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny. Czy w postach jest ograniczona ilośc znaków? Powiedzcie jako bardziej doświadczone forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obcina moje wpisy! Help!! Mam komentarz "treść uznana jako SPAM" No wkurza mnie już te forum na maksa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa my idziemy łeb w łeb kończymy 16 tydzień. Biedna! To minie! Chociaż ja się boję ze to zaraz do mnie wróci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2kawy jak firmę wpiszesz jakaś albo nazwę operatora itd to tak będzie. Popraw tekst i wyślij jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz odkryłam dlaczego! To emotikony z tabletu z nadgryzionym jabłkiem :) jak wstawię to obcina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te mdlosci i rzygsnie to jakies jaja sa. jsk juz mysle ze koniec to nastaje taki dzien jak dzis- z głową w kiblu:/ mdlosci mam rano zawsze..nie tskie jak na pocxatku, bo to byl hardcore, ale na tyle je odczuwam, ze nie wiem czy mam wstac i isc do wc i czekac, czy leciec do kuchni i sprobowac zjesc kawalek suchej bulki (super odzywcza dieta) zeby to zniwelowac.... mi sie wydaje, ze to mi sie nigdy nie skonczy i zostsnir na takim poziomie... beznadzieja. noo mamczita dobrze mowi. jedna aplikacja pogratulowala mi 17tygodnia juz dzisaj, a druga pogratuluje mi dopiero jutro czy kiedystam. samopoczucie- spiaca krolewna;p dalej nie mam przyplywu energii...wydsje mi sie ze to jakis zart dla bab czekajacych na drugi trumestr;D takie zludne nadzieje;D kurde. wkurzylam sie tak wogole. chcialam zajrzrc w sobote do The Body Shopu bo ja mam faze na ich masla i na te 15balsamow ktre mam to przyn 1dnym musi byc TBS... ale mnie pidkusilo zeby o skladzie piczytac.... i dupa. costam w sobie ma co nie jest polecane dla ciezarowek.... ehh... wszystkiego czlowiekowi zabronia.... chyba i tak kupie... przeciez jak sie posmaruje od czasu do czasu to nic sie nie stanie...a ja kocham ich maslo mango, brzoskwinie, maline, moringe i migdala.. mniam mniam mniam... ale wogole sklad jak na taka szalona cene maja lipny.... skladowo dla mnie rzadzi pat&rub.. i maslo otulajace i spa czy cos tskiego..mniam.. chociaz ich peelingow nienawidze.... nie dosc ze nie zdzieraja jak trzeba to zostawiaja te olejki...niby wygodne bo nie trzeba sie smarowac, ale jakos mnie to nie przekonuje... a kupilam (idiotka) od razu dwa... a bo -20% ... a one sa ogromne.. jakich balsamow uzywacie?? moze polecicie cos czego nie mialam, chociaz moze byc ciezko;D / (kupilam palmersy wrossie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezus sory za tasiemca nie ja temat. musialam sie uzewnetrznic, bo T. nie chce tego sluchac;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaJa Franek (po dziadku) albo Laura. chociaz T. uwaza ze Maria..ale sie myli... i tak bedzie syn. ej. pyyanie do wszystkich ktore juz rodzily.... co to jest usg połowkowe? bo wiem ze sie je robi od 18-22tyg. ja bede w 18 czy tam 19 na wizycie... hmmm kto mi po wieco to za cuda wianki? czy to jest w standardzie, czy raczej jak genetyczne jest hmm ekstra? a jesli tak to czy warto? (chociaz i tak bede chciala, jak jest ddatkowe;D) zaprzata ta moj umysl na maxa. Mamczita. wzruszylam sie. moja aplikacja mi powedziala ze dzuecko juz slyszy bicie mojego serca:D bo niby ja juz 17tydz zaczelam dzisiaj ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
cześć ja pierwszy dzień na polu bitwy...., wczoraj byłam zamówić tort dla córeczki pierwszy raz taki z postacią na zamówienie ,normalnie jej piekłam sama , przyszłam dop domu i mówie a teść do mnie skoczył że co ja tortu zrobic nie umiem , to mu mówie że to taki i taki ... a on że dziecko mna żadzi i że pujdzie ze mną do psychologa ....oooooo myślałam że mu...., uderzyłam z czuły punkt i powiedziałam że jak jego córeczka w tamtym roku kupowała to się zachwycała a jak ja chce kupić to coś głupiego.... i wzięłam małą je..łam drzwiami i wyszłam byłam tak wk.. że się poryczałam ,poskarżyłam mężowi i poszłam spać .... obudziły ,mnie wrzaski ...mąż wrócił i tak się na nich darł że masakra........, i tak od słowa do słowa ...dowiedziałam się ...że to ja wyskoczyłam na tatę a on nic złego nie mówił itd... teściowa spadła w mych oczach na sam dół za te kłamstwa..... nie spodziewałam się tego po niej....., i tym sposobem dziś jak zeszłam na dół oni oczywiście juz ja by nigdy nic ...., poinformaowałam że dla nas obiadów juz mają nie robić ....teściu się obużył bo zawsze on gotuje dla wszystkich.... , powiedziałam że teraz sama będe dla nas gotować... pyta zdziwiony dlaczego .... nie odpowiedziałam i wyszłam...nie odzywam się .... i dobrze mi z tym..... nie wiem czy z nerwów czy co ale znowu schudłam...zaczynam się martwić na pierwszej wizycie ważyłam 53.3 na drugiej jakoś 53 potem 52,5 po wymiotach przez wirus 51,5 a dziś 51.... do tego nie mam mdłości dziś .....myślicie że wszystko oki? wizytę mam dopiero 29....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana widze że uwielbiasz kosmetyki:D ja jedynie nie mogę się obejść bez kremu do twarzy. Po myciu czuje spięcie i suchote, także krem wskazany. A za to jak robię makijaż to po paru godzinach cała się świece... eh mój problem to kupno podkładu. Od ślubu używam takiego, co babka mnie malowała w tym dniu i podała mi nazwe. Od razu kupiłam:D 160:-/ ale był (no własnie był!) rewelacyjny. Teraz moja skóra przyzwyczaiła się do niego i nie reaguje... Babeczka w douglasie polecała double wear estee lauder- ale dośc mocno wysusza i boje się że juz w ogóle zniszcze cere... poza tym on zaś jest droższy.. jej chciałabym wrócić do czasów kiedy kupowało się kosmetyki do makijazu za 50 zł i wyglądało rewelacyjnie:D, a teraz cuduje cudak:D. Gościana a ty jakiego uzywasz? w ogole mozecie cos polecic fajnego? co ma konsystencje musu, albo normalnego podkładu tyle że na twarzy wychodzi mat? juz maybelliny, rimmele i inne juz uzywałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dzisiaj"jakos" funkcjonuje. W domu bałagan, a do świąt coraz bliżej ,przydałoby się zacząć w końcu robić porządki świąteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wczoraj padłam nawet nie wiem kiedy.. Nie lubię takiego momentu jak teraz kiedy budzę się głodna a chce jeszcze pokimac, nie wiem czy ten głód nie spoteguje mdłości, prawie wcale ich nie ma...ciągle boje się złudzeń :-P Czekam na ruchy niby coś tam czuje, ale mam wrażenie ze mój zryty beret! :-P W poniedziałek idę na badania i ta okropna glukozę! Fuj! W czwartek mi dokturek pewnie potwierdzi płeć ale tez zapyta leżała pani na brzuchu!? Mam tyłozgiecie macicy i miałam leżeć ale przy mdłościach jakie miałam itd niech sam się na brzuchu poloży :-P zaraz napisze resztę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Dziewczyny chyba o śniegu na święta musimy pomarzyć... Od kilku dni obserwuję pogodę długoterminową a tam śniegu ani widu ani słychu. Podziwiam wszystkich, którzy mieszkają z teściami. Ja chyba bym tego nie przeżyła :P Z rodzicami to jeszcze, ale mieszkanie nawet z najlepszymi teściami prędzej czy później byłoby dla mnie nie do zniesienia. Każdy ma swoje przyzwyczajenia i nawet z mężem nie można się pokłócić :P Ja też wolałabym mieszkać w małym mieście czy nawet na wsi, ale niestety na najbliższe lata jesteśmy z mężem skazani na życie w wielkim mieście. Najchętniej sprzedałabym nasze mieszkanie w stolicy i kupiła za to dom w moim rodzinnym mieście - może kiedyś... Jutro przyjeżdżają do nas rodzice na weekend - będą szaleć po galeriach :P A ja nadal nie mam prezentu dla męża... :o może jutro coś upatrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×