Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Mój miał 30 na karku ja 26 lat :) melisa 26 moje starania to też były chybione ;) Bo moje cykle miałam zawsze 28 a tu nagle się na 31 przestawiły wiec nie ucelowaliśmy :( A w poprzednim cyklu wychodzi na to ,że owu też miałam później niż przypuszczam o jakieś parę dni.Ten cykl też jak narazię zapowiada się z późniejsza owu o ile w ogóle się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
Radosna Ja mam urodzinki 4 listopada a testuje 3 listopada więc chciałabym taki prezent na 27 urodziny:D A ty którego listopada??? No młodziutka bylam a synuś planowany:) i nie żałuję tej decyzji:) Ja czulam wtedy tak silny instynkt macierzyński ze i tak prędzej czy później była bym w ciazy bo bym nie wytrzymala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
Mała2 dlatego mam nadzieje że te testy owulacyjne mi pomogły i sie uda:) musi sie udać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna82 masz święta racje test testem a przytulanko i tak będzie :P Chodź by dla podtrzymania tej iskierki w naszym małżeństwie aby nie zgasła przez nie udane próby :) Bierzemy to wszystko na luz.I dobra zabawę.... ach ta świadomość ,ze nie trzeba już tak uważać,tylko czysty spontan :) Kafe od paru dni szaleje wkleja posta i nie pokazuje przez jakiś czas albo parę razy to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisa ja z 9 listopada. Takze za 2 tygodnie swietuje, bez wzgledu na wyniki testowanka czy nadchodzacy atak @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego postu też nie ma :-( Dziewczynki pomóżcie czy mogę zrobić włosy castingiem? Odrosty mam już mega na 4 cm blond jasny beż w 1 ciąży pierwsze miesiące w domu byłam a teraz jednak pasuje coś zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
No to widzę dziewczyny, że na mojego wcale nie za wcześnie... Jeju ile już jego kolegów ma dzieci. No nic, dziś późno mój mąż wraca z pracy, ale już się zapowiedział, że jutro mamy porozmawiać. Ciekawe co z tego wyjdzie. Pewnie nic :o A co do testowania, to ja rodziłabym poczekać, aż okres się spóźni kilka dni. Zawsze lepiej żyć w nadziei niż rozczarowywać się jedną kreską, przecież testy częściej wykluczają niż potwierdzają. Wiem to po sobie, w tym miesiącu miałam manię testowania i teraz sobie powiedziałam, że jak zaczniemy staranka, to zawsze będę czekała na @, a jak nie przyjdzie, to odczekam kilka dni i wtedy test. Wiem, że łatwo się mówi, ale w tym miesiącu to testowanie nieźle odcisnęło się na moich nerwach... A gdy zobaczyłam cień cienia, to byłam wniebowzięta... a ten cień to chyba padł mi na mózg, bo mąż nic nie widział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja fryzjerka mówiła mi ,że teraz sa farby bez dodatku amoniaku wiec jak najbardziej można.A ostatnio na wp czytał też,że to nie szkodzi maluszkowi jedynie przez hormony może kolor odbiegać od dotychczasowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja fryzjera odwiedzam bardzo rzadko, podcinam tylko końcówki (mam długie, proste i niefarbowane włosy), ale też słyszałam, że można malować włosy w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam takie po 59 zł dla kobiet w ciąży mają jeden ładny jasny blond hm. Ja ogólnie robie u fryzjera ale chcę uniknąć rozjaśniacza, zapachu salonu i długiego siedzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam takiego lekarza, który testów wcale nie akceptuje za często dla niego się mylą, wiec ja bym czekała. Owszem jak np 3 przed wyszły pozytywnie można coś podejrzewać ;-) ale trzeba upewnić, jednym się nie sugerować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meliska też dokładnie tak miałam ślub wzięłam mając 21 lat, 22 jak urodziłam. Teraz mam 27 i chciałam do 30 mieć dwójkę i jeszcze trochę pożyć mieć więcej cierpliwości niż moja mama, która moja siostrę urodziła jak miała 29 mnie jak miała 36 i juz to się dało odczuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szpitalu do mnie mówiły gdzie mój chłopak kiedy przyjdzie, a my już ponad rok po ślubie byliśmy ale faktycznie ja bez makijażu on w bluzie jak nastolatki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mówicie zrobić ten casting bez amoniaku? Czy kupić tą dla kobiet w ciąży i w tym 1 trymestrze jeszcze zrobić nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casting jest ok robiłam go przez kilka lat mimo iż nie byłam w ciąży , ale jest naprawdę delikatny i nie powinien zaszkodzić ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki :-* chyba zrobię tak się czuje z d**y! Chciałabym sobie humor poprawić to poproszę mamę jak będzie, żeby mi nałożyła :-) nawet może nie na skórę, tylko na same włosy. To leżenie jest okropne! :-( przynajmniej leżę i wiem, że wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Radosna a masz jakieś objawy, przeczucia??? U mnie zero objawów, totalna klapa, pewnie @ przylezie znowu jak w zegarku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
cześć dziewczyny :0 ja zdążyłam tylko ostatnia stronę przejrzeć jak na razie:( od czasu gotowania zupy kiszono ogórkowej która okazała się przebojem , nie miałam kiedy zajrzeć:( co do farbowania to w ciąży w pierwszych tygodniach nie polecam farb ze sklepu ponieważ większość jest farba,mi metalicznymi i nie są korzystne dla kobiet w ciąży, za to można kupić farby delikatniejsze a profesjonalne na allegro lub w sklepach fryzjerskich np z artego " one60nain" lub jeszcze delikatniejsze odzywki koloryzujące też z artego my color reflex tylko ja trzeba częśto odswierząć i ta opcjia bardziej do ciemnych lub czerwonych ,fioletowych włosów na blądy nie bardzo.. ,sama teraz będę za tydzień chciała sobie zamówić ta one 60nain bo akurat tego koloru który che nie mam w salonie, to farby bez amoniaku kompletnie i bez środków uczulających jest delikatna i ma ładne kolory,spróbuje jeszcze WAS TROCHE POCZYTAC TO MOŻE JESZCZE COŚ NASKROBIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Któraś ze staraczek chyba jest fryzjerką z tego co kojarzę... Prawda? Może ona się wypowie na temat farby do włosów dla kobiet w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta , iż jesteś fryzjerką to poproszę o radę. Zawsze robiłam pasemka czyli rozjaśniacz i woda utleniona 12%, teraz chciałabym się przerzucić na loreal sunkiss żel rozjaśniajacy , co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamczitka mam dokładnie to samo, ja mam prawie 25 a wyglądam na 17:D. Moj mąż wygląda dojrzale to nas traktują poważnie:D, chociaż wyglądamy jak patologia chłop 30 lat z gówniarą 17:D. Ale u mnie mama i babcia tez wyglądają młodo także dobre geny:-) przyda się za 10 lat:P. Co do testów to ja jestem przykładem:-/ testowałam 13 i była jedna kreska, a 23 już dwie:-/ . Te testy to beznadzieja i wielkie kłamstwo, że niby 6 dni od zapłodnienia:-/ mam pytanie od te testy beta. Czy jeśli mój wynik wskazuje na 4 tyg ciąży to ten czas liczy się od zapłodnienia czy ostatniej miesiączki? bo jeśli od miesiączki to powinnam mieć już 6 tyg:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Czas cofnięty o godzinę i juz spać nie mogę. A miałam takieeeee plany żeby pospać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) Ja też bym sobie pospała ale niestety nie znalazłam pokrętła gdzie sie cofa zegar mojego szkraba :P I pobudka o 7 a raczej o 6 teraz ....no cóż przynajmniej szybciej się z obiadem wyrobię i będzie więcej wolnego popołudnia na leniuchowanie i spacer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybkunia z tego co widziałam w necie to są 2 sposoby liczenia i zależy jaki twoje laboratorium stosuję.Musiała byś się zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez na nowy czas wstalam o 6:00 ... A planowalam przy niedzieli pospac...synek tez zaraz po mnie wstal. Stresuje sie czwartkowa wizyta ...juz chcialabym widziec czy wszystko ok ale obawy mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
cześć dziewczyny jak na razie nie mogę coś Was nadrobić tylko te ostanie strony przejrzałam:( TakaJa - skoro robiłaś na 12 wodzie to musisz mieć strasznie włosy ciem,ne , ja ogólnie raczej nie robię na tak silnym stężeniu gdyż niszczy włosy lepiej zrobić na niższym a do uzyskania ślicznego blondu potem nałożyć toner:) co do nałożenia żelu rozjaśniającego to sądząc że masz ciemnie odrosty a resztę mocno rozjaśnioną może , być spora różnica i ta farba może sobie nie poradzić ...ciężko stawiać opinie nie widząc włosów ale miałam sporo klientek do poprawek które chciały same przejść z balejażu na farbę sklepową lub nawet profesjonalną lecz robioną samodzielnie..,raczej nie kończyło się to dobrze:( spróbuje coś nadgonić jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×